Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Guest Pi4a_stz^

Няма да си сам и аз ще доида да се преброим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer
Отговорено (Редактирано)

ами тя докато свърши,аз докато се наканя да тръгна ииииииии  100км=1ч мали то станало време да се пребирам на обратно  ;) аз ще се включа на друга Загорска среща и засега ви пожелавам весело изкарване  :)

<{POST_SNAPBACK}>

....ееее....толкоз ли си бавен ве....пенсионер.....ууууу.....аз с Ег3-та 100 км ги зиам за .......айде нема да казвам.... ;):)

 

п.с....поръчал съм да охладят 4-5 каси бира ,че кат глеам що народ се е засилил......мъка,мъка.... ;)

Редактирано от roadracer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

значи последно май остана в 17:00 хм аз маи трябвя да идвам с шофиор(ка) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Човек ,ти от една бира ли се напиваш..... :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

каде тоя касмет ако беше така знаеш ли колко евтино щяха да ми лягат крачмите :) казанлък далеч ония да не ми метната сланчогледа на някаде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Надъханяци....мисля че е време пак да се преброим ! Оня ден "защипаф" още двама фена ! Дога и той прибави нов фен в колекцията от малки Х-чета ;) По мои сметки цифрата прескача 10 :) Та кво ше кажете ? Неделя на същото място или някъде другаде...ам ? Айде почвайте да чуруликате ! :):) Очаквам включване и от Станчо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

А тъй мой....айде фенчета...неделя в колко?Там мястото е удобно,но мисля че трябва да си изберем друго и една постоянна дата,примерно в началото или края на всеки месец и да не е необходимо да я напомняме повече.Всеки да си я знае и кой когато може да идва.Наздраве. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

Охааа идвам чувствам че ще ме карате да лъскам моита хубавица за срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

А може и на "Хижата да се качим"....ам...16 часа...ам... :angry: ....шшшшш....срамежливите....ония с "немските каски" да се чувстват поканени !! :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Бах тоя заспал град!Айде ве ,ко стаа,измряхте ли???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

шшшшшшшшшш пак без мен май ама добре че на ден влизам по 6543454654 пъти в форума че видех :) а вие мислите ли че няма да се вклиуча а ? Че тука сам заплюл един казанлъшки гледам го пишлиме ако го збарам на тясно ще му обадя що е то fan club и има ли той почва в стара загора :) абе ще се посаберем да ги пораздуем да се изфукам с новата лепенка от господин Маддог :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

maddog- тука сме как ще ни няма надявам се да сме поне същата броика като миналия път ако не и повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Тъй като никой не вкарва нови предложения за място и час ....да разбирам ли че остава същото в 16 часа...??? Дайте да го уточним...защото има поне 5 човека на които ше трябва да се обадя ! Ко да ги прая...кой немал комп ..кой не разбирал... :) Тряя да събираме "родата" ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Ами кат никой не казва нищо,значи остава това.Да идва който ще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Абе калпазанчовци дайте малко по рано кам 15:00 че много ладовинка става времето трябва да пия греена ракия вместо бира :lol: и тъй като сйм от провинцията дайте някаде на по шукаритетно местенце да е и пак така да можем да си виждаме красавиците :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

Значи остава за 16 часа на стадиона така ли ако е така аз съм там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Неделя...16ч. на кафето на стадиона ! Вече ако решим да се местим някъде....на място ше го уточняваме ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pi4a_stz^

Тая идея за местенето е яка 5,10 острилки наредени в колона лудницата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

кво стана сега утре ще се събирате ли кво?и хора от други градове приемате ли?да не вземете да ни хокате ако дойдем?защото Зарата като не отива в Ямбола,Ямбола ша ходи в Зарата ама за последно :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Ооооооо,само ми ела...ама да не бързаш да си ходиш после? :angry: Че имам мноооого да те черпя тебе. :D Ами ние с Рейсъра сме там пък който дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

джик так само да изтрезнея до утре паля ида ................................................................. абе и да не изтрезнея пак ида :angry::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

тогава като дойдем ще свиркаме за едно малко посрещане :angry: много вероятно е да сме там към 3,3.30ч. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Яла...яла....да видим на кой са сърдиш ти.... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

И така : С много отсъстващи и специални гости от Ямбол/шефа на региона доде да си нагледа феновете :huh: /....срещичката се състоя ...че и бая продължи ! Старта беше даден в 16ч ,а последни си тръгнаха "манекените" от Жребчево ;) ...в 20-30ч ,тъй като се оказа ,че в кръчмицата имало и мезета ;) и студена ;) ...някой тестваха и пещерската...ама нема да ги издаваме ! ;)

Ето и некоя снимчица за доказателство ! Масата не съм я снимал ...да не прайм компромати ! :P

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

 

....4 хеча на... 4 'икса !!!

