Jump to content
nwb

Ръководство за HR-V

Recommended Posts

Здравейте!Извинявам се ако повтарям вече създадена тема - не успях да открия необходимата за мен информация, разглеждайки форума.Търся ръководство за Honda HR-V 1,6 2003г.Благодаря ви предварително за помощта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам такова на руски.Ако искаш остави си меила на лични да ти го изпратя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам такова на руски.Ако искаш остави си меила на лични да ти го изпратя.

Ще ми го пратиш ли и на мен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще повдигна малко стара тема ама от това ръководсво нищо не става немога да го сваля няма ли друго за Honda HR-V 1,6 2003-2004 г :o/>

Редактирано от nakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си инсталирах тази програма с Ръководството на HR-V. много е хубава и има всякаква информация от която имаш нужда: http://hondatech.info/downloads/Auto/Manuals/HR-V/- сваляш, инсталираш, и след това като я стартираш ти иска CD.. даваш му cancel, и след това даваш File-Open, и отваряш файла който е вътре в инсталираната папка (не се сещам точно кой беше че сега съм на служебния комп и тука го нямам.. но предполгам че ще се оправиш).. не знам дали е Точно за "Honda HR-V 1,6 2003-2004 г", но и моята е след фейслифта, и всичко което ми е потрябвало като инфо, отговаря на ръководството. (смених си крушките на таблото, инсталирах си тонколони отзад, сменях някакви изгорели бушони и т.н.) хубавото е че има търсачка което много улеснява намирането на информация и е на Английски. Успех!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря много за информацията инсталирахме прогамката и мисля че всичко тръгна :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някакъв проблем с шрифта в менюто за Уин7.Някой ако знае какъв шрифт трябва д се добави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Win7 и нямам проблем с шрифтовете.. не знам може да е настройка на самия Win.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си инсталирах тази програма с Ръководството на HR-V. много е хубава и има всякаква информация от която имаш нужда: http://hondatech.info/downloads/Auto/Manuals/HR-V/......Успех!

Ехаа благодарско, аз това го намирах, ама искаше CD и така и не си играх много с него, пробвах и да го маунтна като CD имидж, ама не стана. Не знаех, че така става :)А иначе същото го имам направено на pdf и е 3800 страници :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hukumo, забравих да питам.Леко извън темата, ама понеже сега мернах, че си писал за тонколони отзад, да разбирам ли че по принцип няма :unsure: , понеже и при мен само отпред се чува, а отзад няма никой :D . Мислех, че нещо не са вързани, ама явно направо липсват :lol: Лесно ли се махат пластмасите, че ме е малко шубе да ги напъвам в това време да видя има ли нещо под тях, и само нагоре ли се дърпа или има и друг чалъм?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърпаш мъжката с нокти от към задния колан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Markony ме е изпреварил.. точно така както казва той.. и ако погледнеш в това ръководство, има няколко щипки и едни скоби в задния край (към задния капак), за това почваш да дърпаш (смело и силно) от предната страна (където е вкаран колана), и след като откачиш щипките повдигаш нагоре и избутваш леко напред.. не е въобще трудно.. аз се справих само с описанието от ръководството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Леле колко зле обърках темата... Редактирано от Drone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже успявам да отворя само едното ръководство, а в него няма данни за двигател D16W5 - 124 к.с., някой знае ли каква трябва да е хлабината на клапаните?! Благодаря предварително!:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В аутодата пишесмукателни 0.18-0.22изпускателни 0.23-0.27

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правят се 0.20 0,25,да влизат леко пластините.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блaгодaря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте, еврибари, много ми е драго да се похваля като чисто нов Харви-ман  :punk: Още не мога да се нарадвам, ГОЛЯМ автомобил :honda:

Имах големи очаквания, но честно ги надмина всички! А още не съм пробвал ОФФ-че

 

Та, на темата. Впуснах в търсене на ръководство (и моето е италианско), смъкнах тази програма, но нищо не тръгва.. инсталира се странно бързо - за няма секунда ми иска Finish, уж готово, но после никой.. ни иконка прави, нито тръгва нещо. Не ми е искало никакъв диск.,както казва @Hukumo нищо не ме пита, но нищо не се и случва wtf? (с уин 7 / 64 бита съм, ако има зн). Най-странното е, че присъства в Programs&Features, но не иска да се деинсталира, нито се отваря..  ШАХ 

 

Аз си инсталирах тази програма с Ръководството на HR-V. много е хубава и има всякаква информация от която имаш нужда: http://hondatech.info/downloads/Auto/Manuals/HR-V/- сваляш, инсталираш, и след това като я стартираш ти иска CD.. даваш му cancel, и след това даваш File-Open, и отваряш файла който е вътре в инсталираната папка (не се сещам точно кой беше че сега съм на служебния комп и тука го нямам.. но предполгам че ще се оправиш)..не знам дали е Точно за "Honda HR-V 1,6 2003-2004 г", но и моята е след фейслифта, и всичко което ми е потрябвало като инфо, отговаря на ръководството. (смених си крушките на таблото, инсталирах си тонколони отзад, сменях някакви изгорели бушони и т.н.)хубавото е че има търсачка което много улеснява намирането на информация и е на Английски.Успех!

 

Edit: Некъф шорткът ис мисинг: "Esmview.exe" някой да го е виждал (чувал) ?! о.О

Редактирано от mahakalah

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай пак да го инсталираш :) И аз имах подобен проблем и след това някак си магически се оправи :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да инсталираш на файла SETUP ,даваш десен бутон и правиш съвместимост с WinXP.Инсталираш като администратор.След инсталацията на шорткъта пак влизаш в пропъртис и му казваш всеки път да се стартира като администратор.Цъкаш после шорткъта,даваш отказ като иска сидито.Зарежда програмата, File>Open>HHRVE.M14.

После гледаш всичко за Харви 99 година и ако ти трябват врати и ел.стъкла,гледаш за 4-врати от началното меню,тама са само разликите между 2- и 4-врато.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еха, благодаря ви, пичаги, ще пробвам довечера!

Редактирано от mahakalah

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея, как може да се отворят всички страници в линка от 23 мнение от тази тема?!

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=52043

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май трябва да си направиш регистрация в сайта.Ама е 10$ 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали някой знае как може това ръководство да се подкара на Виста???

Какво ли не мъчих, но не става и не става...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...