Jump to content
mitaka_t

Най-безполезната търсачка...

Recommended Posts

А такааааа.... точно тази тема много ме вълнува и мен и бих желал наистина ако може да отговорите на въпросите на колегата, а най-неприятното е,че когато някой си пусне нова тема и се почва заяждане, да се ползва търсачката, ами как да се разбере,че има такава тема като "търсачката никога нищо не намира.Не искам и аз да се заяждам, но въпроса е поставян неколкократно, а отговор няма.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бас ловя, че ще се окаже, че тема за оплакване от търсачката вече има и моментален уорн за това, че не сте използвали... търсачката! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, търсачката не е най-добрата част от форума, но това всички го знаем. За съжаление аз лично (тъй като грам не разбирам от форумни скриптове и тн.) не мога да допринеса за нея, освен с морална подкрепа и напиване с човека който би могъл да я свърши тая работа :D @Zlatozator - функцията на модераторите е да следят за спазване на правилата и да помагат, разберете ние не живеем за да правим престоят на потребителите възможно по-неприятен :)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ноу офенс, само се шегувах, камо ли да искам да изсипя камъни в нечия градина :)Иначе и на мен ми се е случвало да търся нещо, да не излезе в резултатите и после веднага - флууд защита. Моля, изчакайте...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ноу офенс тейкън :) Но си е факт че аз съм я поурязал заради ограниченията в предишния хостинг план, а сега правя разни магарии да подкарам коректно търсене на кирилица тъй като в настройките на търсачката има обяснения под линия че някой от настройките не работят коректно с non-English characters, а 99.8% от целия ни форум е такъв. Но колегите от другите форуми които са си подкарали търсачката помагат, няма страшно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискаме палци за скорошното проработване на търсачката.Успех! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да споделяте мнения дали все още търсачката не върши работа?П.П. За HR-V & CR-V все още имаме проблеми но се надявам да ги отстраним и тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ върши работа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А малко по конкретно с примери? Защото вчера например имаше тема: "Монтаж на сИгменти". Няма как търсачката да я намери ако си го написал вярно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами например като напиша в търсачката - SRS премигва - с опция и двете думи търсачката на форума ми вади 50 резултата като въобще няма SRS в повечето. Нямах нямах нерви да ги прегледам всичките но не е добре работата. Гугъл ми вади 20 резултата обаче съдържащи и двете думи, че и вариации на премигва.

Що се мъчите ами не направите като във форума на Тойота като кликнеш на търсачката и те мята в Гугъл с опцията за търсене в сайта.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по-добра е от преди на мен ми свърши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...