Jump to content
dufosvti2

Нагъл кандидат кУпувач

Recommended Posts

колеги,бива ли такова нещо бе мааму стара.то,че има хора,които си го носят селското в себе си,няма спор,но да искат свещи на 11к, за без пари и да ми пускат стрели.....е това не съм го очаквал.наистина.колкото пъти насочвах някой да отиде при Евгени Армейков сервиза,после като мина оттам,все ми викат да не пращам хора от форума.искам да помагам на хора,дет са на зор дет се вика,но после пишман ставам.ще тръгнеш да копуваш нещо за 30 лв.и ще пускаш стрели по тел.е,няма такава наглост.p.с.пиши ми колега в темата,моля те.искам да те знам кой прошляк си,чули.на някой друг случвало ли мu се e ?

Редактирано от dufosvti2
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,бива ли такова нещо бе мааму стара.то,че има хора,които си го носят селското в себе си,няма спор,но да искат свещи на 11к, за без пари и да ми пускат стрели.....е това не съм го очаквал.наистина.колкото пъти насочвах някой да отиде при Евгени Армейков сервиза,после като мина оттам,все ми викат да не пращам хора от форума.искам да помагам на хора,дет са на зор дет се вика,но после пишман ставам.ще тръгнеш да копуваш нещо за 30 лв.и ще пускаш стрели по тел.е,няма такава наглост.p.с.пиши ми колега в темата,моля те.искам да те знам кой прошляк си,чули.на някой друг случвало ли мu се e ?

Добре дошъл в отбора.Аз ако знам нещо го пиша,но за посредник за частине се наемам да ставам.Ял съм тая попара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохохо,5 лева за ваучер не ти ли поиска? Що не го пита по телефона ами питаш тук,да не мислиш че и да е някои от форума ще пише...така не се прави!А пък не смятам че това заслужава и цяла тема...ам все тая :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,бива ли такова нещо бе мааму стара. искат свещи на 11к, за без пари и да ми пускат стрели.....ще тръгнеш да копуваш нещо за 30 лв.и ще пускаш стрели по тел.е,няма такава наглост.

Е влез му пък ти в положение на човека ..Той ако има пари да си плаща телефона, ще купува ли свещи на старо ? .. :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е верно е нагъл.Аз ако има как да помогна на някого го пращам при продавач и после ако поиска майстор/примерно/, набирам моя човек и му давам телефона да си говорят... Какво, защо, кое и как-не ме интересува. Пък свършиме ли работа после си имам по бира от и двете страни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да целя да те обидя, нищо не разбрах от написаното, само за някакъв сервиза на Евгени Армейков че става дума.

Човекът го е написал ясно и точно, че чак и кусури му е намерил, щом го е редактирал :D
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да разбера. Сега за дето му е пратил кука, стреличка, кликче и тем подобни разновидности, ли е цялата тема ? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата , представена така ми прилича на тест по английски начално ниво.Дават ти 5 думи и да напишеш разказ..( лято , хора , топло , вода и сладолед )..Аз лично нищо не разбрах освен че г-н Армейков не искал хора от форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за неразбралите-става въпрос за човек от форума,който иска да купи свещите,които продавах и не може да се обади да пита,а пуска стрели по тел.бях в автобус и се въздържах да му се карам на човека.много мразя наглите хора,затова пуснах темата,белким пише кой е.от там набрах и споменах за сервиза на Гената,в които нещат и да чуят за евентуални клиенти от форума.пазарлъци и чудо правели,все едно са на пазар.ядосах се и пуснах темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво всъщност имаш предвид под "стрели по телефона" ? Какво е това животно ?А дали хората са от форума, тоест са шофьори на хонда автомобили или пък недай си боже и стикер да имат не виждам смисъл, да са по-различни от другите клиенти.Също така и всеки има право да се пазари или да си избира друг сервиз във връзка с финанси и понякога качество :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тел стрела-когато ти звъннат за кратко и натиснат червената слушалка на тел.апарат.обявата е пусната във форума.следователно са от форума.пазарлъците са на пазара,или ако има опция за разрешени такива.ако не-друг сервиз правилно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автора на темата явно е чужденец.Не му се сърдете.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе това че Вие не можете да разберете за какво става дума, не значи, че човека е чужденец... не е лошо да прочетеш пак преди да пишеш глупави коментари Омбре !!!

  • Нагоре 4
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз предлагам тая тема да се заключи и да се спре безсмисленото плюене по клегата пуснал темата. Колегата се оплака, за съжаление няма да разберем кой е колегата с "еврейските смс-и".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...