Jump to content
sleeper

обява в mobile i cars.bg - некоректен колега

Recommended Posts

А ходи после си купи кола от България мани мани, пълно е с такива помяри като този човек пуснал обявата за въпросната хонда

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега,обаждайте за такива"продавачи''

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за инфото.И на мен ми беше хванала окото, но след като видях какво си писал..... ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е по-интересно как очаквате фейслифтов Сивик за 3000лв да е префектен? За тия пари - толкова.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук нещата опират до нормални човешки взаимоотношения. Няколко пъти съм ходил на оглед що-годе далеч, и съм питал човека дали има нещо повече, което трябва да знам. И явно съм случвал на хора. Единият път даже и за цената се разбрахме, и като видях, че няма фундаментални косури я взех колата. А този явно чака да дойде някой балък, който няма да обърне внимание, или пък така и така е бил път и ще вземе да я купи колата.А относно цената - според мен под тези нива цените на 6-ците е малко вероятно да паднат. За мен това са последните хонди от старото поколение, даващи истинското "хонда усещане" автомобили, преди да почнат да правят какви ли не... При все, че запазени екземпляри ще се намират все по-рядко, заради годинките на модела.

Редактирано от Zlatozator

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker - ако ще за 2000 да я продава, какво лъже за състоянието на колата?! Тфа е доста пед@лско изпълнение и нищо не го оневинява, че е излъгал и подвел хората дошли на оглед!

 

П.С> Аз съм виждал такъв изключително запазен Сивик за 3700лв., така че това си е въпрос на виждане на продавача, щом е сметнал че тия пари му стигат!

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавача е некоректен, колата изобщо не е перфектна, има много забележки, днес бях да я гледам, питах го по телефона какво е състоянието и, отговора беше - перфектно,много запазена,изрично му обясних, че съм от пловдив и не ми се пътува напразно, а какво се случи: пътувах близо 300 км. само в едната посока, оказаха се следните забележки: на задните вежди ръжда, напукана задна броня, боядисвана с блажна боя, надигаща ръжда на2-та предни калника, кората на пасажера зад шофьора и липсва парче, спукана е, както и тази зад предната пасажерска седалка, почти нищо няма в ред, двигателя е целия омазан, въпреки че след купето вече честно казано нищо не ми се гледаше повече, така че за него не мога много да говоря, не се и стигна до преглед на ходова част, нека потенциалните купувачи от по-далечни краища на България не се набутват като мен... цял ден и пътни за нищо, освен ако нямат пари за харчене или белия цвят на сивика е по-значим от всичко... :)

 

http://www.cars.bg/u550664

 

има го и в мобиле

 

Браво колега, така ще спестиш разходка за доста търсещи.

п.п Исках да дам + но мишката трепна и стана грешка Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега rulemaker, не очаквам нищо - затова питам, тъкмо това се опитах да обясня - можеше малко да ми се разясни състоянието, за да не бия всичкия път напразно, това е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си за това. Тъпо е че те е излъгал, но е наивно да му повярваш, че колата е префектна, а се продава за тия пари. Иначе можеше да помолиш някой от форума, който е от региона да я огледа и да ти спести разкарването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E колко да струва 12годишна кола, 90кс, 2 врати???5 бона?! Абсурд.3-4 бона е ако е в добро състояние, всичко отгоре е в търсене на фенове чудещи се за какво да харчат.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото ми стига само да се загледам в снимките за да видя, че има сериозно "свлачище" на боя от дясно на задната броня, одраскана боя на странично огледало, луфт на предна броня спрямо калник и привиден челен удър и подменяна броня с неоригинална такава...като дори тази е боядисана така че около номера се е напукала боята...и още куп видни забележки...Дори задния капак е сериозно подбит на две места....Всичко това не оневинява продавача за купищата казани лъжи по адрес на "перфектния" автомобил...

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавача е некоректен, колата изобщо не е перфектна, има много забележки, днес бях да я гледам, питах го по телефона какво е състоянието и, отговора беше - перфектно,много запазена,изрично му обясних, че съм от пловдив и не ми се пътува напразно, а какво се случи: пътувах близо 300 км. само в едната посока, оказаха се следните забележки: на задните вежди ръжда, напукана задна броня, боядисвана с блажна боя, надигаща ръжда на2-та предни калника, кората на пасажера зад шофьора и липсва парче, спукана е, както и тази зад предната пасажерска седалка, почти нищо няма в ред, двигателя е целия омазан, въпреки че след купето вече честно казано нищо не ми се гледаше повече, така че за него не мога много да говоря, не се и стигна до преглед на ходова част, нека потенциалните купувачи от по-далечни краища на България не се набутват като мен... цял ден и пътни за нищо, освен ако нямат пари за харчене или белия цвят на сивика е по-значим от всичко... :)http://www.cars.bg/u550664има го и в мобиле

