Jump to content
lubimec13

freesoul и mitaks

Recommended Posts

Искам да споделя разочарованието си от колеги съфорунци от раздел "Продавам".Поръчах си дадената част и чакам вече пети ден да ми бъде пратена и това не е за първи път друг колега от същия раздел въобще не ми прати нищо при положение,че си дадох личните данни и чаках пратката.Почнах да му звъня по телефона , но уви пак никакъв отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчай на мен колега,аз съм турбо мега коректен. :P Пич,случва се човек да забрави,на мен ми се случва редовно.Подсети го човека,не е срамно.А като не реагира,има и други които вероятно имат търсената от теб част.Хора всякакви,знаеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега спомени имена, поне да се знае.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да споменавам имена само ще кажа,че и двамата са от Стара Загора.Явно на Заралии не може да се има доверие.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като няма да споменаваш кои са, за к'во пусна темата?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи кои заралий са те изгърбили, че да ги имам предвид, че града ни е малък :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе верно , я кажи кои са тези от стз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да споменавам имена само ще кажа,че и двамата са от Стара Загора.Явно на Заралии не може да се има доверие.

С това изказване поставяш всички колеги от Ст.З. под един знаменател, което не е коректно.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако до утре по това време тук няма имена и никове темата отива в голямата кръгла папка по-известна като Recycle Bin.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх тва го приех направо лично... :D Бе то че не сме много стока,не сме.Ама да обиждаш всички не е гот.Абе аз да не съм единия от тях бе пич?Не си спомням да си ме питал за нещо но както казах много забравям.Верно дай поименно да видим кой какво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамм хората от Елхово явно пък са най недоволните от заобикалящият ги свят! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за freesoul и mitaks !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 2-мата ги познавам и са ми приятели много точни хора са! За колегата mitaks не е от стара загора и можеби затова не ти е пратил нещатата навреме. И в крайна сметка всеки си има работа и понякога неможе да отиде до Еконт или която и да било фирма да изпрати нещатата ти! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще изкажа моето мнение , значи въпросния колега искаше двете лайсни на предния прозореч и ламаринката, която стои под левия стоп тея неща му казах 10 лева и той няма проблем и веднага му ги пратих с опция отвори преди да платиш даже пазя белезката и всичко беше както си е, А това стана много отдавна незнам защо колегата сега пише, и беше ме питал за рейката аз му казах, че не съм я свалил и той каза, че ще се обади и така с не се обади , аз тука не виздам каде съм некоректен и каде съм го бавил ама както и да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може колегата да напише, за какво съм го излагал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си личните бях ти отправил питане за рейката а ти ни ми отговори даже ти званях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти казах, че не съм я свалил не беше ли така и ако си ми званял на мтелския той не е включен иначе що да не ти дигна и каде съм некоректен

Редактирано от mitaks

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с другите неща сигурно и стях не съм бил коректени виж си на бележката кой ми е номера глобулски е, а на него не си званял.

Редактирано от mitaks
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега колега, некоректен търговец означава, когато ти прати нещо и те е излъгал... тоест не е същото, не работи както трябва или има неопоменат дефект. Дори и да не ти е отговорил, това си е негова работа, може да не иска повече да ти праща части? Не е задължен нали, но каквото ти е пратил всичко е точно. Това не го прави некоректен :) И дори колегата ти каза, че просто не я е бил свалил. Моля не се изказвайте неподготвени, та дори и теми да пускате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че ме има и мен в темата. Редно е след като науча (понеже не всеки ден влизам тук, а научавам случайно, никой ме ме уведоми) да изкажа и аз моята позиция.Няма да ви губя времето, но с колегата се разбрахме за рейката. Аз потвърих,че ще му я пратя на 23.02.2012г вечерта. В петък на 24 като всички нормални хора и аз ходя на работа, аз лично до 17.30ч. На колегата НЕ съм му казал дата, на която ще я пратя, тъй като не беше свалена и си предвидих един ден(неработен) за сваляне, съответно събота. Колкото и да искам в събота няма как хем да я сваля, хем да я пратя, тъй като работното време на Еконт е мисля, до към 12-13ч. Неделя не работят. Взех рейката в багажника на колата, но понеделник ме забавиха на работа (вярно, че трябва да избягам, за да хвана Еконта) и не я пратих. Днес преди да я пусна, звъннах на колегата, не си вдигна телефона. Помислих си,че след като и той не ми се е обадил, нито писал лично още му трябва и му я пуснах. Преди 1 час, пак звъня на посочения телефон, за да го уведомя, че пътува към него, пак никой не вдига. Какво трябва да направя аз? Ако не иска рейката или си е намерил друга, да драсне. Утре ( ако я вземе) сам ще разбере каква част съм му пратил здрава или не и тогава може да пише за НЕкоректен, че и търговец, щото видиш ли искам да му дам рейка, за едни пари дето явно апартамент ще си купя.Моята вина е, че се забавих малко, факт, но и не съм подвеждал никой с дата на изпращане.Поздрави на всички.

Редактирано от freesoul
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата lubimec13 да помисли малко преди да се изказва неподготвен и да хвърля клевети насам натам без повод всеки си преценя на кой да си продава частите и на кой да отговаря на тела :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След разрешение на колегата да копирам съобщението ето и резултата.

 

lubimec13

 

Новак

 

Posts:35

Място:Елхово

Sent Today, 19:11

 

 

Колега извинявам се много , ще приема рейката.Телефона ми е с изключен звук , че съм с малко дете в къщи и не съм го видел въобще.

Ще имам да черпя като идвам към Стара Загора.

 

 

Надявам се името на Стара Загора и хондаджиите в него да остане все така добро и всеки да помага в нужда, хора сме!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми добре че колегата lubimec13 се е извинил,но наистина човек трябва добре да помисли преди да обвини някого в некоректност! Съгласен съм че има и такива ,и е хубаво да се казва за тях,но да се оплува някой без сериозно основание е наистина недопустимо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си напълно доволен от колегата mitaks, взех си подкалници, разбрахме се за цената и при първа възможност ми ги прати аз си ги взех, с леки заблежки са но за тези пари съм предоволен. Имаше си и опция да ги видя преди да ги платя. Всичко си беше както трябва. :thumbs1:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете просто от Стара Загора сме така :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за хубавите думи

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се най-сърдечно за реакцията си и на двамата колеги,но ме разберете ,че и аз се ядосах много след като за 2-ри път ударих на камък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават грешки,няма как.Важното е накрая вместо да се псувате ако се видите да пиете по бира. :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...