Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Хахахха,какъв мерак пък сега...да му се не види..."криенето" и "засекретяването" е в кръга на лиготията.Но ако се сберем повече коли,на някой комшия може наистина да не му издържат нервите.Така че предлагам да съживим малко нещата.Ако искате,нека се събираме веднъж месечно,но да сме там(визирам дори себе си).Аз не се сещам за идеално място,най-вероятно няма такова,така че давайте идеи.Ако трябва всеки път ще сме на различни места,тъкмо да няма омръзване.Айде поздрави на феновете,истинските. :D

Редактирано от KATANA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цъ. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Катана .. уважаеми Луд Куч .. навремето ние ги започнахме и май ние ше ги довършим нещата .... :D

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде тази неделя да се съберем на самарското към 4 ???? :angry::( искам да се запозная с хондаджиии :P:):D :D все пак съм нов :)

Редактирано от crx_d16z5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз мисля че Самарското знаме е добро място за сбирка.Просто да се съберем да се видим :thumbs1: Поздрави на всички:dry:Само си мисля да е в по ранен час че вече става тъмно към 17:00h :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Самарското знаме,да речем във 3ч. след обед??? Аз искам да има срещи,последните няколко пъти като ходих доста се разочаровах,Дикис може да каже колко бяхме последния път като се видяхме. Всички уж много сериозни ,апък никой не идва горе във 4. Правите си едни ваши срещи където ви скимне! Преди го казах,ще го кажа и пак,дразни ме това ,че Хонда феновете са разделени на групи-ония със готините хонди,ония със не чак толкова готините хонди,ония със 4-те генерации,ония дето пък им се ходело еди къде си щото били приятелчета отпреди и прочеее. Манията е ХОНДА , дайте да се събираме и да си правим кефа и лафа. МИР!П.П. Онзи ден срещнах един пзнат със Хюндай,момчеот каза че се събирали през седмица като нас по 6,7 коли! Срамота,дори и Хюндай имат пиовече активност от нас,баси!Иво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда феновете са разделени на групи-ония със готините хонди

Бате , бате аз от тия ли съм .... :lol:

 