Много ти благодаря, спести ми двойно повече път от на теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих искал да постна още малко информация относно една обява- доста е прясна - ОБЯВА - днес бях да я видя - има много големи следи от градушка по предния капак, тавана и крилото - аз самия се отказах, но нека колегите, които имат намерение да се разходят да го имат впредид - не видях ръжди, но следите от градушка ми бяха достатъчни. Аналогично на предния път, колата беше описана като "перфектна", изрично попитах за боята - отново същото, така че нека бъдещите потенциални купувачи да го имат впредвид - не искам да отказвам никой, просто разяснявам, за да намали броят на напразно разкаралите се, защото по описание на продавача колата няма забележка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от шумен съм и си харесах една колица чак в пазарджик.Не съм звънял още по телефона на продавача защото към средата на февруари ще имам парите.Някой случайно да я е заглеждал ?На снимките интериора изглежда добре като изключин изтъркания волан и похабените стелки.Вижда се и "червен ключ" май :ph34r:http://www.mobile.bg/11323877496059428

Редактирано от Nile

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Десислав Иванов, прочети преди да постваш :)По темата, некоректен е при всички положения, снимки от определен ъгъл да не си личат забележките на колата, за да примами хора да я огледат, и да те разкара на такова разстояние е абсурд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих искал да постна още малко информация относно една обява- доста е прясна - ОБЯВА - днес бях да я видя - има много големи следи от градушка по предния капак, тавана и крилото - аз самия се отказах, но нека колегите, които имат намерение да се разходят да го имат впредид - не видях ръжди, но следите от градушка ми бяха достатъчни. Аналогично на предния път, колата беше описана като "перфектна", изрично попитах за боята - отново същото, така че нека бъдещите потенциални купувачи да го имат впредвид - не искам да отказвам никой, просто разяснявам, за да намали броят на напразно разкаралите се, защото по описание на продавача колата няма забележка

Абе не ,че нещо ама тук от снимките се вижда че броните са осуркани а капака и е адски начукан от градушка ... Колеги гледайте внимателно по снимките !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не си личи много от снимките, така като знаеш и като се вгледаш- да - но кое е отражение, кое мръсотия не може да се каже със сигурност, или поне аз не мога да видя толкова ясни белези, на мен не ми е пределно ясно, че колата е очукана толкова лошо гледайки само снимките , даже доста добре си изглежда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои да каже за 3-4000лв дали си е купувал Хонда, на 2 години и 20000км. ЗА малко пари това е. Само дето, на нас все ни се виждат много парите. 99% от колите над 10 години си имат дефекти, включително, и по боя и какво ли не. Давам пример с мен, взех Сивик 99 англичанка, за 3500лв. Нов внос от Италия, много лачена, естествено удряна и пробоядисвана. Обаче двигател и скоростна кутия изправни, колата не беше изкривена. И сега ми служи вярно. За мен лично от 10000лв нагоре може да имаш претенция, за качеството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, добре, извинявай за темата, сега ми стана ясно, че няма смисъл от претенции, като се замисля, направо трябва да забранят да има снимки на обявите за коли под 10 000 лв- направо взимаш следващата подред и това е... к'во ще ми избираш за 3000-4000 че това пари ли са?.. а и просто да отбележа - и 2-те ми предишни коли са купени под тази сума, но състоянието беше доста добро, може би ако прочетеш темата, че видиш че не става въпрос за толкова дребни забележки, поне според мен, пускайки тази тема не целя да се жалвам, а да напиша информация, която смятам, че може да е полезна на някои колеги, а ти не разбрах какво целиш с тоя пост

Редактирано от sleeper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичага, ти не си виновен. Всичко идва от манталитета на българина. Иска ако има как нищо да не даде, а да вземе възможно най-доброто ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои да каже за 3-4000лв дали си е купувал Хонда, на 2 години и 20000км. ЗА малко пари това е. Само дето, на нас все ни се виждат много парите. 99% от колите над 10 години си имат дефекти, включително, и по боя и какво ли не. Давам пример с мен, взех Сивик 99 англичанка, за 3500лв. Нов внос от Италия, много лачена, естествено удряна и пробоядисвана. Обаче двигател и скоростна кутия изправни, колата не беше изкривена. И сега ми служи вярно. За мен лично от 10000лв нагоре може да имаш претенция, за качеството.

 

Колегата не се оплаква от цената а от некорекноста на продавача.Никак не е приятно да блъскаш километри за да разбереш че някой те прави на глупак

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичага, ти не си виновен. Всичко идва от манталитета на българина. Иска ако има как нищо да не даде, а да вземе възможно най-доброто ...

Не бе колега, просто хората нямат пари.Всеки знае как е изкарал парите, които има и си ги цени, и му се свидят, нормално е за нас.Какво сме виновни, че сме бедняци?П.П. Същност имаме известна вина, но това е друга тема. Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видиш ли кола снимана до сервиз въобще не се занимавай.......Има доста такива из сайтовете.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...