Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Guest RoadRaceR

Френдове...напомням ви за утре от 14ч ! Аз най-вероятно няма да мога да мина...че ме е напънала много работа в магазина....ама ше се пробвам ! :cool: Ако не се видим след 2 седмици пак ! Ваш фен ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Чакай да припомня на тия дето четат форум за неделя от 14 на "онова място" с хубавите уши ! Тоя път се очаква стабилна посещаемост....поне се надявам ! Имаме нов фен с малкию витек и т.н. ! Казанлъшките другари ги чакаме и тях на ринга ! Пък ,ако някой изтрезнял фен от Ямболската среща се озове наоколо......да заповяда ! :yawn: А може и стикери да изкочат от нейде ! :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest astralmind

и аз пак ще се пресъиденя пак с моя голфец надявам се да е последната ми среща на манияците с него :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

пожелавам ви весело изкарване , и да изядете едно ухо за мен :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mortal

Чакай да припомня на тия дето четат форум за неделя от 14 на "онова място" с хубавите уши ! Тоя път се очаква стабилна посещаемост....поне се надявам ! Имаме нов фен с малкию витек и т.н. ! Казанлъшките другари ги чакаме и тях на ринга ! Пък ,ако някой изтрезнял фен от Ямболската среща се озове наоколо......да заповяда ! :bye: А може и стикери да изкочат от нейде ! :hug:

Аз бях там,пих,играх и се веселих :fun: - относно изтрезняването нямате проблем щото от ся се подготвям в къщи на една Яка маса........А от тея стикери няма ли най после и на мен да дадете някой друг ааааа :/

пожелавам ви весело изкарване , и да изядете едно ухо за мен :balloon:

А няма да ти откажа и гаранция ти давам че няма да изям само 1 ухо.......... :drunk: а и на всички ще разкажа какво изтърваха в Ямбол,а Бенджи прати ми някоя снимчица от сбирката в Ямбил лично за мене моля те ..... :fun: ако можеш на тази поща " tenevddtabv.bg " .....Predwaritelno ti blagodarq :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Момчета .. да ви напомня за смяната на часа/1 час назад/ ...да не закъснеете че ше вземат да свършат ушите ! :balloon: И чадъри си вземете че май ше вали ! :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Небивало присъствие ! :) Обща бройка = 16 коли в рамките на 3 часа и смяна на 2 места ! Аз съм доволен от днешната срещица ! Нямахме 'специални гости' .../Казанлъшките братлета ги смятам за местни вече/...,но пък ентусиазма налице ! Минахме и през града да ни видят кви сме 'убави' :) ...а определено на "Опета" бяхме и атракция ! ;) Следващия път ако се съберем толкова народ...ше скочиме до летището да се полигавим малко/по класове/ :huh: Поне е близо от новото/старо място/ ! Ето и поредната порция доказателства за нарастващия ентусиазъм на СЗ-Фен-Клуб'ъ !! :)



Началото....
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Литъл Дога...в акция !
Публикувано изображение

На "Опета"...
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Част от Феновете....
Публикувано изображение

Публикувано изображение

К Р А Й

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Аз съм доволен.Нещата се разрастват.Само като се има предвид че почти всеки път идват различни хора....е,някой ден ше се сберем всички... :) .Тогава "Опет"-а ще ни отеснее....хахахах.Радвам се че има истински фенове,които идват,защото не се смятат за нещо повече от другите.Благодаря на всички вас.И поздрави от малкия фен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest astralmind

и аз след 300 премеждия най сетне се разделих с немския си сандък ;) и се надявам скоро да домъкна още едно хонде в стз ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Колеги и приятели от Стара Гъзора някои мисли ли да ходи на пловдивската среща ако има желаещи даваите да ходим заедно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

и аз след 300 премеждия най сетне се разделих с немския си сандък ;) и се надявам скоро да домъкна още едно хонде в стз ;):cool:

...А може да спасиш една Хондица от напускане на клуб'ъ !! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Неделя пак идвааа.Айде на "зимното" място,т.е. бензиностанция Опет.Да отпразнуваме появата на осмия(!) Рекс втора генерация в града на липите и разкопаните улици.Може и колеги със Сивици и Акорди да идват.... :) .И да не забравя - ше има лепенки за желаещите.Айде до неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Атака колкото повече толкова повече :)Дано да се саберем повечко да става шоу :)И дано да имам кола до тогава че още е на феис лифт и незнам дали ще я докопам да доида на срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Стикери някой да иска...ам ?! Утре промоция ! :)

незнам дали ще я докопам да доида на срещата.

...ела с такси ! :) Редактирано от RoadRaceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Днешната равносметка :

5бр. 5г + 5бр. CRX + 1бр. 4г + 1бр. 6г + 1 Accord = 13 парчета ! :P;)

Нови ...стари ...присъстващи ...отсъстващи......луда работа са наште сбирки ! ;)

Един път ,ако се съберем всичките "парчета" ...нема да ни стигне паркинга ! ;)

М дааааа ! Ми това е ...ето и героите :

 

Публикувано изображение

 

Новите стикери :

Публикувано изображение

 

Канадското бижу :

