Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Guest maddog

...чудя се да не би да сме всъщност само аз и Роудрейсъра.... :P За да се убедя че не е така,айде заралии,предложете дата и място.Чакам. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

И аз съм навит да се съберем само да е някоя неделя че бачкам :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Абе тя е ясна "хавата" ,ами язък за 100-та флаери набутани под чистачките на разни хонди... :P ...само хабя мастилото... ;) ! Има да чакаш някой да организира нещо "нейсе"!! ;) Иначе довечера мини покрай мен...да се преброим пак двамата.... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Иначе довечера мини покрай мен...да се преброим пак двамата.... :P

<{POST_SNAPBACK}>

.....имате още един фен - Дъ Фастеса, ама снощи така са преброихме с него двамата ;) , че не ща да го видя вече ;) Доко-Доко-Докооо ;)

.....и още един - Кико, ама нали днес е рожденник е минал в дълбока нелегалност :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Снощи преброявах едни сватбари някъде из центъра на Ст.Загора :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Еееее....ни тъй срам....поне да не се беше издавал ! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko
:unsure: виновен съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Яснооо.Е,не сме двама а трима с новия фен.Те тва е къде по-друго вече... ;) Ивооооооо,Ивооооооо,май се тъй ше си се броиме двамцата.Язък за флаерпласмента... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lamerko

Как бе казвате кога и каде и съм там ама да не ме биете като дойда с вектрата :unsure::):);););):beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stonez

Ш 'зема да се престраша, и аз да дойда , с "немския" Type-R :unsure: , ако може?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Коки...нема да се пуашиш ве...ше звънна на "фена" с Голфа......комшията с Москвича и той си прави устата да се присъедини.. :whistle: ..и ше станем "отборът на мармалада" ! Интернешънъл фен-клуб ! :whistle: И ш си говорим на есперанто ! :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Коки...нема да се пуашиш ве...ше звънна на "фена" с Голфа......комшията с Москвича и той си прави устата да се присъедини.. :whistle: ..и ше станем "отборът на мармалада" ! Интернешънъл фен-клуб !  ;) И ш си говорим на есперанто ! :D

<{POST_SNAPBACK}>

с есперантото ме омря направо :whistle::whistle::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Аз с удоволствие ще дойда макар че сам от казанлък защото като гледам няма никой друг от казанлък :whistle: и трябва да преминавам кам отбора на зарата :whistle: ако ме впишете :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Записан си ! Слагай каса бира в хеча и пристигай ! :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

Даите да си драснем дата и място и да се съберем че мн искам да се запозная с колеги да понауча нещо от вас да не палня форума с глупави въпроси. :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Записан си ! Слагай каса бира в хеча и пристигай ! :)

<{POST_SNAPBACK}>

то каса бира ама трябва да махам другата каса :) дето тупурлячи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Записан си ! Слагай каса бира в хеча и пристигай ! :)

<{POST_SNAPBACK}>

то каса бира ама трябва да махам другата каса :) дето тупурлячи

<{POST_SNAPBACK}>

мятай я на задната седалка няма да се претисняваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Малиии,кви дертове пък ся-кой къде щял да си транспортира бирата... :wacko: Не е ли по-добре да се сберем ня място дето си ИМА бира?Нещо не чух дати и места.А за неделята съм съгласен,щото и аз само тогава почивам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIKO_HONDA

ако не съм отпрашил към морето съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

Ами ако искате неделя на Вайс Сити че има места за паркиране не за друго :(Ако сте навити да измислим някав час и да се сабираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Може би не си познавам достатъчно добре градчето,тва Вайс Сити нищо не ми говори,ама ше си купя карта...ми давайте тогава примерно на 16-ти,другата неделя от 14.00?Казвайте кой го устройва и кой не че ако още малко поумуваме и ще падне сняг. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Добре де ти не го знаеш каде е това Вайс Сити а какво остава аз :) за идната неделя нищо не мога да гарантирам защото е доста време до тогава обаяе ако нямам никакав ангажимент ще прескоча да ви вида :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Тъй като от утре съм в командировка у Филибето, не съм сигурен дали ще бъда в СЗ следващата неделя..... ;) ама тва не ви пречи да се преброите ! ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

Мен неделя ме устроива а относно Вайс Сити иди на бившото РОНИ и виж как се казва заведението не сам седнал да си измислям заведения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Мен неделя ме устроива а относно Вайс Сити иди на бившото РОНИ и виж как се казва заведението не сам седнал да си измислям заведения :hondarulez:

<{POST_SNAPBACK}>

Ако визираш мен аз не сам казал че си измисляш заведения а просто че не го знам каде е и това рони пак не го знам но надявам се с ваша помощ да го намеря :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

Не никои не визирам просто казахте 4е не знаете каде е и аз ви казвам.Да оставим глупостите на страна даите да мислим място че неделя наближава. :hondarulez::D:D;);):P:P;);););):D:D:D:D:D:D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lamerko

Трафика не е лошо има и голям паркинг (на Техномаркет) ама май някакви боболечки са го нападнали :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Сещам се за спокойно място с бира и гарнитура(и места за паркиране),утре ще мина да видя дали функционира че скоро не съм минавал оттам.Става въпрос за барчетата до входа на стадион Берое.Казвайте съгласни или не,вече е сряда... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

От моя страна няма проблеми съгласен съм :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

и аз навярно ще дойда обаче трябва да кажете каде и в колко часа да не е да дойда от казанлък и само да дишам обгазен въздух и да се върна :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ама хора в неделя има формула :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

ама хора в неделя има формула :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

Вярно бееееееее значи или преди или след формулата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Добре бе.Като сте такива фенове на Формулата-в 17.00 добре ли е?И ква Формула,кви 5 лева,тука по улиците целогодишно се кара за квалификациите... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Брей....те нещата станали мноо сериозни....докато ме няма ! ;) Кафето на Стадиона е пърфект за срещичка ! Току виж и роудрейсъра се класирал ;) ! Ей Бенджи....кви са тия формули ве....да не ти дават заплата ве мой... ;) В 17ч. ..."ората" повръщат бе ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

ами да вземе да се класира викам аз ...................................... еи след тая формула по яваш да не се надахате ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ами тя докато свърши,аз докато се наканя да тръгна ииииииии 100км=1ч мали то станало време да се пребирам на обратно ;) аз ще се включа на друга Загорска среща и засега ви пожелавам весело изкарване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

ами тя докато свърши,аз докато се наканя да тръгна ииииииии  100км=1ч мали то станало време да се пребирам на обратно  :D аз ще се включа на друга Загорска среща и засега ви пожелавам весело изкарване  :D

<{POST_SNAPBACK}>

ами тогава дайте да измислим нещо че да може benji_crx да дойде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Ми понеже с Бенджи сме в един отбор,мога да стоя и да си джуркам бира докато дойде,колкото и да се забави.Но не по-късно от понеделник 09.00 сутрин че съм на бач... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

Хора дайте да се организираме че утре е събота а ние още се мотаме.Ако искате да остава предложението за кръчмето на стадиона само часът да определим и да се сберем:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Ами за 17.00 никой нищо не каза.Така че аз отивам там да пия бира а пък който иска и може да идва.В най-лошия случай ще се преброя сам... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...