Абе вие ше вземете и среща да организирате най-накрая ... браво браво .. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе Рейсър,кажи ,че не е така,ама не можеш да кажеш на черното бяло,нали? Сериозността на потребителите от СТз на този форум е изключително слаба. Всяка неделя,абсолютно всяка неделя изпращам приятелката на влака във 4ч и после бег нагоре към стадиона.Имало е недели които по календар са били за срещи и съм чакал по 15/20мин и никой не е идвал,смятай колко сме сериозни всички! Един от хората който иска да се правят срещи съм аз,не защото искам да се хваля какво съм и сложил на Хондата или какъв проблем имам,а защото това е ебахти разтоварващия един час,във който не мисля за работа,за харчове,за проблеми и прочеее. Някой от нас възприемат срещите като модна трибуна или място където да се шушука и прочееее.Нека и такива трябва да има ,за да има интрига,но нека преди всички бъдем единни,като истински фенове на марката. Във момента не сме повече от вафладжии които спорят кой е най-активен по срещите. П.П. М/у другото на нас хондаджиите ни се носи много лоша слава ако не знаете. Скоро мой познати(2-ма/3-ма души) ме питаха цитирам-"Абе всички хондаджии ли са такива потайни? аз:що бе,кво стана? той: Ами,онзи ден питам един познат със хонда (бил направил нещо си там на колата) как го е направил и какъв е ефекта,и получих само смях и порицание за колата която карам." ,край на цитата. Та мисълта ми е от много хора чувам ,че сме били баси газарите,надувки,мислели сме че караме самолети,и най-гадното е че има завист някаква м/у нас,знам ли и аз. Сякаш ако колата ми не е по каталога на Spoon или не е направена от до да изглежда некав адския JDM не съм достоен да стоя със някой на една маса и че разбирам по малко от него(този факт може да го проверите който иска,отговарям на всякви въпроси относно автомобили :D) и кви ли не глупости. Айде бъдете по големи пичове и дайте да си правим моабета:lol:Иво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ди джей...аз съм малък пич.И ще ти изложа моето малко мнение.От изказването ти ми хареса само това че приемаш Хонда срещите като разтоварване.Относно хората...ти заради хората ли живееш?Не мислиш ли че е достатъчно ти самия да не правиш простотии,да си прям и коректен?Или има някакъв начин да носиш отговорност за поведението на всички които ползват Хонда.Да,те са ползватели,а не Хондаджии.Да си фен е освен всичко друго и отговорност.Защото според мен Хонда са автомобили,но малко по-различни.Както и собствениците им.Мисля че повечето хора тук разбират какво имам предвид.Исках да кажа също че напоследък много тъпаци започнаха да ползват Хонди...за съжаление преди покупката не се попълва тест за интелигентност.Не се учудвам че може и да се говорят разни неща на притежателите на марката.Лично аз не се засягам.Защото се имам за фен.Освен притежател.И ми е през кардана каква кофти слава ни се носи.Защото аз не съм допринесъл за нея.И да,мога да ти кажа че не правя дрифтове на кръговото(една от причините да не ходя на стадиона) и никога не съм подминавал закъсал човек,все едно какво кара.Аз съм фен,но не съм психопат.Сега за срещите.Правим си викаш наши срещи където ни падне?А теб не те каним?Кофти.Искам да ти кажа че най-често тия срещи са импровизирани.Организирани са само когато се събираме от няколко различни града.И за огромно съжаление на интригантите между истинските фенове(някои от които никога не са идвали на организираните срещи и не пишат във форума) няма завист и разцепление.По простата причина че няма какво да делим.По-скоро се обединяваме около общата си мания.И безвъзмедната взаимопомощ не е рядко срещано явление.Така че шъ тъ замола да не минаваш всички фенове под един знаменател.Едно време(виж началото на темата) си счупихме кълките с адаша ти да съберем хората и да ги навием да се правят периодични срещи.Зор беше,ама се получи полека лека.Сега има отлив.Е,и?Нещата постоянно се променят.КОй защо загубил интерес?Отде да знам.Мога да ти отговоря за себе си.Хората които ме познават знаят че последните две години строя къща и прекарвам там всеки свободен момент.Колкото и да съм фен...въпрос на приоритети.Та като гледам вие младите имате повечко време и енергия.Ами измислете някаква нова схема,а аз ще се постарая да идвам отвреме навреме.П.П. и забрави тая простотия с готини,по-готини и неготини Хонди.НЯМА неготина Хонда.Айде газзззз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ,че след изказванията си успях да събудя духа на 2-ма души ми хареса,означава ,че има хора които ги е грижа. Готин,аз нямам проблем хората да си се делят както искат,аз харесва м пичовете от срещите и повечето сме пили кафета и си махаме по улиците. Идеята е да станем пак сериозни,както преди една готина,по 10,12 коли на среща .Аз като начинаещ хондаджия бях направо удивен от бройката на колите. За мене няма значение мястото и времето,поне засега.За други има,да, добре де като не ви е удобно бе хора ,защо не пишете във тази тема??? Всеки си вика,аре бе ко ща го взимам присърце,ша кайш ,че кой знай ко! Не е така пичове,идеята на срещите е да си изберем един час и място където ще се съберем максимално много хора дори и за 10 мин., 1-път във месеца,но да е като хората. Аз не го правя заради себе си ,или заради адаша и червената му стрела,аз го правя за имиджа на феновете. Знаете ли колко завист има в очите на всики които ни плюят като им кажа ,че сме се събирали по 15 коли,направо им падат ченетата. Всеки е зает,да,скоро и аз може да не съм в СТЗ по 5 дни но ще намеря на чин да отделям там нелви си 5 мин.(катана го оправдавам),но такива дето им било студено или нямал бензин или др,.................Бях чул някъде ,че когато хората имат желание ,намират начини.Когато нямат желание,намират оправдания.........така ,че всеки да си направи за него си една просто сметка кога му е кеф и да пише тука:drunk: Аз предлагам да се направи една анкета тук,или при евентуална среща и да се реши къде и кога зимата,къде и кога лятото и край. Всички други промени ще се споделят и обсъждат тука. КАЗАХ:dj: :dj:Айде по леглата сега. Иво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение летните срещи да са месечни и да са в Елена...да видите как посрещат хората....а там па тихи хубави пътчета,природа...мммммм.....а какви кръчмета има братко.....примерно в края на всеки месец тридневни срещи при Войводата... :drunk: ....натам ме влече сърцето мене братя,в култовата кръчма Порт Роял...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали оня ми ти Воевода няма да извади кремъклийката от мазата и да ва запуца подред сичките хондаджии? :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали нема да извади едни тънки шишички с надписи по тях 1986-та .... а спамери ...

апропо ... ЧИД на DNL , който днес черпи с бонбони с алкохолно съдържание в залата !

Да е жив и здрав да си кара вече "бързия" Х и да внимава за случайни срещи с червени прелюди !

Наздраве ... брат идвам да ям банбон ! :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даите да си драснем дата и място и да се съберем че мн искам да се запозная с колеги да понауча нещо от вас да не палня форума с глупави въпроси. :D

Хора айде наистина да се съберем някъде да се запозная с хонда фенова да полафим да пием едно кафе и такаа.....да кажем ако искате сега в Неделя 20 декември 12 на обед горе на площада до стадиона ...до кръговоото ...обращалото хаха трябва да ме разбрахте аиде които имат възможност да доидат и 5 човека да сме пак ще се запознаем ако не се познаваме Аз ще сам там и ще почакам дано някой се присъедини ..аиде поздрави и пишете който ще идва че имам едни идеи за споделяне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега .. добре дошъл , хубаво си чел историята на темата ... ама да я беше прочел цялата ! :) Последната идея на друг колега е тази :

аиде тази неделя да се съберем на самарското към 4 ???? :D :D искам да се запозная с хондаджиии :P:lol::D :D все пак съм нов :rolleyes:

