Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Я Аз да попитам тази седмица се пада да има среща но като е Великден дали ще има желаещи:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носете си яйца да си правим гонки,да ги сборим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ви е срещата разбрах,но не разбрах кога е??? В събота или в неделя???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегите от Стара загора предната седмица патувах до Пловдив... случайно на един сфетофар пред мен имаще колега с син хеч с старазагорска регистрация при потегляне колегата уцели брутална дупка и пръсна и двете гуми ... при което отби на блиския лукоил... и зе да се вайка :) та имаше само една резервна гума аз му услужих с мойта ... питаме ме дали я продавам аз казах че варвят по 30/40 лв ... в морга да си вземе .... но така и колегата не се сеща да званне .... не обарнах внимание на ... регистр номер ... ако не се лъжа имаше една или две 5 ци ... в регистрацията моля за съдействие от ваша страна защотото сега ... аз сам бес резервна :)0887060208 ми е тела...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,споко! Ще го издирим тоя хитрец и ще ти пратим гумата по еконт! Аз съм със син хеч 6-та,ама не съм този със гумата :lol:,да не дава господ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хеча е 5 ген забравих да кажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне кажи малко отличителни белези.Син цвят но какав.5 хеч имат май само светло синъо.Аз се сещам за 2-3такива коли.Имаше ли лети джанти, някакви добавки?Как изглеждаше човека?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегите от Стара загора предната седмица патувах до Пловдив... случайно на един сфетофар пред мен имаще колега с син хеч с старазагорска регистрация при потегляне колегата уцели брутална дупка и пръсна и двете гуми ... при което отби на блиския лукоил... и зе да се вайка ;) та имаше само една резервна гума аз му услужих с мойта ... питаме ме дали я продавам аз казах че варвят по 30/40 лв ... в морга да си вземе .... но така и колегата не се сеща да званне .... не обарнах внимание на ... регистр номер ... ако не се лъжа имаше една или две 5 ци ... в регистрацията моля за съдействие от ваша страна защотото сега ... аз сам бес резервна :worthy:0887060208 ми е тела...

Номера му да не е 3553 или 5335 и момчето да е слабичко много приказливо (приказва кво да е) ако е той ще му се обадя днес да го питам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали днеска някои от вас се е замислял че Берое имат мач в 5 и паркинга ще е затворен :worthy: дали не сте мислили за алтернативен вариянт ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Какво стана вчера състоя ли се среща или заради мача не е имало възможност.Аз имах гости и нямаше как да се освободя.Поздрави на всички. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Какво стана вчера състоя ли се среща или заради мача не е имало възможност.Аз имах гости и нямаше как да се освободя.Поздрави на всички. ;)

Не имаше мач аз ходих срешнах някой хора ама ме изгониха полицайте :D Сега следва въпроса другата седмица ли да направим срещата или по другата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батенки, агнешкото със зелен лук и бирата надделяха над дилемата -агнешкото или срещата! СЖ ,ама по следващата неделя съм горе,да представя другата бегачка която е на двамата със брат ми,че на последния път без малко да я окотим на екото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегите от Стара загора предната седмица патувах до Пловдив... случайно на един сфетофар пред мен имаще колега с син хеч с старазагорска регистрация при потегляне колегата уцели брутална дупка и пръсна и двете гуми ... при което отби на блиския лукоил... и зе да се вайка ;) та имаше само една резервна гума аз му услужих с мойта ... питаме ме дали я продавам аз казах че варвят по 30/40 лв ... в морга да си вземе .... но така и колегата не се сеща да званне .... не обарнах внимание на ... регистр номер ... ако не се лъжа имаше една или две 5 ци ... в регистрацията моля за съдействие от ваша страна защотото сега ... аз сам бес резервна :D0887060208 ми е тела...

