Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Да колега заповядай на паркинга на стадион берое в 16 часа на 01.11.2009А за колегите които са ходили вчера поне да бяха написали по рано за да може някой да види че се организира нещо а и нали са през седмица все пак миналата имаше срещичка Поздрави на Всички !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги невероятна среща си спретнахме в Ст.Загора.

Публикувано изображение

тва беше парвите 20 минути.

А след това да не повярвате

Публикувано изображение

И не мога да разбера защо винаги има недоволни от срещите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти навалицата...добре че не дойдох.Къде щях да паркирам???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да пада се да има.Аз мисля да отида миналата не бях там но сега ще дойда.Дано няма някой глупав мач.Поздрави на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,момчета и момичета от Стара Загора:wacko: в петък на 27.11.09 ще минавам през ВАшия град ще се радвам ако някой дойде да се видим.Ще бъда в града към 9-10 часа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кажи къде ти е удобно да спреш за едно сутрешно кафе аз ще сам ще се радвам да се запознаемПоздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее поне драика е там :) щом той е там няма проблеми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета искам да ВИ се ИЗВИНЯ!!!нямах време да сер обаждам,трябваше да бързам за Варна,наистина съжалявам и ВИ обещавам да дойда някой ден ама за по-дълго време!Благодаря ви ,че се отзовахте! :) Видях се само с Веси Конова ,тя ме нахрани и заради вас! :tooth: Поздрави на Всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте тази седмица се пада да има среща дайте да се съберем повечко този път :lol: Поздрави на всички :DЧасът е същия и мястото надявам се :D Ако някой измисли нещо друго нека пише :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти не го ли продаде тоя седан ве .. адаш ?! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте тази седмица се пада да има среща дайте да се съберем повечко този път :lol: Поздрави на всички :DЧасът е същия и мястото надявам се :D Ако някой измисли нещо друго нека пише :D

да,тази седмица какьв ще е часьт и мястото на срещата,кажете една твьрда дума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както си беше досега в 16 часа на стадиона и ако има кворум ;) може да измислиме друг час за зимното време понеже вече става тъмно по отрано ;) Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От съображения за сигурност мястото беше променено в последния момент по разработка на военните.Ето малко снимки на новото място.Само че не мога да кажа къде е,защото след това трябва да ви убия.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ти пак ма утрепа :( ....Добре че съм лейтенант от запаса, че военните като се ебават променяйки в последния момент срещите си имам начини да получа инфо. Ще изполвам момента да благодаря на собственика на терена и най-вече на Гения (неслучайно е с главно Г) с мултицета който успя да събуди няколкото заспали кончета в моя рекс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ше ви "таковам" в запасняците ... кат ва наредя някой ден на чертата и ... ше ви "разтаковам" секретните "тайни" проекти ! ;) Глеам и един мой любим приятел присъства ... герой на широката аудитория .. оня със сивия NSX , дет го мие с кофите от латекс ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като видях че има мач бьрзо се ориентирахе сьс Сашо,но Коко ще ни изтраят ли комшиите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото въпроса с комшиите ми напомни, че оня ден някой от тях ни плющя с въздушна пушка...дали беше по котката или по нас - добре че му е крив мерника братя! Ние нали сме от военните и ко ни пука...ама се опасявам че скоро ще трия се изнасяме с "прибежки и припълзявания" ;) ;) ;)

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бряяя ;) глей ги де са скатали.Там в секретния обект ли ше е вече сборя ;)

Редактирано от etnonature

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги познати и непознати от СЗ ... имам нужда да прибера едната си кола за 2-3 месеца зимата , тъй като не я карам ! Някой мил човечец да му се намира празен гараж или двор /може и в околните села / да удари едно рамо в тая криза за 2-3 месеца да прибера колицата ! Ше му върна услугата , както мога ... естествено и ше почерпя ! ;) Поздрави

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги познати и непознати от СЗ ... имам нужда да прибера едната си кола за 2-3 месеца зимата , тъй като не я карам ! Някой мил човечец да му се намира празен гараж или двор /може и в околните села / да удари едно рамо в тая криза за 2-3 месеца да прибера колицата ! Ше му върна услугата , както мога ... естествено и ше почерпя ! :yes: Поздрави

вече прибрах една,сьжалявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги познати и непознати от СЗ ... имам нужда да прибера едната си кола за 2-3 месеца зимата , тъй като не я карам ! Някой мил човечец да му се намира празен гараж или двор /може и в околните села / да удари едно рамо в тая криза за 2-3 месеца да прибера колицата ! Ше му върна услугата , както мога ... естествено и ше почерпя ! :D Поздрави

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един заралия в групата - от днес съм щастлив собственик на Honda Civic Aerodeck 1.4iS, релийз 1999. Щях да бъда по-щастлив ако се бях прибрал с нея, но и умря акумулатора и пак с рейса :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ... трябва ми някой с 6г. Сивик хеч за замерване на задната кора. Днес или утре . Моля за съдействие . Черпя кафе !Дръннете ми на тел: 0899 461 961 - Иво Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ... трябва ми някой с 6г. Сивик хеч за замерване на задната кора. Днес или утре . Моля за съдействие . Черпя кафе !Дръннете ми на тел: 0899 461 961 - Иво /skype:roadraceraМерси

:) Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица какво са разработили воените ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам времето ще да са подготвили фортификация и червено вино с дебели мезета.Само че мястото на операцията остава тайна.Иначе нали знаете... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли и аз да доида ;) ще се радвам да се запозная с вас, а и имам едни проблеми ако може да дадете малко АКЪЛ :ppp:D :D ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ще ходите ли горе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек искам да ти изкажа публични благодарности за отзива ти относно кората ! Поздрави също така и за човека Павел , който дори няма регистрация , но ми звънна и беше решил да помогне въпреки че колата му е англичанка ! Респект Павка ! Ше пиеме кафе някой ден !п.п .... Срещите отдавна се разпаднаха като понятие , поради липса на интерес !

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такмо се чудех дали да не се разкарам до горе да видя какво има че много рядко се пада да почивам в неделя :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::D :D днес няма ли да се събирате :lol: аз ще мина отгоре или ако няма никои, ще отида до секретното място и ако и там няма никои ............ незнам :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще отида до секретното място и ако и там няма никои ............ незнам :devil:

А къде е секретното място бе ??! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бре днес ли беше сбора че ми се пиеше ракийца? :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз днес минах от там но нямаше никои ( къщата до линията само това мога да кажа ) :D;):lol: видях снимките от предната среща и разбрах каде е това :P :P :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опааа,колега,ти ще да си от разузнаването?Или стана много популярна тая къща деба....днес нямаше никой защото бях на бач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също разбрах къде е землянката така че другата неделя когато се пада да има срещичка може да намина ако случайно не сте сменили мястото и е станало още по секретно ;):D:lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте я крили ами кажете каде е това място :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...