Jump to content
ogo

Два въпроса за Сивик 7ма

Recommended Posts

Здравейте,На един Сивик 7ма преди фейса не му работи централното на едната от задните врати - някой срещал ли е подобен проблем? (ако е машинката откъде може да се купи или може ли да се замени с китайка? ) И втория въпрос е - счупих задната чистачка, а тя е някаква "аеродинамична" - някъде продават ли се такива? Поздрави,Оги

Редактирано от ogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах машинките отказват на около десетата година, така си го обяснявам :-) Аз лично смених две при автоалармаджия, мисля че беше 20 лв за всяка (труд+работа).Счупената чистачка... Не мога да помогна за съжаление - аз на моята само подмених гумените пера, защото оригинална ми намирисва само с поръчки/официални дистрибутори - абе, не ми харесва :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз до сега при толкова огледи на сивици не см срещнал някои които да не му е изгоряла минимум 1 машинка, а на 4-вратите по 3 :) хубавото е че се оправят много лесно с китаиски заместители како каза колегата по горе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси задна чистачка по моргитеПубликувано изображение-при Стамен има.Нова по спомен поръчвах от щатите беше към 20$

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенкс пичове! Обикновена чистачка с този размер дали ще стане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистачката я има дори налична на Шампион в Еврото за 11.70лв - изглежда има и други колички с такива задни чистачки. Иначе и обикновена-не "аеродинамична" стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези чистачки са почти идентични при повечето марки. Провери opel astra classic III (модела след "полицейските"), Пежо 206 и т.н. Иначе аз сменям само перата (взимам си хубава чистачка, нагласям го и 1 година няма грижа).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...