Стадиона отдавна се "разми" като понятие !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега .. добре дошъл , хубаво си чел историята на темата ... ама да я беше прочел цялата ! :) Последната идея на друг колега е тази :

аиде тази неделя да се съберем на самарското към 4 ???? :D :D искам да се запозная с хондаджиии :P:lol::D :D все пак съм нов :rolleyes:

Стадиона отдавна се "разми" като понятие !
Ами не съм го чел всичко щот то цяла книга хаха еми добре нека да е за неделя на самарското в 4 дано доиде някои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има хора каде не съм ги виждал никога на срещите а последните 2 3 месеца станаха НАЙ - АКТИВНИТЕ. :rolleyes: Аз пък предлагам тази неделя ако има сняг да си направим зимна среща на ски пистата на Бузлуджа, защото аз съм там ( атомика ми е с втек) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали оня ми ти Воевода няма да извади кремъклийката от мазата и да ва запуца подред сичките хондаджии? :D

Аааааа никви кремъклийки, ше извадя от специалния суджук за хубави хора :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то требе да прайм летните срещи в елена - петък срещу неделя :D:D:lol::):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за пистата на Бузлуджа много ми ареса и на мен.Само да се навият шубраците и сме горе :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде казваите :P има ли навити за Самарското . Че ако ще има да вадя рекса от гаража :P;) ( жалко че ще трябва да съм с гадните 14 -ки ама като има дебили да РЕЖАТ гуми :yes:;) ....... ) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда на Самарското във 4,дано поне сме 2-ма че да сме за кафе. А що се отнася до кой редовен кой не ,и аз не съм виждал някои РЕДОВНИ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда....като чета последните постове пак ми се струва, че всеки ще се среща със себе си. Няма никакво обсъждане на място, а всеки дава предложение и държи на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте поне да напишем кой е съгласен за Самарското знаме да видим дали ще имаме кворум :DАз съм ЗА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Катана .. уважаеми Луд Куч .. навремето ние ги започнахме и май ние ше ги довършим нещата .... :)

Здравейте аз не пиша много много ,явно съм калпав фен ама помня аз преди доста години,че наистина вие бяхте основателите на фен клуба поне за Стара Загора което никой не може да ви отрече:) аз място за срещи няма да предлагам защото така или иначе няма да дойда,но поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ,ще се събираме ли или да си стоя във къщи? Предвид този дъжд,казвайте какво ще правим дорде е време,да не дреме някой сам като соп..л на Самарското знаме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно днес в това гнусно време аз мисля да пропусна.В смисъл че Самарското е добър вариант но при поносимо време.Инак там няма кръчме за сядане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи си оставам във нас да си правя таблото със подсветка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Катана .. уважаеми Луд Куч .. навремето ние ги започнахме и май ние ше ги довършим нещата .... :D

Здравейте аз не пиша много много ,явно съм калпав фен ама помня аз преди доста години,че наистина вие бяхте основателите на фен клуба поне за Стара Загора което никой не може да ви отрече:D аз място за срещи няма да предлагам защото така или иначе няма да дойда,но поздрави на всички.
http://martyhonda.snimka.bg/automobiles/sr...onda.455260.allТова са снимки от Първата по сериозна HONDA СРЕЩА в Стара Загора състояла се на 28.септември.2003 година!Някой от присъсващите може и да се познаят!П.П. снимките са сканирани от хартиен носител и затова не са с много добро качество,за което се извинявам! Редактирано от MARTYHONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу Куче , как можахме да забравим тази епохална среща от 2003 на която не сме присъствали бе ! Скии Марти сигур са е засегнал нещо .. теми пуска човека ... ц.ц.ц ... Марти сори братче , ма ние с кучето тогава сме карали некфи европейски курници и тъй като имаме пропуск в системата аз лично , а мисля че и Катаната ше е ЗА , ти предоставяме да довършиш нещата , като един първосъздател и проводник на Хонда-идеята в Стара Загора !! ;) Успех ! п.п.. Десо и ти си в грях .. пич !! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ,ти пък,просто се сетих за че имаше някъде едни такива хартиени снимки и викам чакай да ги постна!Нищо лично :P;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички колеги,след всичките приказки си прекьснах работата,а си ви видя,но уви-лошо време,еми вижте как проведох на две маста срещата,добре че бях с кумеца,че да си приказваме - http://mischaiko.snimka.bg/auto-racing/honda-sreshta.455393

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно така нищо няма да стане пак затова предлагам следното:Тази неделя мисля, че повечето хора ще са си тук. Все пак е след коелдните празници. Затова предлагам от 14:00 часа да направим срещата на паркинга на Техномаркет. ( нищо че не е през седмица но следващата е Нова година ).Поне паркинга там е голям, а и има заведение на близо в което можем да седнем и да изпием по един чай а който иска и нещо друго :(Та въпроса ми е: Има ли желаещи?Аз съм сигурност ще отида там в 14:00 часа. Колкото повече дойдат, толкова по-добре. Ще се видим все пак преди Новата година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...