Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

Да не направите офтопик сега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде изравяйте хондите (снегорините !!! ) и довечера на Еко-то :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Имах идея да намина за стикерче, но няма да мога да дойда. Теодоската Спасов с Bace Quartet и гости Peter Gerbert и Gazment Berisa ще свирят в Sofia Live Club довечера :)

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Първо се извинявам за латиницата, но съм през телефона...Второ моята хонда я държа в гараж :)Иии трето.. каква е офертата със стикерчетата? И защо аз нямам? :PКато за накрая айде идвайте довечерта да се запознаем ;)

Pyrvo se izvinqvam za latinicata, no sym ptez telefona... Vtoro moita honda q dyrja zarovena v garaj :DIii treto..kakva e ofertata sys stikerchetata?i zashto az nqmam? :PKato za nakraq aide idvaite dovechera da vzemem da se zapoznaem ;)

Редактирано от Al_Capone
Пи�ането на кирилица е задължително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята със стикерите е че Стефан Милев спомена в една друга тема, че ще се постарае да осигури за тази среща стикери за такива като мен дето нямат, но не е потвърдил все още че е взел, а аз така и така не мога да дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може също да дойда ако баща ми даде колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая колеги, но все още не съм сигурен. Ще мина през Омбре и ако има ще взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аахааа, повечето от нещата ми се изясниха :DЗначи който може, ще дойде довечера... ако ли не - здраве да е :PСега само чакам да стане 7ч. за да тръгвам :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак нямам късмета да дойда...превъртял ангренаж или нещо друго....ако я оправя другия път съм на линия...без туй бездеиствам и чакам да отмине кризата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се изкъпах след обяд, така че днес би трябвало да дойда навреме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно ! Тогава, може аз да закъснея малко, защото влизам сега да се изкъпя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иии кой днес дойде като по часовник??? :tooth: :tooth: искам публично признание :tooth::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на дететооо, другия път ще има нещо сладко :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иии кой днес дойде като по часовник??? :tooth: :tooth: искам публично признание ;):tooth:

Еее изпроси си го..... Признавам публично! От всички уговорки до сега... веднъж дойде на време!! :P:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм свидетел. Следващия път ще видим обаче, да не се окаже единично явление.Лепенки имаше на срещата, но нямаше много желаещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е вие пък сега искате и системно да стане :) ще се пробвам да повторя :) ама Кало да не се покриеш със сладкото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роси, всеки иска това, което не може да има. :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като го получи вече му е безразлично и иска нещо друго :weights:Абе пак забравих да взема нисанските фарове с лупите да ги разгледаме , да видим качествени ли са или да :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо много офтопик.... да ви лепна по един "warn" :weights: @Izanagi: ти направо ела с целия нисан... не да ни го носиш на парчета :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ден ще ви донеса купето , ама ми трябват още 3-ма човека да го донесем :weights:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джони, вместо да се цупиш ела ни се скарай на живо..... пък имам и да черпя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тръгвам :Р Кало да е готов със сладкото дето ми го обеща :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете аз съм нов във форума и искам да попитам всеки вторник от колко часа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете аз съм нов във форума и искам да попитам всеки вторник от колко часа ;)

Всеки вторник в 20.00 .....а ако видиш "момчето" със зеленото купе значи си закъснял много ;);) п.п. Росии шегичка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравите ,утре е вторник и сме на Екото в 20.00 .... е някои и малко по късно .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои някои бе Вальо :lol: аз вече съм от тези дето идват навреме :lol:

Редактирано от Rossi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уф, пак ли ще се събираме... :D Ще взема да пропусна, да видя как е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се размрънкаш само после "не съм те виждал 100 време :lol: "... айде днеска пак мисля да съм точна :lol:

Редактирано от Rossi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко е часа, никаква те няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днеска бях на еко-то към 20и30ч. Но имаше едно купе зелено,една бяла сивик хеч.иедна синя синя.Извинявам се просто момчетата бяха вътре по масите,и беше кофти да влезна вътре да питам "кои тука са с хондите" :) и просто повисях малко отвънка,но никои не си показа главата.Иначе видях едно момче там с едни 2-мацки лафеше май съм го виждал при Оги,но небях сигорен и си затраях.Другият вторник ще съм там 19и30 да не се повтори пак тази кофти случка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Престраши се и влез... няма да те ухапят... а ако ги чакаш да излязат мисля, че няма да стане поне докато не стане малко по топло .... тогава вероятно ще има хора и при колите.Аз когато отидох за първи и единствен път и аз се зачудих къде е народа ама чуденето ми свърши много бързо като се усетих, че навън е -5 и всички са вътре на топло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Прав си колега,но небеше толкова стодено.Ама вътре имаше 30-човека по масите и кои да ходиш да притесняваш. :) Нищо др път се надявам да оцеля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги сме на някоя от високите маси в средата (обикновено на тази до задната врата).... оглеждаш се за хора с лаптопи дето си чатят :) Ама така е като не идва Джони с якето Хонда да се разпознава от далече :) п.п. ти да не беше с един червен хеч със син трети стоп и свален на бронята заден номер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги сме на някоя от високите маси в средата (обикновено на тази до задната врата).... оглеждаш се за хора с лаптопи дето си чатят :) Ама така е като не идва Джони с якето Хонда да се разпознава от далече :) п.п. ти да не беше с един червен хеч със син трети стоп и свален на бронята заден номер?

Да колега същият. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми защо се срамуваш? :) ето вече знаеш къде сме :) обикновено сме повече и се познава че сме от "сектата", ама този път бяхме малко в камерен състав незнайно защо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми защо се срамуваш? :P ето вече знаеш къде сме ;) обикновено сме повече и се познава че сме от "сектата", ама този път бяхме малко в камерен състав незнайно защо :cool:

Е как що, щот я нямаше бързата д13ка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко и аз минах към 8 пуших една цигара и продължих. :cool: Следващия вторник ще се огледам по хубаво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марти аз все разправям на майтап, ама дайте верно да измислим една табела да се познава къде сме :cool::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...