Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

Брей че сте услужливи, докато не пием от водката, която е обещала, никакви пурети и тем подобни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако срещите бяха уикенда, Animal, щях да си тръгвам последна! Тогава и обещаната водка щеше да е налице, г-н Милев! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш, че в планината глътката се отваря много, с Марти правим по шише по последни замервания. Вчера стояхме до 02:30 ч. Ха сега да ви видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

True , true

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш, че в планината глътката се отваря много, с Марти правим по шише по последни замервания.

Да разбирам ли, че искаш да изкачваш Мусала в 2 бутилки водка на гърба? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие се изкачвайте , а бутилките може при мене да оставите на отговорно пазене. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги нося за всеобщото благо. А, що да не нося аз едната, Марти другата, а вие не знам, Роси знаем какво пие, но Вие колежке не знаем какво предпочитате.

mаrto ако иска да пие ще се изкачва с другите, това е наградата, ако я изпиеш ще останем с по един пръст в устата. :)

Публикувано изображение

 

Сега как ще ме разстрелят, мани мани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Марто е много жаден , гледай как се протяга.Ама и ти как гледаш , толкова бутилки , като дебело дете в сладкарница си.

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото бутилките не са на рафта вече, за това така ги гледам, пък и Роси вече е звезда. Да ама и Дани в бекграунда виж как избира и не си поплюва. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е на всеки километър по бутилка.Така стимулът ще е по-голям пък и който до където издържи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма да стигне до горе , по 100 гр на километър по-бива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам следното... който стигне пръв на върха, взема всички бутилки... после си ги слага в багажника на голфа и ще се черпим в софия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има уловкааа , само един тука има гоУф :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде компромисен вариант, който кара голф и пише в форума на Хонда, взима всички бутилки и ги носи до горе, пък после разлива в чашите и каквото сабя покаже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то като си прежаднел като жътварче тея 100гр. нема ги усетиш хич.А и нивото е все пак по професионално.Нема се излагат с детски порции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо търкаляне ще е после надолу :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам следното... който стигне пръв на върха, взема всички бутилки... после си ги слага в багажника на голфа и ще се черпим в софия :P

:) Значи като стигне Гоуфа , обратно в Софето , обадете се шь дода да го полеем туризъма. :) П.С. Аз не разбарх , какво ще изкачвате, Мусала ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е на всеки километър по бутилка.Така стимулът ще е по-голям пък и който до където издържи.

Хмм тая оферта е примамлива. Само ако има и по некоя пържола да кажем пак на километър може да се включа в маратона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнем ли с пържолите, ще видим върха през крив макарон. :) Ако смяташ обаче, че ще успеееш, нищо не ти пречи да си цъкаш пържолки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че за къде маратон с пиене без пържоли :):):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пъжоли, макарони, пиене.... тя работата върви към запой, а не поход май :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не .Просто новите приключения на пионерите на новия лифт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама вие мислите до върха да се качите да бе да.Тва само с ГоУфА може да стане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, вече ми стана ясно, ще има 2 отбора - един, който ще изкачва Мусала, и втори /мнозинството/, който ще подбираме на връщане от някоя полянка в подножието на върха! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то не винаги може да се изкачи даден връх без базови лагери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то не винаги може да се изкачи даден връх без базови лагери.

Да бе, шерпи...Кой ще драпа....кой ще дреме на сянка и охлажда ....наградата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На едно пънче .... имало бутилка водкааа.... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стига , че сте в пълен офтопик , ами се гордеете че сте пияници :( ц ц

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как сте я подкарали никакъв връх няма да видите .....май само някое гърло на бутилка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:( А някой да знае виц за горски животни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:( А някой да знае виц за горски животни?

Да бе :P За ядене :(Он топик :PПоследно следващата среща да не е некъде на полянка с водка и мазни пръжоли , а?Ако е така пишете мъ и мене турист Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ако имаш нови вицове ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ако имаш нови вицове ^_^

Купи на Слави книгата с историите му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее.. аз един път да пипна бутилка и вие да ме снимате и да ме изтипосате във форума..безсрамници :lol: г-н Милев, да не Ви се види склона стръмен утре :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както винаги нямам нищо общо , нито съм те снимал , нито съм те качил по форумите :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля за една услуга, тъй като никога не съм идвал дори на седмична, а искам да отида, но в момента и колата съм я оставил на баща ми, защото неговата е развалена, дали ще има някой услужлив колега, който минава през студентски град да ме заведе. Или поне да има с кого да се върна, на обратно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги, бъдете отзивчиви ;)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля за една услуга, тъй като никога не съм идвал дори на седмична, а искам да отида, но в момента и колата съм я оставил на баща ми, защото неговата е развалена, дали ще има някой услужлив колега, който минава през студентски град да ме заведе. Или поне да има с кого да се върна, на обратно.

Колега аз съм в Студентски и мисля да ходя. Не съм на 100 % защото ще ходя до Омбре и може да оставя моята там. Ако не я оставя мога да те взема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля за една услуга, тъй като никога не съм идвал дори на седмична, а искам да отида, но в момента и колата съм я оставил на баща ми, защото неговата е развалена, дали ще има някой услужлив колега, който минава през студентски град да ме заведе. Или поне да има с кого да се върна, на обратно.

Колега аз съм в Студентски и мисля да ходя. Не съм на 100 % защото ще ходя до Омбре и може да оставя моята там. Ако не я оставя мога да те взема :hug:
Ако я оставиш и ти се ходи ще станем 2ма дето трябват да се ескортирани до там ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За връщането мога да ви взема със сигурност - в Младост 1 ми е квартирата , но за отиването до там - 19.30 , но къде като място от Студентски град ?GSM - 0884 170 463 - коко /Николай/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...