Jump to content
Barba

Нова Хонда? Не, мерси!

Recommended Posts

Хибридите не се произвеждат главно , за да ти харчи малко колата , а за да има по-малко изгорели газове !!! Това с харченето е търговски трик , нищо повече - но понеже имало ел.двигател и е тръгнало , че харчели по-малко - няма такова нещо :)

Е то за да има по-малко вредни емисии трябва да харчи по-малко,нещата са вързани.Горенето като процес в ДВГ е избистрено още през 19-ти век,та малко може да се подобри там.Даже вече хич:)Добрите емисии идват от по-ниската консумация на вредния петрол.Друг е въпросът колко екологични са батериите на електродвигателя примерно:)

Амчи то и моя прелюд толкова харчи, а като вървеж, да не коментираме...Иво, какво правиме?- Тойота ли? Или немско нещо? Ще взема да си купя един голф накрая....откога си мечтая.

Саше,нямам идея.Като дойде момента ще го мисля.Аз след моя Акорд бих се качил на Ледженд 92-96 или на нещо високо на Тойота при това от старите, или Хонда Риджлайн.А когато и тези опции отпадат поради срамно ЕГН,най-вероятно няма да мога да карам квото и да е:)Иначе аз сега ще си купувам Поло,смятай:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита ти нова кола annie. Дано нямаш никакви проблеми с нея и да получиш заслуженото добро отношение, което всеки клиент на нов автомобил заслужава!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че случея е завършен, и желая милиони безаварийни километри с новата кола, макар и друга марка ;) Лошо няма, всеки си има вкус или причина.Всичкно хубаво за напред :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

велик е нашият войник :) надявам се силно никога да не ми се наложи да стигна по какъвто и да е начин до бултрако :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

велик е нашият войник Публикувано изображение надявам се силно никога да не ми се наложи да стигна по какъвто и да е начин до бултрако Публикувано изображение

 

ахахахахаха, да

кръстя се да не ми се случи.

А има големи пичове там, но Спасов омазва всичко само с едно изречение.

 

Благодаря, дано с новата кола всичко е ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бяха ми казвали че всеки хондаджия си има за резервна кола опел и май се потвърждава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо странно няма в това, че Ани е избрала друга марка. Не съм сектант, откакто си карам колата, заглеждам, сравнявам и чета. Смея да твърдя, че новата Insignia е добър автомобил, а новия Golf TSI не е за подценяване ( една съседка кара 1.4, пробвах го) , не пиша, за да Ви дразня. Ако не бе уникалния дизайн, безпроблемната, засега, возия, разумния разход и липсата на постъпления във фонд " нова кола", щях да имам сериозен размисъл, дали да си купя Хонда. Бултрако няма смисъл да коментирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойта 17годишна си я не давам но ако взимам 2-ра май пак няма да е нова Хонда че как са ги подкарали новите адски не ме радват. А и май трябва да си сменя подписа "С разум ОТ Хонда" а не както досега "С разум И Хонда" Нова кола само китайска от Ловеч смешна кола на смешни пари. И директно си пазаруваш частите от завода :whistle:/>/>п.п. Ако може и една молба към админите на форума да заменят заглавието на темата с разрешението на авторката разбирасе, да е "Нова Хода?Не, мерси!" вместо досегашната "Хонда? Не, мерси! " Все пак сме фенове на Хонда а не на друг вид автомобили.

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм ходил в Бултракото на бул" Ботевградско шосе" 2 пъти. Първия път за една гарнитурка- минах, взех си я и си тръгнах.2рия път беше по-забавно:Отивам една събота с англичанката/95г/, точно я бях пребоядисал. Направо визуално а и механично като нова...Та събрах им погледите набързо, намерих директно управителя, през човек ми беше уговорката, и си оставих колата. Смяна на масло в скоростите беше повода. Записаха ми данните, даже докато я пишеше приемчика ме почерпи кафе човека. Разпита ме за колата/ явно му беше любопитно за курника/. Полафихме и ми каза още 40 мин най-много... Отидох, пих пак кафе и след час и 20 мин ми се обадиха!!! Замотали се, но ми прегледали колата. Или поне така казаха. Само не знам как не хванаха, че левия преден габарит не свети- така си е изгорял от 2007ма :D Иначе била в безупречно състояние. Ама колко са ухапани иначе- питаш за част и ти казват няма такава цифра... Представям си, ако отида с дуал карба при тях, че не пали на моменти има да се чудят какво се случва... За това и не съм я закарал. Почнат ли да ми се учат на колата- лека и пръст направо. Сигурен съм, че такова нещо не е влизало при тях никога :D Поне мойто няма и да влезе... Колежке, безаварийно с новата кола. Каква е ? За мен истинските Хонди, без акорд и леджент до някъде, са до 2000г. Натам не ме кефят ама грам...