Редактирано от roadracer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Малка корекция : На гости отново ни беше и Станчо от Казанлък ,обаче аз го приемам вече като редовен член на групата и затова не го отбелязвам ! Ма викам ,чай да не земе да се засегне нещо човека ! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

и аз бях там,и видях срещата беше на ниво, запознах се с няколко от по новите членове все хубави хора :huh: па и старите не са за изхвърляне :P но повече на 16,17-09 когато е ралито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

ХУБАВ КРАЙ ХУБАВИ ХОРА benji_crx да не излъжеш за ралито искам те на линия :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ХУБАВ КРАЙ ХУБАВИ ХОРА benji_crx да не излъжеш за ралито искам те на линия ;)

benji НЕ лъже benji е там и носи една добавка за размазване на рейсара а и който се включи :P:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Мдааа,само да добавя че ралито е добър повод,заповядайте отвсякъде :huh: .Само дето така и не уточнихме кога все пак ще е ежемесечната среща...примерно всяка последна неделя от месеца ли,що ли....Мястото се знае.Е,поне докато е топло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stonez

А снимки на фанатиците, ще има ли? :huh: Нека да се види и компанията, не само машините.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

и аз бях там,и видях срещата беше на ниво, запознах се с няколко от по новите членове все хубави хора :rolleyes: па и старите не са за изхвърляне :P но повече на 16,17-09 когато е ралито

Абе и от Филибето ша додем, ама да не ви свърши вкиснатата "Загорка", че тряя си носим "Пещерска" от тука, пък там едни ямболски смокове се навъртат......... :thumbs1::bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

А снимки на фанатиците, ще има ли? :thumbs1: Нека да се види и компанията, не само машините.

Ето и некоя снимчица за доказателство ! Масата не съм я снимал ...да не прайм компромати !

;)

Абе и от Филибето ша додем, ама да не ви свърши вкиснатата "Загорка",

....нема се пуашиш....знам един магазин дето продават "бистра каменица" :P ....въпросъТ е ти колко ше поемеш... :rolleyes::bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Мдааа,само да добавя че ралито е добър повод,заповядайте отвсякъде

Ето и едно приятно местенце за отсядане...лично тествано от мен и Дога !

Публикувано изображение

Комплекс Чакалов

Стара Загора

с. Малка Верея

(0412) 7 04 74, (0888) 701 471, (0887) 231 674

раб. време: 08:00–23:00

 

За да го откриете, трябва само леко да се откло-

ните от пътя за Пловдив – селото е Малка Верея,

на 6 км от Стара Загора. Комплекс Чакалов раз-

полага с хотелска част (24 легла), басейн с мокър

бар, съвсем нов фитнес кът, механа с 55 места и

терасовидна градина с над 200 места. Истинска

българска гозба, чаша старо вино и вдъхновяващи

планински гледки са три добри причини клиенти-

те тук да се чувстват специални. Ресторантът

предлага вкусни кулинарни приключения от нацио-

налната ни кухня: ястия в гювече, скара на дърве-

ни въглища, богат асортимент от рибни блюда.

Атмосферата се подгрява допълнително от го-

рещи поп-фолк, етно и денс хитове. Комплексът

осигурява идеални условия за сватбени и семейни

тържества.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Аве провокатор,ми що не метна малко снимчици от ония дето ги прави като ходихме там?Да съблазним хората както трябва... :D

Редактирано от maddog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

пичове много яка среща! колко CRX-а събрахте, не е истина, в София посмъртно не можем да съберем толкова на среща, то на националната нямаше толкова!направо да взема да ви се изтърся за поредната среща, че и аз уж нещо от района съм, и забиваме знамето и очредяваме CRX.bg клуб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Хахаха,Магнум,като се има впредвид че има още 3 Рекса 2ген. в града,които аз знам и въобще не ни уважиха... :) ...иначе съм за ЦРХ клуб.бг...а теб пък ако дойдеш ше те поемем както се полага.Айде,последната неделя от месеца... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ква последна неделя бе мой?другата неделя сутрента на рали след обед на среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Шшшш...Догов...ти май забрави за междинната срещичка другата неделя на 17 ! Нал' ша зяпаме пистата първо и после лек "бир-фест" на любимото капанче дето праат любимите ушички ! :) Останалите поданици на царство "Хонда-СЗ" да си праат сметките за 17 ,че тоо път ше пишем отсъствия ! :):) Па гости , ако има ...нема да ги върнем ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Абе ако някой дойде за тренировките аз сан там и в сабота така че може в събота генерална репетиция за неделя :P ако има свободни да свиркат а иначе EFCO RACING RULEZZZZZZZZZZZZZZZ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...