Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Явно така нищо няма да стане пак затова предлагам следното:Тази неделя мисля, че повечето хора ще са си тук. Все пак е след коелдните празници. Затова предлагам от 14:00 часа да направим срещата на паркинга на Техномаркет. ( нищо че не е през седмица но следващата е Нова година ).Поне паркинга там е голям, а и има заведение на близо в което можем да седнем и да изпием по един чай а който иска и нещо друго :)Та въпроса ми е: Има ли желаещи?Аз съм сигурност ще отида там в 14:00 часа. Колкото повече дойдат, толкова по-добре. Ще се видим все пак преди Новата година :ph34r:

Ей тва е приказка, ще гледам да дойда (имам желание), ако не ми излезе нещо ,немога да потвърдя на 100 процента, Но тва ми харесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради желанието на няколко човека срещата да бъде малко по-късно ще я сменим на 15:00 часа ( 03:00pm), деня си остава същия. Дано не Ви обърква това плановете :D Гледам доста желаещи има така че предполагам този път ще се посъберем. И да лъснете колите, че в това време са си сменили цвета сигурно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не лъскам преди пролетта...дано си сложа вече бронята....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде колеги сьбираите се да идвам и аз че много работи трябва да научавам! Няма да сьм с колата но ще доида с някои.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стягайте се че днес от 15:00 на Техномаркет-паркинга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичайните заподозрени.... :) .Само че вероятно мястото за зимата ще трябва да го сменим.Старото(на бившия Опет,сега Еко) май ще е по-удачно.Тука ту има ту няма места на паркинга и трудно се сбираме накуп.Не че е голямата навалица 6-7 коли като гледам ама...кой знае.Весели празници на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помогнете с един ключ за свещи.Ако някой има да остави тел. Ако някой има излишни гайки за гуми на хонда да ми подали 8.Тази вечер ще фрифтираме, ако има някой желаещ срещата ще е на горно еко кам 8 пишете да знам да чакам ли някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да си проверявал в оригиналния комплект на Прелюда?Трябва да има.И стига бърза като пишеш,бахти правописа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да си проверявал в оригиналния комплект на Прелюда?Трябва да има.И стига бърза като пишеш,бахти правописа...

Нямам.Срещата ще е в 9 на екото.Признавам, че не съм добър по български език.Обещавам да проверявам какво пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да си проверявал в оригиналния комплект на Прелюда?Трябва да има.И стига бърза като пишеш,бахти правописа...

Нямам.Срещата ще е в 9 на екото.Признавам, че не съм добър по български език.Обещавам да проверявам какво пиша.
нов час и дата ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто бяхме ме се уговорили с един приятел и направих нещо като покана.Никой не дойде освен Валентин с зеленото купе(спря огледа се и си тръгна) хаха.http://vbox7.com/play:55a93ab1само 2ма бяхме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един пьт сьм сам,друг ден сте двама-нещо заралии се излагаме,нямаме организация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е като Ви направих организацията какво стана? Пак едни и същи хора бяхме там макар тука да писаха доста повече, че ще дойдат.Сега оставям на Вас да изберете място и час. Иначе по план тази неделя трябва да има среща. Ако се разберете аз ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега последно къде са срещите, че не бях в бг и скоро не съм идвал.Четох от Германия някви караници, които не ми се четат пак.БЕРОЕ или ТРАКИЙСКИЯ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Берое.тракийския или Самарското знаме/военните отпадат като вариант/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде решете,и аз ще се опитам да дойда след като си измия колата от последния кален офроуд:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде решете,и аз ще се опитам да дойда след като си измия колата от последния кален офроуд:angry:

но кьде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде решете,и аз ще се опитам да дойда след като си измия колата от последния кален офроуд:lol:

но кьде
Берое в 16.00 там ще съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес мисля и аз да дойда ( не точно с хонда но пак е японка :) ). Дано да има повече хора днес че и времето е хубаво. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееееее,един пьт сьм сам,после сте двама,а днес трима.следващия пьт ще взема карти,може и да сме четирима

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във СТЗ требе да е падала ядрена бомба,никой не пише във тая тема. Аз викам,да и направим най-накрая едно достойно погребение на темата и ще се съберем на среща,чак като и правим 40дни ! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро имаше обгазяване... от това ще да е.И то писането хубаво,ама като се каже нещо за някое място и час,колко от активистите тук се появяват? :tooth:П.П. ако има погребение,на него ще присъстват само двамата от първите постове... :lol:

Редактирано от KATANA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица сьм в балкана-пиене,едене тия трите работи,така че ще пропусна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бреееее,тази тема умря,даже незнам ходил ли е някой хондаджия на стадиона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже вече изтървах кога има среща има ли желаещи тази неделя да се съберем на Стадиона в 16:00 часа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навит братлетаа . . . за едно сабиранее . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сьбираме се през седмица,тей че на 31-и няма да има никой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК тогава другата седмица ще се съберем :dry: да си покажа новата придобивка :huh:поздрави:dry:

Редактирано от dickies

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не сме само ние зле със срещите. Миналата седмица бях във Варна и ходих на срещата в сряда,МИ МАЙ МАЙ бях сам хаха.В неделя съм навит за среща.Ще дойда.

Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая да съм на линия. :D .Обичам да разглеждам нови придобивки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи на 7 ми да се посаберем и аз мисля .че съм свободен тогава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 7ми в 16ч на паркинга на стадиона там съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 7ми в 16ч на паркинга на стадиона там съм

дано,много мераклии,а...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се пребера навреме от РВ , ше си разходя кецовете ... па мое адаша да почерпи за новата "любима" ! :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...