Jump to content
Skunk

Новата песен на Thugga

Recommended Posts

ЕВАЛА !!! МНОГО ДОБРА ! :cool: Ако можеше Slim Thugga да те чуе брат !! :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колите са стабилни и то многооооо;)..... супер ме надъхва клипа и песничкатаааааааа:P

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айййй....най-искрени адмирации...великолепно изпълнение...девойката е супер сладка...МеПеСе-тата рутят...пичовете от PROVIDEOZ са свършили перфектна работа за пореден път...и искрено се надявам в следващия клип главен герой да е тайнствено загатнатия в края на клипа самурай...и още по-искрено се надявам да е облечен в Championship White ,защото до колкото разбрах от друга тема му предстои преобразяване ;) Keep up the good work Публикувано изображение ...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо, недей да съжаляваш, песента е уникална просто.Публикувано изображение Знаеш, че не можеш да угодиш на всички, а колегата просто изказва мнение. Пожелавам ти да продължаваш в същия дух. Определено ни радваш с такива качествените парчета. Ииии чакаме албум.:blush1: А брат ти да не се ослушва, ами за следващия трак да вади последната кола от клипа или поне да я запали между някой куплет, че много се заседя там.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо на мен няма за какво да ми благодариш , аз просто ти помогнах с супер дребни неща , това е най малкото което мога да направя.Пожелавам ти да бъдеш все така уверен и сигурен в това което правиш , та дори и това за някой да изглежда че се държиш надменно .Предпочитам да виждам брат ми да пее уверен и сигурен в себе си , отколкото скромен , срамежлив и свит като мишка .Продължавай в същия дух , с всяко парче виждам как ставаш все повече и повече сигурен в себе си което ме радва и според мен е най важното.Знаеш че съм ти голям фен , винаги можеш да разчиташ на мен за каквото и да било.Пожелавам ти много успехи и занапред и да продължаваш да ни радваш все така , защото бъди сигурен че феновете ти се увеличават с всеки изминал ден , а в този форум ние въобще не сме малко. Успех ;)

Редактирано от BOSS`HOGG
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента радва,а и клипчето е направено много добре. Продължавай в същия дух и да има още такива песнички.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още тая вечер на диск ! песента е супер много радва

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено и аз съм мнооого доволен от песничката и клипа и мацката и колите.... Но ми направи впечатление мийекото произношение. Странното е, че колкото повече я слушам по-не го чувам и по-се зарибявам. Айде по-скоро правете нова, а за клипчето да съберем яко хонди.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей брадър много избухна с тва парче кърти яко опитвам да следя тоето творчество и всяко ново парче е все по-яко и по-разтъсващо напълни ми душата :hondarulez:

Редактирано от Balinkata
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално е парчето и клипа кърти :) ЕВАЛА

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешка! За съжаление, видеото, което се опитвате да отворите, не съществува! :( песничкaта иначе е N1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=r1R5uGGLll4&feature=relatedНадявам се Радо няма нищо против, че пускам линк-а към песента в тръбата.
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силна е песнята определено, яко gangsta :) И хонделите :wub:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,Радо!Поздравления!Съжалява само,че не успях да се класирам за клипа:( Но надявам се в продължението да вкараме и Тайп-Р -ра:cool:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката е страшно добра,както и останалите песни на Thugga. Това са песни които слушам и си казвам "Само да ми дойде времето и ще бъдат усилени на MAX в моята ХОНДА" ,защото заслужават.Поздравления за великите изпълнения като тези на Thugga.Публикувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично, вокалите нещо не ми допадат....иначе клипа е доволен :)П.С> предишната му песен "Натисни" е точно попадение ;):)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквах такова нещооо ........ но просто Къртиии евалатааа песента е мнооого силна :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни песни има пича. ЕВАЛА:thumbs1:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката кърти! Чакам следващата, в която се надявам да подкараш NSX-a :wub:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав с една нова песничка: http://vbox7.com/play:592ec18555

мдааа яко :-) Поздрав на момчетата, които са се постарали. Браво!П.С.: тоя бял лебед много познат... :lol::dj:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Евала и 3те песни са супер и много добри клипове , но за сега "изток" и "натисни" за мен са най-добри. Успех и още много нови и хубави песни :)

Редактирано от mitakacom
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно браво и от мен. кефи парчетоПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радва се,че в България все още се случват и хубави нещаПубликувано изображениеПоздравления за песента!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е супер

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента и клипа са супер.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че ми е брат ама.........ебати якото парче . Гордея се с теб Братле ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...