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да получиш заслуженото добро отношение, което всеки клиент заслужава!

:)Относно марката може да има спор, на мен не ми е важно да е Хонда, просто корала трябва да ти служи и да ти харесва. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Annie ако от Бултрако осъзнаваха , че с подобно държание губят клиенти , далеч щеше да им се промени отношението към всеки един от нас , но уви ... Искрено се радва , че си си решила проблема радикално , преди месеци имаше подобен на твоя случай ( т.е. не баш , но искаше да си купи Хонда от Бултрако ) и в крайна сметка човека си купи Мазда , не заради нещо друго ,а защото отношението към него бе коренно различно и именно това го грабна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... За мен истинските Хонди, без акорд и леджент до някъде, са до 2000г. Натам не ме кефят ама грам...

 

Много крайно мнение ми се струва. Ако ти предложат един JDM Type R 8-th gen, едва ли ще откажеш, защото грам не те кефи Публикувано изображение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам за подобни казуси в представителствата на почти всички марки в БГ и май е глобално,не само в Бултрако.Проблема май си е в пустия наш Български манталитет :dry:/>

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

... За мен истинските Хонди, без акорд и леджент до някъде, са до 2000г. Натам не ме кефят ама грам...

 

Много крайно мнение ми се струва. Ако ти предложат един JDM Type R 8-th gen, едва ли ще откажеш, защото грам не те кефи Публикувано изображение.

 

Ако ми го подарят може, а и все пак говоря предимно за масовите модели.

Даже ако е подарък го взимам и го продавам. После си правя 5тата хеч тотално и ще я карам още 20г :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бяха ми казвали че всеки хондаджия си има за резервна кола опел и май се потвърждава.

...Смея да твърдя, че новата Insignia е добър автомобил, а новия Golf TSI не е за подценяване ( една съседка кара 1.4, пробвах го) , не пиша, за да Ви дразня. Ако не бе уникалния дизайн, безпроблемната, засега, возия, разумния разход и липсата на постъпления във фонд " нова кола", щях да имам сериозен размисъл, дали да си купя Хонда.

Колеги, няма да коментирам "антибултраковското лоби", че вече стана банално. Ясно: просто не си купувайте кола от Бултрако, а от друг дилър- Европа е пълна с такива. :) Да приемем, че сме хора, които могат да си позволят чисто нова Хонда и такива, които въпреки всичко успяват да поддържат и карат "добрата стара Хонда". Първата група има много път да измине, преди (разбира се ако може) да усети тръпката да караш Хонда, да пренебрегне еснафския елемент, да прескочи бакалския отчет. А втората "пасмина" :) сме убедени правоверни и мъничко се докачаме, но много се забавляваме от такива повърхностни или непринудени изявления. :) Редактирано от ZAPPA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Est, a propose....Дори да съм неук, разглезен и повърхностен потребител на.... Хонда, подкрепям мнението си. Публикувано изображение

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не направите една подписка с добре написан текст и не я пратите на шефовете на Хонда за разглеждане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С оглед на опакванията и написаното в редица теми, това въобще не е лоша идея ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото и от Хонда Англия - Белгия - Япония , не им дреме за българския пазар ;) Поне от баналното антибултраковско лоби проверено ;) Но въпреки това съм готов да се впиша в подобна подписка , но някак си не искам да е от мен , че да не стана банален Публикувано изображение

Веси не се докачай , че еснафското ни поведение ще стане банално и дори да си купим утре Сивик 4-та генерация и започнем да си я джиткаме с кеф , пак ще ни обвинят :) Хубаво е човек да може да гледа безпристрастно на нещата , колкото и да му е трудно понякога ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във времена на кризи и свиване на пазара, мисля че такова отношение към клиенти е недопустимо. Чисто и просто си пикаят на хляба и няма кой друг да вземе нещата в свои ръце, освен потърпевшите ... а те не са малко. Само си представете тъжните им физиономии като си изгубят лиценза

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня мнението на колегата Миамото.Доста приятели се отказаха от гаранциоонно обслужване заради отношениието и поразиите ,които правят в фирмените сервизи.Говоря за Опел,Тойота,Шкода.Друг приятел скоро ми се похвали ,че Абсолютно не може да си купи колата в брой-Дачиа Дъстер.Само на изплащане.Паднах от смях.Това само тук може да го има.Да имаш парите в брой-узаконени с доказан произход и платени данъци и да не можеш да си купиш кола.Не е само Бултрако.Всички фрайнчайзери са така...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...