Номера му да не е 3553 или 5335 и момчето да е слабичко много приказливо (приказва кво да е) ако е той ще му се обадя днес да го питам ;)
колега мисля че е той син хеч с с малко анти крило горе слабичак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ги праим тия срещи пак на екото доло навитаци има ли :););) да мога и аз да присъствам на срещите че в противен случаи няма да мога :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ги праим тия срещи пак на екото доло навитаци има ли :););) да мога и аз да присъствам на срещите че в противен случаи няма да мога :P

Ми ай кажи за автомивката.Резервирам си следващата седмица час да измием новата бегачка.Вън вътре и мотор.Само гледай да направиш оферта като за мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ли беше срещата или другата седмица?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега минах от там и нямаше никой.Значи следващата седмица ще е.Да се надяваме, че има с какво да се похваля най сетне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги сажалявам че пак ви тормозя за тази моя резервна гума но ми трябва... пукнах гума колегата колко го е сарбяло само той си знае :(:);) ;) ;) ;) :rant: Него ли видяхте този колега да му кажете да ми я варне не сам за 30 лв ... просто Хонда ми е слабост като си прасна гумите в Пловдив бес да го поснавам бес да го питам спрях извадих гумата и му я дадох.Този човек за мен .... не искам да го обиждам в форума .. ма видим ли хеча бес да питам ше му резна сички гуми...:(колкото и да не ми се иска ама той не заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги сажалявам че пак ви тормозя за тази моя резервна гума но ми трябва... пукнах гума колегата колко го е сарбяло само той си знае ;):);) ;) :rant: !!! :rant: Него ли видяхте този колега да му кажете да ми я варне не сам за 30 лв ... просто Хонда ми е слабост като си прасна гумите в Пловдив бес да го поснавам бес да го питам спрях извадих гумата и му я дадох.Този човек за мен .... не искам да го обиждам в форума .. ма видим ли хеча бес да питам ше му резна сички гуми...:)колкото и да не ми се иска ама той не заслужава.

В този глад брато,сигурно авантитчката добре му е дошла! Може да не е лош човек,ама от доста време се разправяте за това и щом не се е обадил. . . не е на добре. . . пък и тва дето му мислишшшшш. . . и аз ще го направя сигурно;) Че може и по-лошо да му се случи. . . .знае ли човек;) Аз за това нищо не давам на случаини хора,защото няколко пъти изгорях като тебе и вече краи. . . . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей! Аз съм тоя шемет с резервната гума! Сега още отивам да я пращам! Да знаеш, че адски съжалявам,че по-рано не те намерих,но наистина те търсих поне едно 10-тина пъти на този вивателския дето ми беше дал! Само да имаш път към Ст. Загора непременно се обади или драсни тука едно лично да се видим и да ти се отблагодаря че онзи ден живота ми спаси, а аз така да те прецакам. Хайде със здаве и още веднъж огромно БЛАГОДАРЯ Казвам се Илиян. ;);):lol::lol::lol:;););)

Редактирано от ecs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихо ахо на колегите.Имам нужда от съфорумска помощ(акъл и пипане по моята кола)Сложих х22а в прелюда.Някаде работата се бърка с датчика за скоростта и не ми работи километража респективно Втека.Някой някви идеи и условия за ремонтирането му.Следсвие на търсене на датчици, вече имам 2(ЕДИН ОТ ВАЛЪО И ОТ ДОКТОРА).Пробвах и 2та но безрезултатно.Имам проблеми с ламбда сондата.Липсва на мотора, който бях купил от догито, а от моята Ф20 се е заварила и не иска да излезе.Някой да има излишна за проба или направо няква за продаване, че колата ми работи като ЮМЗ.тел.0883515587.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гумичката се намери можете да прибирате ножовите :D :D :D а до колегата които я е ползвал ще трябва да направи прилична почерпка на истинския и собственик :tooth:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля някой модератор да заключи темата.Нека феновете направят нова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля някой модератор да заключи темата.Нека феновете направят нова.

Що бе???? много е гот като гледам стари мнения и снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой ... ти пак ше ги гледаш ве .. то не пречи !! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Направо във подзаглавието на новата тема напишете кога и къде са срещите да се знае:)

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от скоро съм горд собственик на Хонда-Акорд.Четох форума и бих искал да се присъединя към фен-клуба.Къде и кога се събирате и ако може да ми дадете съвет за магазини за части?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и на мен ми е интересно къде в нашият град може да отиде човек да си ремонтира Хондата:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно е за обяснение но на кратко на улица Хан Тервел 1 това за мене е наи доброто място познавам собственика много пекан човек няма да ви излаже апак е фен на Японките не ремонтира ситроени рендета и така нататака :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля някой модератор да заключи темата.Нека феновете направят нова.

Г-да Модератори , айде бе .... КАТИНАР !! Ние приключихме с Коко с инициативите .. както се казва по филмите " i'm too old for this shit "Фенове ше си направят нова тема и срещи ! :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

По молба на автора на темата и единия от основните старозагорски преброители на феновете темата се затваря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...