Jump to content
Smaster

Сервиз на Фобос Газ в Пловдив

Recommended Posts

Здравейте , колеги :) Преди около 2 месеца си сложих ГИ на Фобос на Hondata ( Prelude 4 f20a4 ) , гаранция всичко уй ок , НО има едно придърпване между 2000 и 3000 оборота и разход 16 на 100 градско . За тези мои проблеми в сервиза който сложих ГИ ми обясниха , че придърпването не могат да го оправят а разхода явно си бил такъж :О . Въпроса ми е някой може ли да ми препоръча сервиз на Фобос в , който майсторите ще решат проблемте ми ? Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си сложил газовата при Мегаел? Защото и аз имам подобни симптоми и според тях си въобразявам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , колега :) Сложих газовата в автосервиз Владов ( гр. Димитровград ).Ти ходил ли си в друг сервиз на Фобос за настройка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди в кв. Тракия до тролейното депо има голям сервиз на БРЦ, отстрани до него има едни гаражчета, търси Мирослав, всичките Маздаджии от Пловдив си монтират Фобосите при него и до сега никой не се е оплаквал от придърпване и от разход .. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В БРЦ в Тракия на околовръсното са големи....ще ти направят една настройка в движение за 10 минути и си готов...аз имах същия проблем. ;)

Редактирано от 2pac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в гд. Съединение Илийката е много майстор.... аз вече над 40 000 км навъртях и нямам грижи :)Телефона мога да ти го дам при желание да се чуеш с него и да му обясниш проблема :)пп... забравих да спомена, че той монтира Fobos газови уредби ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги ! Колега от форума ми препоръча двама майстори , ще пробвам при тях и ако няма резултат , ще се обърна към вашите препоръки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в гд. Съединение Илийката е много майстор.... аз вече над 40 000 км навъртях и нямам грижи :)Телефона мога да ти го дам при желание да се чуеш с него и да му обясниш проблема :)пп... забравих да спомена, че той монтира Fobos газови уредби ;)

+1 едно за Илко. И аз съм много доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...