Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Добра срещичка стана.Шшшш,чатъри,четете го малко тоя форум че се излагаме.Темата за националната вади очи... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Алооо...Стара Загора/Honda...има ли желаещи за това:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=10869&st=0Ако има, сборен пунк на паркинга на Била в неделя 3 юни от 8.30 (сутринта), изчакваме се до 9.00 и газ! Да образуваме стегната колона от Хонди до Пловдив.Аз ще съм последен щот карам най-бавно !

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте момчета, за ходенето до Пловдив бях страшно навит, ама имам работа. Иначе бих дошъл, само идеята да се съберем все хубави коли и да джитнем така заедно до там ме кефи страшно, но....На последната среща си говорихме за музиката в колата и някой от вас спомена че търси говорители за кола. Незнам дали тук е мястото за този въпрос, но навярно всички заралии я посещават така че ще го споделя тука. Имам познат, който продава елипси 6/9 Хертц, за модела не съм сигурен но в магазина са към 120 лв., а човека ще ги даде за 60-70. Така че ако някой има мераци за качествено озвучаване да се обади!

Редактирано от ivoboy_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алооо...Стара Загора/Honda...има ли желаещи за това:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=10869&st=0Ако има, сборен пунк на паркинга на Била в неделя 3 юни от 8.30 (сутринта), изчакваме се до 9.00 и газ! Да образуваме стегната колона от Хонди до Пловдив.Аз ще съм последен щот карам най-бавно !

Аве оня Лошото куче .. нема ли да доде с нас ве ?!! Чух че мноо му бегал Х-са ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно мноо бега...едвам го стигам да му се кача... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясна е раотата... 75 vs. 131 по магистралата и волумето на max ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, в името на справедливостта да кажем че бяхме 2x75 vs 131 по магистралата.....бряяяя..или тия EG3-kи мноо бягат или аз карам наистина бавно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амииии 2х75=150....нямаш шанс... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде да правим планове за националната среща които ще тръгва в събота предлагам да се саберем към 10:00 на стадиона и от там към жребчево колона хондилаци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навитак по принцип, въпроса е да се съберем повече фенове, съответно с план за действие - ходене до пистата, барбекюта, мръвки, бири. Просто да се измислят нещата навреме, по колите и газ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Приемате ли гости и една астричка да се тьтри след вас? ;)

Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

друго съм чувал за Астричката, пък и важното е че си фен по душа, независимо че караш немска бегачка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Аз тръгвам петък сутрин ... така че ме търсете покрай басейна с бира в ръка или на язовира с въдица и бира и кило червеи за мезе ! :P И да донесете някоя домашна че до събота всичко ше изтече в кенефа ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

И аз съм подготвил въдиците, гледай да захраниш на някое хубаво местенце и да я запукваме - рибата и пиенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мен мезета и ракий не ме блазнят, аз идвам да се пусна на драг с някоя бьрза Хонда ...кьде трябва да чакам :D ?

PS.

ivoboy_stz, Астрата БЕШЕ бьрза, сега се радва на спокойни старини при мен :P

Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана сега някои ще ходи ли в събота да праим колона или сам ша ходя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен мезета и ракий не ме блазнят, аз идвам да се пусна на драг с някоя бьрза Хонда ...кьде трябва да чакам :blink: ?

PS.

ivoboy_stz, Астрата БЕШЕ бьрза, сега се радва на спокойни старини при мен :dry:

Много си скромен обаче, всъщност някой знае ли кога ще са гонките и изобщо атракциите в събота за да не ги изтървем де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DNL

Това за 10:00 на стадиона е добре според мен...за събота де. Та Валчо, аз съм там...и без тва не ми е много ясно къде точно отиваме и ми е по лесно да ме водят. :(:)

Аз тръгвам петък сутрин ... така че ме търсете покрай басейна с бира в ръка или на язовира с въдица и бира и кило червеи за мезе ! ;) И да донесете някоя домашна че до събота всичко ше изтече в кенефа ! :)

Нещо пак не съм разбрал ...абе тва на Хонди ли отиваме или на риба и едене пиене? И ква домашна искаш...аз с домашните приключих в 4-ти клас??!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлитаааааааам ! :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да е в 10:30 и изчакване до 11:00 че съм на работа до 10 така че който иска аз съм на стадиона от 10:30 и чакам до 11:00 снощи бях там и е доста добре обстановката има ядене пиене ама всичко от ресторанта и е горе долу на прилични цени :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво стана накрая ??????? последно ?????????????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз чакам на стадиона до 11:00 и тръгвама колегите незнам, може да бързат по-рано да ходят ако не да изчакат и те :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DNL

Ок...да бъде 10.30 ..чакаме до 11.00 ! То с тия бързи коли половин час по пътя ще го наваксаме :bg: Ай до утре от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bg: ДА ТАМ СМЕ В 10,30 НА СТАДИОНА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Има ли някой който ще ходи по-късно? Примерно към 12 или 13 часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10,30 да е ама гледайте поне до 10:50 да се сберете че много ще окаъснееме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде аз потеглям към стадиона който ще идва да побърза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

днес ( 10.06.2007 ) ще имаме ли сбирка на стадиона от 18:00 или не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

С DNL ше минем...ако ни няма сме на кортовете !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, тази неделя(24ти) ще се събирате ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, тази неделя(24ти) ще се събирате ли?

Поздрави на всички. Ако има сбирка на 24.06 ще дойда и аз. Надявам се да приемете още един съмишленик. макар и позакъснял ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Там сме.Иии...никога не е късно,колега,добре си дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Тази неделя ( 24-и ) от 18:00 под стадиона и после найвероятно на кортовете да пием по нещо. Така че който има желание и време да заповяда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя ( 24-и ) от 18:00 под стадиона и после найвероятно на кортовете да пием по нещо. Така че който има желание и време да заповяда :rolleyes:

НЯКОИ КОЛЕГИ МАЙ КОРТОВЕТЕ ГИ ИНТЕРЕСУВАТ ПОВЕЧКО , АМА ЩЕ Я ВИДИМ ТАЗИ РАБОТА :rolleyes: ЩОМ ЩЕ ИМА КОРТОВЕ БРОЙТЕ И МЕН ........... :rolleyes::lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом ше "играем тенис" и аз ше намина за 1-2 сета ! :rolleyes::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще спретнем един тенис на маса, а топче дали ще има не е важно. Важното е чашите да са пълни :rolleyes:Така че се стягайте :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте момчетапишете ми едно отсъствие тоз пътно ще ви представям на месечната среща в Софията :) а да попитам- имате ли седмични в старата загора ???Поздрави, и умната по скапаните ни шосета и без :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом ше "играем тенис" и аз ше намина за 1-2 сета ! :):)

много малко сетовете бре :) , ама в тая жега за нищо не е :););) .до неделя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде стягайте се че не остана по-малко от 8 часа има.Отивайте да лъскате колите че ще има проверка ( нещо като едно време за изрязани нокти в училище )18:00 на стадиона до джете барчета за тези които не знаят още :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале като гледам каква жега е навън, направо не ми се излиза. Но тъй като съм фен няма да пропусна все пак и бира продават хората, хайде след час ще се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...