Jump to content
JDM as Fuck

Плащаш за чисто ново получаваш .....

Recommended Posts

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеТъка вчера ми пристигна турбо изпускателния колектор и при куриера просто погледнах какво има в кутията защото го купувам за чисто ново и тъка и го ПЛАЩАМ . И не съм го разглеждал и преди 20 мин слезнах да го огледам отидох до колата и като го извадих и видях от вътре какво извращение е имах чувството , че някои в гаража сам си го е направил ... Пък и мисля , че си е ползван този колектор вие какво мислите по въпроса ми е интересно ?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ooops грешка !!Като гледам вече колко колеги започнаха да се оплакват с прецакани стоки,взех да се плаша от това купуване по интернет :o !Все ще се намери някой измекярин да се направи на тарикат :angry: !Колега хващай този така наречен "нов" изпускател и го набий на тоя където ти го е продал в главата :D !!!

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най-лошото е , че е съфорумник и го гледах в неговия сайт обаче и в сайта колектора има само външни снимки няма тези вътре да видиш как е направен .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е нов гнусен китайчок

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какъв сайт си го гледал...той и външно е мега зле!(и аз мисля че е нов, ама този е от най-бруталните)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви сайта на НО-лимит и вижте гледах с наще и го харесах ме (http://nolimit-bg.com/product.php?id_product=358) И взех го и това не знам как да го нарека никога няма да припари до моята кола !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не са полилавели изпускателите не е ползван.Сажди има ли отвътре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов е!Единственото, което може би е пропуск в сайта е, че не е посочен производител и модел(ако е кръстен някак), и оттам да си правиш извод за качеството на изработката. Не е лошо, ако имаш някакви претенции да ги предявиш към човека тук на ЛС или през сайта, да ти дадат снимки на други колектори, да видиш каква е изработката, те не са виновни и отговорни за нея и външния й вид, вярвам, че продават окомплектована стоката във кашон/опаковка.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам , че Ачо е дал информация предварително специално за този колектор по телефона.Като потребител съм останал с впечатлението , че е коректен и гледа да помогне винаги с каквото може.

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колектора беше на 246лв, дадох го на колегата на цена от 200лв.Чисто нов е и всеки, който е ползвам афтърмаркет колектор знае как най лесно ще разбере дали е нов или е втора употреба - по цвета.На 4 от 5те снимки се вижда дори как е зачистен колектора по заварките след като е бил направен, за да не остават ръбове и прочие.Незнам какво се очаква ? И вътре да бъде лъскав какво от вън ли ? Няма как да стане , а и няма логика :)За разлика от колекторите , който струват по $600-1000, китайските са с доста по ниско качество и от 3 до 10 пъти по ниски цени.Винаги предлагаме евтин и скъп вариант.Стоката може да се върне винаги с/у сумата, която клиента е заплатил за нея или да бъде заменен за друга (примерно чугунен колектор).Колегата явно се е стреснал от следите, оставени от дремела след допълнителната обработка на колектора.Евтин: http://www.enginebas...rboManifold.jpg - 200лвСкъп: http://www.synapsetu...00d04a5_800.jpg - 800-1000лвСреден вариант: https://www.jdmcente...-00-d15-d16.jpgМисля, че на всички им стана ясно, както и на колегата ;)Поздрави!

Редактирано от No Limit Performance
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 лв е супер смешна цена макар и за китайския колектор

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчистването на ръбове и т.н. са направени все едно от някой ,който за първи път хваща райбер/ъглошлайф. :dry: На 5-тата снимка се вижда в колко добре е свършена работата. Все едно е минато ей така на бързо, колкото да си личи ,че някой му е хвърлил 1 око. :lol:

Редактирано от Tosh!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата горе ... Чайна ... за 200 лв ... какво да е :) Аз скоро ще поръчам Pick Up на седалки от колегата и не съм се отказал.Факт , че не е перфектен колектора , но си е нов и отговарящ на цената и производителя си...Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че колегата се е извинил лично наАнгел,но смятам че е редно да го направи и публично;)

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Аз смятам ,че Ачо е достатъчно коректен за да изяснят спора лично ,а не тук .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че колегата се е извинил лично наАнгел,но смятам че е редно да го направи и публично;)

Не разбрах кои и за какво да се извини ,каден грозен колектор за 200 кинта,за толко кво да има вътре и турбото? Отваряш кутията и :blink: :blink: :blink: :blink: катерички .Има телефони има всичко, да се извини публично :lol: за какво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колегата не го е обидил,че да се извинява просто изказва разочарованието си от стоката и иска мнение от колеги :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото тук има подобни на редовна цена 182 лв.,дори и чугунени.http://tuning-parts.bg/browse/product/id/1000/HONDA+D16+MANIFOLDhttp://tuning-parts.bg/browse/product/id/1002/Honda+D16+SERIES+MANIFOLD+W/+DSM+Flange

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се заблуди някой цената им е ~235лв :)"Посочената цена не включва цената на транспорта. Цената включва Мито и ДДС.Цена на Транспорта е 8$ за килограм."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради това че е мъжкарско да се извиниш когато сбъркаш.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се явявам като адвокат на никои ,ма а ми обясни кои и за какво да се извини ? И кои в какво е сбъркал .Стигя писахте глупости .Невиждам за какво, затова че Ангел едал колектор за 200 кинта или за тва че някои го е купил?Написа се сто пъти че за тея пари немоо друго да се чака .Хубавото на тая тема е че нама да се охапе някои които я е прочел и ще си поръча хубав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре. На мен само ми е любопитно едно- продавача знаел ли е какво продава и купувача какво купува. Аз лично такъв сбирщайн няма да си сложа на кола.а никога. Най-малкото като знам аз какво е ще ми е гадно... Но всеки сам си решава какво и как. Ако ще и солени бонбони да продаваш, има ли кой да ги купува ще има търговия.А ако има много търсене и аз ще ги произвеждам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се заблуди някой цената им е ~235лв :)"Посочената цена не включва цената на транспорта. Цената включва Мито и ДДС.Цена на Транспорта е 8$ за килограм."

Точно :) и аз мога да ги пусна на 170лв и след като заявиш да ти кажа "Ама сега плати и доставка по $8 на кило тралала"А за извинения... всеки сам преценя как да си ебе магарето. Просто не ми хареса как това технически неграмотно(в тази област) момче се опита да ме представи като човек, продаващ стока ВТОРА УПОТРЕБА на цената на нова. Е те за тва става на въпрос фенче :) Защото по спомен дори и стикера с цената беше върху колектора... абе както и да е :)И в случая би трябвало той да звънне по телефона и да каже , абе друго очаквах , дай да го върна или заменя, а не да иска "мнение" подкрепено с целенасочени обиди и нападки.Както писах и малко по горе - винаги казвам вариантите - евтин/скъп/средна класа , цена/качество, варианти доставка ако не е наличен и т.н. и т.н. Аре със здраве.
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички момчета за позитивните и негативните мнениq (от тях извличаме поуки) , но не навлизайте толкова в дразги и терзания - все пак с всички ви се познавам и не сте такива хора , поне нa масата :D:P:beer::drunk:

Редактирано от No Limit Performance
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата се изчерпа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...