Jump to content
Кирето

Какво не мога да правя докато шофирам?

Recommended Posts

Може да споделите кои какво може и не може да прави докато шофира.....или (не)могат да му правят докато шофираАз не мога да чопля семки докато шофирам :( (градско) :) :) :) :) :) :)

Редактирано от Кирето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може да правиш,стига да имаш възможност да караш нормално ;) Преди време имах случаи ме спря Кат докато говорех по телефона,пиех кафе,бях без колан и с 17км над разрешеното :D:lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скорост над 8 км/ч - гледам си пътя..В големите софийски задръствания засега съм успявала - да се лакирам; да се гримирам и др.Не обичам: да пуша в колата и да говоря по тел. :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз крайно НЕ обичам да ме занимават по телефона докато шофирам. За щастие (понеже колата ми е шумничка) понякога просто не го чувам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не обичам да говоря по телефона, докато шофирам. Дори и с хендсфри забелязах, че ми е некомфортно. А след това дори забравям, ако съм обещал нещо :DМного ми се внимава в пътя явно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обичам да ми духат докато шофирам (какво...не съм уточнил :rolleyes: ) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обичам да ми духат докато шофирам (какво...не съм уточнил :rolleyes: ) :lol:

:lol: Всичко правя в колата, с изключение на разни физиологични нужди ;) , доста пътувам затова се храня, говоря по телефоните и какво ли още не. Редактирано от карлос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се обижда никой от колегите, но по личните ми наблюдения доста мъже не могат да говорят по телефона, докато шофират :D Други пък трябва да крачат непрекъснато, докато слушалката им е на ухото, но да не бягам от темата.Скоро отново ме спряха за говорене по телефон, чичко полицай ме попита защо не си купя хендсфрий, нямам ли си - аз извадих собственото си, показах му го и попитах - ето като това, нали? :P Той ми каза, ами да, не работи ли? Отвърнах - напротив, отлично си работи, само че няма кой да го използва :D Най-тъпото е, че умирам да запаля цигара като се кача в колата :unsure: Докато са ме возили с бясна скорост се научих да се гримирам, много е забавно :) Ако шофирам аз, не си позволявам, нямам си доверие и не знам дали ще спра навреме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си връзвам обувките:rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, а аз немога да си режа ноктите на краката докато шофирам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз знам какво правят мъжете наи-често докато чакат червен светофар.Бъркат си в носа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен, много си бъркат в носовете, ама прекалено много!Не трябва да се прави нищо друго освен да се гледа пътя и да се шофира в рамките на възможното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не обичам да говоря по телефона по време на шофиране.А иначе немога да гледам карта и да търся някой адрес хаха може би немога да чета книга :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че във форума нямаме някой софийски шофьор на маршрутка. Много ми е интересно той какво не може да прави докато шофира :D :D :D Аз пък нищо не мога да правя докато карам - мъж съм си и т'ва е. Повече от едно нещо едновременно трудно ми се отдава :) П.П. Минлата седмица се замислих, че тамън наскоро не сте се сещали за някаква нова спам тема, но уви, опровергахте ме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не мога да карам велосипед,самолет,да заварявам,да цепя дърва и тем подобни :tooth:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немога да направя така, че баварците на дълго да припадат след 240++:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да шофирам два автомобила едновременно / освен , ако единият не е във фургона на буса / , това с вързването на обувките съм го тренирал многократно по светофарите из София , с четенето на пътният атлас или вестника се справям по задръстванията успешно за сега , за ноктите на краката - ще пробвам , с телефона също се справям - на високоговорител не съм имал проблем , редовно си пия кафето със запалена цигара или лула докато с другата ръка търся станция на радиото или сменям флашката / диска ....

За шофьорите на софийските маршрутки - не могат да спазват постоянно правилата за движение по пътищата , докато шофират ...Публикувано изображение

 

Просто съм с автоматик - повече от един зает крак и ръка са вредни при управлението му .Публикувано изображение

А какъв е смисъла от темата ?

Мисля , че много повече / в пъти / дейности не могат да се извършват нормално при шофиране .

 

По - полезна би била обратната тема - Какво мога още да правя докато шофирам ?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пия алкохол! Иначе мога да ям дюнер, пия айран и говоря по телефона :)п.п. Имах един колега вика, от Търново до София прочитам 24 часа карайки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефи какви самонадеяни отговори има.Още малко и ще играете тенис и ще шиете гоблени докато карате... :) .Не пожелавам на никой да си научи уроците за внимаването по трудния начин.Всеки е голям отворко докато не го застигне лошото.Само че от псуването на себе си после полза никаква.Аз пък като един задръстен пенсионер с 20г стаж по пътищата се насилвам да не правя нищо друго докато карам,особено градско.И без това е необходима пълна концентрация за да не отслабнат екстрасенските ми способности;ползвам ги постоянно за да предвиждам маневрите на много от участниците в движението.Засега съм успявал.Имайки предвид че последно при всичкото ми внимаване щях да премажа един дядо защото пресече неправилно,макар че карах с 40км/ч....предпочитам да не си отвличам вниманието с разни забавни странични неща или неотложни бизнес разговори...поздрави на всички майстори зад волана.Кога ли ще изкривя тиквата на някой който не гледа какво прави...ЗАЩОТО ПРАВИ НЕЩО ДРУГО....докато кара... :) .Ще ме пишат по вестниците някой ден.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз не мога да спя докато шофирам,също не мога да си сменя гума :lol: п.п.ама и вие какви ги измисляте :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо място ми е да си гледам пътя , мразя да се налага да говоря по телефона и не мога да ям докато карам . Също така трудно ми е да пия докато шофирам. :ph34r:;):D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xaxaxaxxaxaxНаправо ще ме убиете :):) Мен много ме дразни нещо дет не моа да правя докато шофирам а наи много се дразня на куфарите (пътниците дето возя) место те мен да возят. Те правят каквото си искат а аз ... :(Единствената екстра е ако изръчкам колата и си напвя кефа:D

Редактирано от Кирето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немога да си обуя чорапите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...