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

F I N

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman
:P;) Моо Хиксове бре!!!;) Ще се преселвам в Ст. Загора и аз ;) , та да се увеличи още броят им ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Ми добре си ни дошъл... ;) .Те тва дори не са всичките Рексита в града.Ами наистина са ни луда работа сбирките,че все сме в различен състав,ама някой ден ше се сберем все фенове,маниаци и др. :P.Иииии щях пак да забравя - има предложение да се разковем съвместно на някоя кръчма около 15-20ти декември.На следващата среща ще обсъждаме вариантите.Дотогава мислете усилено.... ;)

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

В Стара Гъзора сме стабиляги ставаме все повече и това е наи хубавото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Така, така господата роудрейсър и маддог да не се ослушват ами да казват тази седмица ще идва ли заралийската група по моя край или не - "Елате вие за да не дойдем ние" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Аз ще доида само да има навитаци !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Абе аз също бих си продухал карба ...ако е хубаво времето....ама си мисля че тва ше сме навитаците , Валъо,Дога и Аз и май става безмислено ! А пък като се има впредвид и как се точат хората от 14 до 16...докато решим дали да идваме...ше съмне ! ;) Апропо не се наемам с прогноза ...не ми се иска да те подвеждам ! ;) Така ,че ние сме на линия...в неделя на Опета...а после квото "хонда покаже" ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Как е и дидо ще доиде до кз аз говорих с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

О.К. Неделя остава на Опет. Може да имам ангажимент и не обещавам да дойда. Само незнам как после ще извинявам това отцъствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Абе ти си извинен...ама изтърва големи емоций ! Днес се получи една интернационална "маркова" среща м/у Хонда-фен-клуб'СЗ и Национален клуб на колегите от BMW ! :lol: Тъкмо бяхме намърдали 10-на красавици на паркинга на Опет....и хоп....вълна от БМВ-та. :o ...че даже и мой познат от Ловеч се появи ! Опета направо го пръснахме по шевовете ! :blink: Пък една мъгла беше ..нема си говорим ! Интересното е че после отидохме на летището да направим некоя простотийка ...пък колегите от БМВ ..не дойдоха ! :huh: Както и да е...следващата среща се събираме и отпрашваме към Казанлък ..да видим колегите дал ше почерпат по ино кифе ! ;)
За съжаление моя милост ,понеже съм "отнесен от вихъра" ...си бях забравил мемори-картата на фотото в компа :bash: и не можах да фотна тва интернационално събитие ! Respect-а ако иска да качи некоя снимчица !


А някои местни фенове имат отсъствия ...и не знам как ше ги извиняват ....нещо ПВЦ-та ли салам ли .... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Съжалявам за днес,ама нямаше начин да дойда навреме.Ще се включа за Казанлък.Честна пионерска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Айдееее пак дойде време за среща :D И сега всички да слушат внимателно тази седмица в неделя феновете на Стара Загора ще гостуват в Казанлък че да мигат да се видят с по срамежливите колеги от Казанлък които ги е било срам да дойдат да сега , поканинени са всички фенове от всякаде и най- вече за габровци защото мястото кадето ще се събираме ще е по близко за габровци от колкото за заралий. Мястото ще е на крайпътното заведение "Светица" намира се по пътя между Шипка и Казанлък. Час на срещата 14:00 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Ами ние ...малко ше закъснеем ...шото в 14 се събираме на Опета и от там вече който иска ....газ към вас ! Дано да не искочи нещо и да е хубаво времето ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

ние сме там в 14:30 и чакаме :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Станчо братчето ми аз ще пристигам с гръм и трясак братчето ми падна ми гърнето вчера и ся съм с драгстер :( Дано другите да не се откажат че съм мн надъхан да посетя кз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Ден : 10.12.2006

Място : Крайпътно кръчме м/у КЗ и Шипка

Събитие : Хонда-маняци на "скиф" ;)

Резултат : Шкембе-чорба с много чесън ! ;)

Доказателства...по надолу ! ;)

 

 

По пътя :

Публикувано изображение

 

Мястото на събитието :

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Мераци за Х :

Публикувано изображение

 

Некви дръпки стааха тука :

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Талисмана на клуб'ъ : ;)

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Еми това е ! Поздрави от нас ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest astralmind

бравос станал на нащииии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Ко кайш ?? Ти другарю имаш едно голямо неизвинено отсъствие ! Оправя се само на маса ! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Ко кайш ?? Ти другарю имаш едно голямо неизвинено отсъствие ! Оправя се само на маса ! :lol:

Мнооооооооооооого голямо на мнооооооооооооооооооооого голяма маса :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Браво колеги най-много ме изкефи малкия фен нека е жив и здрав и по бьрзо да порасне за да почне да разтрива някоя хондела :lol::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Шшшшш....масури.....неделя някой ше се появи ли на Опета ...за по една коледна биричка ...ам ??! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest martyhonda

МартиХонда и Димо-2мата пе6аци 6те сме там за по няколко бири!!!Ако има и кои да ни хварли до там няма да откажем,ама и да няма пак сме там;)) :angry::D;) И 6те 4акаме Дядо Коледа да ни донесе по 1 TYPE-R 8gen....и........тогава колко бира 6те се леее......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Отсъстващите вчера изтърваха ето това :

 

Публикувано изображение

 

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Ало..бритчедите...аре у неделята да си паркираме каруците на Опета...че не сме се виждали от миналата година ве ей...шшш ! :thumbs1: Ко са услушвате ! Ше п'учерпа по един чай с ром....нал съм именник ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Бабачооо аз съм там мен ма знаете че сам редовен кат за безплатен хляб се редя се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...