Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Да,браво.Само че ще замоля оттук всички дето идват и четат тая тема ДА СПРАТ С ДРИФТЪРСКИТЕ СИ ИЗПЪЛНЕНИЯ НА КРЪГОВОТО;)Като сте такива големи майстори,има си писти;)Спрете с простотиите защото един от най-малките проблеми е че вчера цъфна патрулка.Макар че дори и това не е малко,защото така всички Хондаджии стават мишени на полицаите.Не ми се мисли ако при някое такова изпълнение стане ПТП или пострада човек:DНе мога да разбера защо трябва да се пристига и тръгва от среща с мръсна газ???На кой какво се показва?Айде спрете се:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с призива на Коко .. и апелирам към "рацерите" да спрат с тия изпълнения ! Това е и една от причините , поради които спрях да присъствам на срещи на стадиона . Имам чувството че някои колеги идват заради "самото кръгово" , а не заради срещата с хората. Опитахме се лятото да изместим срещата на Малка Верея , където си има място за такива изпълнения , обаче там пък нема кой да гледа "майсторлъци" и не се получиха нещата. Хора раберете .. излагате марката с тия глупости , и не се издигате в очите на хората.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, аз си мислех че срещата Ви е на 7ми март... объркал съм се от стари мнения в темата. Обаче виждам прелюда на комшията и него на снимките :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неделя стоях и си пиех кафето в кафето до нас "малката лаваза" и съвсем случаино изброихме 7 хондаджии :o 3 момчета зад мене и ги слушам как щели да одят горе на стадиона ала бала и ми се искаше и аз да отида нооо професията не ми позволява :o за жалост и явно е имало доста коли! Поне кажете какво праихте като се събрахте 20 коли :worthy: ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нищо не правим,говорим си,пием кафета и така.Явно това е проблем за доста момчета и ги отказва.Не знам какво очакват от среща на фенове на марката?Гонки?Филми?Награда за тунинг или яка музика?Пълчища пърхащи разгонени мацки дрифтиращи на високи токчета около невероятните бегачки?Кой ти казва.Периодично чувам само примрънквания че нищо не се случва.Казвам ти го да не си поредния разочарован.П.П>Щях да забравя,тази седмица ще има пак за който иска. :dry:

Редактирано от KATANA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да се завъртя там към 16.00, че миналата среща беше доста добра.Надявам се да се повтори.КАТАНА много негативно го даваш нормално е на лудите глави да им се дава гас(важното е да бъде където трябва), все пак сме автомобилни фенове а не ,,ЗАГОРКА,, ФЕН КЛУБ.Ще има ли някой желаещ за 27 да ходим на трак дея на Дракон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

То и на мене не ми харесва като отида лятото на среща и половината награбили "загорките" и шият яко бира,което е по-неблагоразумно от някоя и друга ръчна на кръговото ,ама си мълча.Избора е индивидуален момчета :wacko:В неделя ще дойда да се видим.

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че кво и е на бирата - ако искате да пием чай :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега да вдигнат ръчички всички,които не шият бири и не правят ръчки не само на кръговото но и в града(да не разказвам как ме изпревари скоро син седан 5-ца...)...лелееее,виждам гора от ръце. :lol: XplodX,не се тревожи за мен,нали другите го дават оптимистично...Чудя се само дали като има толкова момчета с мераци за каране,някой дали ще се нагърби да направи нещо организирано на писта да речем (защото там е редно,нали?) или ще се ръчка пак само из града,ако може на улици с повече публика...?Скоро ще помоля някой модератор да разчисти темата от шлаката,включително и моите писанки.Да останат само съществените неща.Или тази да се затрие и да се пусне нова тема.Надявам се че разбирате черния хумор и иронията с правилното им предназначение - да не стане някой път някоя простотия след която всички ще мълчат като пукали,макар че няма да има значение.Превантивните мерки са най-правилните,не е ли вярно?И след целия негативизъм който изобилства напоследък навсякъде,респективно и във форума,очаквам да се правят разумни и обосновани предложения към хората,така че да има за всекиго по нещо.Идеално няма да се угоди на никой.Но ще е страхотно ако на фона на всеобщото разцепление се покаже че ако всеки разумен човек прави нормалните за живота компромиси,може да се обединят доста хора около идеята за Хонда.Безаварийно каране на всички.Аз самия едва ли ще мога да присъствам на още много срещи по простата причина че когато времето даде ръка,имам строеж който чака само мене.Въпрос на приоритети.Не стреляйте по човека,той толкова може. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

