Jump to content
Nasko_esi

Честити победи на колегите

Recommended Posts

Айде честити победи на колегите Васил Куков и Симеон Симеонов - направо ги размазахте днес момчета! Пожелавам Ви още мнооого спечелени състезания и все така достойно представяне на любимите ни Хонди! ;) Супер представяне и на колегите с 4-тите генерации / всички ги знаем кои са :)/, но когато не ти е ден - не ти е ден! Вярвам, че скоро колите отново ще са на пистата и ще се представят супер!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да им е и от мен, скоро за недошлите ще качиме материялите от Събота и днес на сайта ни :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на победителите :) Много благодаря на Симо за масълцето :honda::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам времената от вчера Симеон Симеонов в клас M1 е избил рибата - страшни времена. Интересно ми е тези 3 секунди само от сликовете ли ги е смъкнал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорех за 3-те секунди разлика между класовете S1 и M1.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито момчета...този път не можах да дойда да гледам, но се надявам на следващото състезание да съм на линия Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито пичове , много се кефя когато Хонда наказва по пистите . Скоро живот здраве ще изкараме и нашата да мери сили срещу останалите марки , пак казвам само да сме живи и здрави скоро призовите места ще бъдат заети само от Хонда :hondarulez: .Успех ви желая и за напред и безпроблемни състезания ;)Живи и здрави :thumbs1: Абе тая тема не е ли за раздел Хонда Спорт :P

Редактирано от BOSS`HOGG
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Абе тая тема не е ли за раздел Хонда Спорт :P

Вече е в правилният раздел.Хондите къртиха , поздрави за Симеон Симеонов и Васил Куков.Язък за колегите с технически проблеми, и двамата се движиха с адски добро темпо.Надявам се да не се откажат и да продължат да ни радват.Не е хонда, но много се кефих на Лотуса, а сега май е тоталка :(.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегите и много нови успехи през сезона!Някой не е ли снимал, малко да оплакнем очите и ние? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегите и само успехи за напред :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегите! Масиран огън от страна на Хондите :)

Евала на teror1sta, че ми предостави релса за седалката, без която нямаше да можем да караме! Пожелавам скорошно оздравяване на машинката ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина някой ако е правил клипчета да пуска да се порадваме на победите на колегите с любимите ни коли :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://trackstar.bg/ Снимките са на лице, утре очаквайте и видеото :honda:
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй и мен ма има на 2 снимки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пичове,шапка ви свалям :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че сме ви зарадвали и мисля да продалжаваме и за напред се така! :honda::hondarulez::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички и честито на победителите!

Очакват ни още много състезания на тази писта. Вярвам, че занапред всички призови места ще са заети само от ХОНДА.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, чий е черният CRX 69 номер? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :) За жалост когато пристигнах всичко бе свършило. Видях по пътя една хондичка (май бе X) да я дърпат с твърда връзка, дано всичко е наред :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4ка е тая хондичка, и я дърпат с твърда връзка, щото е с кейдж (street illegal) :D Черния рекс е нон-витек едновалов :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй и мен ма има на 2 снимки :lol:

Тебе те има на пумпал как се въртиш по пистата ама Теро караше в тоз момент :D :D И всичкото това ще е в клипа който го очакваме да стане до сряда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черния рекс на някой от форума ли е? Моля, някой ако има инфо, да прасне едно лично!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На едно момче от Кюстендил е -Кирил Величков.Колата е два пъти шампион на планинско в клас Х2.Двигателя както писаха е 1,6 едновалова Д серия без В-тек.Колата е много бърза без да е много мощна.На дино е към 110 коня на колелата и е 820-830 кг.За сметка на това има много добър въртящ момент на средни оборети , кара се изключително леко и е адски стабилна.На това състезание я карахме аз и собственика (Кирил).В събота без много да се напъвам дадох време 57,8 , а карах ЦРХ за първи път в живота си. След това обаче се оказа , че имаме голям проблем с гумите. Бяхме купили два чисто нови слика , които се оказаха дефектни и се изкривиха след 3-4 бързи обиколки.Така че за неделя спасявахме положението с два изгорели супер ниски Авона.Като време дадохме и двамата 57,7 , което си беше горе-долу добро постижение.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно време дадено от слабата Д16А6 на колегите от Кюстендил със CRX-a чест и почитания на всеки стъпил да се състезава на пистата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее това време което сте дали с рекса е уникално добро! И то с този двигател....направо не мога да повярвам!?!Къде е тайната? В добрите гуми, олекотяването и окачването?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нещо не мога да намеря времената. Някой ще удари ли едно рамо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този линк: http://dcb.bg/pdf/D2%20Time%20Attack%20-%20Round%201.rar можеш да изтеглиш времената от Събота по класове. Времената от Неделя все още не са качени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като време дадохме и двамата 57,7 , което си беше горе-долу добро постижение.

Колега поздравления за страхотните времена :) С какви промени по окачването е рекса, че така здраво стъпва на земята? :) Камбър, кастър, toe-in/out градуси?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега поздравления за страхотните времена :) С какви промени по окачването е рекса, че така здраво стъпва на земята? :) Камбър, кастър, toe-in/out градуси? Ами май всичко му е променено и всичко е правено по усет .Има няколко стабилизиращи щанги и предни и задни , които сменява за различните трасета. Кастър е към 6 градуса , камбер и сходимост незнам. Общо взето колата е правена с малко пари и много труд и експерименти. Отзад е с жълто кони и някакви пружини , отпред с обикновенни Каяба и някакви пружини .Ползва преправени щанги от Акорд , от Голф и т.н.Кирчо има някакъв уникален усет в правенето на коли и в Рекса скъпи железа са май само вала , шпера и съединителя.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, много се зарадвах на резултатите които постигнаха хондите на колегите,добре направени коли РЕСПЕКТ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо Браво на всички участвали :worthy::worthy::worthy: Но най ми е на сърце Седана на колегата kukov, браво браво, радвам се че има и бързи седанчета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги. Много ме зарадва Момчо, много добро време е дал със седанчето, браво, по-добро време е дал от някои по-силни коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времената лекичко ми се виждат нечовешки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре подготвени коли, добро каране и добри резултати!Браво момчета!Вярвам, че на следващото състезание да се умножите на стълбичката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е хонда, но много се кефих на Лотуса, а сега май е тоталка :(.

Не е тоталка,само единия корнър е аут:)Говоря за окачването,но ще го бъде.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да я огледам добре, но се опасявам че полуоската е отнеска скоростите, а те дано не са повлекли мотора.Силно се надявам пак да я гледаме на пистата тази кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...