XplodX,не се тревожи за мен,нали другите го дават оптимистично...Това е проблема колега, че не си само ти.Много хора го дават писимистично.Аз от скоро съм истински фен на Хонда, като гледам ти от кога имаш регистрация ми всяваш респект.Вероятно срещите педи години са били по-стойностни и запомнящи, жалко че ние по пресните не сме усетили от тази магия.Изненадаме с това, че спомена старият ми ник.Мислех, че вече никой не се сеща.Гледал съм ти клиповете от дракон, наистина си се справил добре.Имам една идея, която само ти можеш да направиш толкова добре.Да направим някакъв манияшки клип с хонди, който ти трябва да режесираш.Варвам, че идеи ще се спретнат веднага.Винаги съм се опитвал да допринасям за срещите по някакав начин, дори и само с присъствие.Пак ще кажа моята идея.Срещи да има и сряда на екото защото хората неделя са заети.Всички си имаме гаджета а някои и жени, които имат нужда от внимание.70% работят и в събота, неделя им остава един единствен ден за да свършат всички неща, които се правят в почивен ден.(разходки, дом. задължения, разни села, и много други..) как да обясня на приятелката си, че през единствения ми свободен ден аз ще избера колата пред нея.Нека срещата в неделя да не се бара все пак е традиция.През седмицата когато няма среща в недяля да се направи среща в сряда вечер.Доста по не ангажиращо е.Ангажирам се да ходя сряда на екото, ако някой ме подкрепи да заповяда.Катана ако дойдеш имаш една бира от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами когато питах какво правите нямах идеята да обиждам някои като казвам че е безсмислено а просто дали само сте се събрали одарили сте 1 лаф и после кои откадето е дошъл да си отива. Беше ми интересно дали сте се сабрали и после да отидете да пиете по 1 кафе някаде като една наистина сплотена групичка :dry: и аз съм на мнението на колегата Х22 :worthy: аз лично работя 4 на 2 и рядко ми се пада да почивам в неделя и немога да отида горе .... примерно може наистина да се направи една късна среща на екото през седмицата. И аз съм на мнение че нетрябва да се правят цигании когато се саберът повечко хонди защото както каза колега по горе полицаите ще ни надушат :lol: Очаквам да се разбереме за седмично кафе :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

утре в 16.00 на Берое.Носете си чай :lol: или ракия по-добре, че го дават да е студено.Вземам си ушанката и идвам.Днеска се утрепах да търся френдове за една ракия да журним както му е реда събота вечер и не успях, всеки на някъде-ужас.Е утре ако не стане среща в тоя студ може поне една маса да направим някъде на топло.

Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се получи доста впечатляваща среща бих казал,не можах да преброя колите но по поглед мисля ,че бяхме около 17/18 коли . Браво на всички,дано всеки път да е така и да служим за пример на останалите марки! Ако и беше малко по топло всичко щеше да е супер,ама лято иде.Дано все такива срещи да има:) ХВАЛА НА ТАКВИЗИ ФЕНОВЕ ЛАТО НАС!

 

Ето малко снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От снимките преброявам 18 коли със Митачето,който дойде накрая! Не обръщайте внимание на датата и часа на снимките,фотото не е центровано.

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш хубави снимки си направил а и наистина беше супер с толкова много коли дано още повече да стават :)Между другото оправи си датата и годината на фотоапарата :) че хората ще си помислят че ги лъжем:)Поздрави на всички :) :) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки от мен.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

тука куките запленени от хондите и потънали от срам, че се возят в орела с голямия мотор(1.4)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

ето и линк към всички снимки.

http://xplodx.snimka.bg/other/sabor.480752.17714353

има и 2 клипа, но не са за показване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EEE никои ли не снима моят ХЛАДИЛНИК :) поне ми прати клипчетата на скаипа да си видя красавицата: mita4eto_sz :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който закъснява е порицан да стои без снимка на колата! ;):) :) Що да е хладилник?.........................Може да е пералня.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

x_plod_x аиде бе митак не ме ли виждаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво , супер срещичка е станала :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравооо ,така трябва да изглеждат срещите на хонда дори и в най голямата криза.Станчо,нас пак ни няма бе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патроне, ние от покрайнините чакаме големите да дават пример. Ето че дадоха. Ще им ходимна гости скоро, тази седмица тайм атак, но за следващата среща живот и здраве, а и ние понамаляхме, аз ти и и бат Ачо (стария вълк), ще ходим само по гости, каде в Зарата, каде в Габорово. Поздрави на всички фенове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да нарастваме,намаляваме.Лошо ,ми така ще е,ние ще ходим,докато не се размножим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некой ден ми се иска и аз да дойда на среща в Зарата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми някой с Инфоборд за проба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в габрово за монтаж и утре ще пропусна.Митак ако го видиш това утре трябва да ми пратиш букстие по един приятел, като си в града звънкай да те срещна с човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направо от Аязмото се пускам долу и ще ви чакам! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в габрово за монтаж и утре ще пропусна.Митак ако го видиш това утре трябва да ми пратиш букстие по един приятел, като си в града звънкай да те срещна с човека.

ЕЕ добре че писа тука ,че те бях забравил след тая тежка сватба :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес имаше доста коли :) аз минах само да видя ама непознаван никои и ми стана малко :P:lol: и тръгнах :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес имаше доста коли :) аз минах само да видя ама непознаван никои и ми стана малко :P:lol: и тръгнах :lol:

Досега няма изядени и изгонени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам ама съм малко срамежлив :) :) :) иии стори ми се че някои свирна ама незнам на мен ли беше :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оп оператора неотразява светофарите маи маи ;):(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,добре,белия цват на купето ми харесва!Пък те всички хонди си вървят повече от доста от BMW-тата!Къде се събирате в Стара Загора?Мисля към Великден да намина да познати и ако има сбирка някъде може да намина,ако приемате гости от Пловдив???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,добре,белия цват на купето ми харесва!Пък те всички хонди си вървят повече от доста от BMW-тата!Къде се събирате в Стара Загора?Мисля към Великден да намина да познати и ако има сбирка някъде може да намина,ако приемате гости от Пловдив???

Приемаме гости.На паркинга на стадион Бероеот 16Ч.Обаче сме през седмица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задкормилното устройство на бялото купе ше има черни точки за градски гонки...а си толко пекан пич... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...