Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Малко хора ама качествено :D . И ако не се налагаше да ви прибират от Бунара :lol: ей дано ви е било весело поне :P

Редактирано от kallymally

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 7.06 подкрепям агитката с едно купе та ако някой ще ходи на националната само за събота в смисъл събота сутрин да тръгне и вечерта да се прибере да ходим заедно. Ивкооооооооо мястотото е супер а там на снимката виждам сериозни фенове които и миналия път бяха там. А те са си качественни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко хора ама качествено :P . И ако не се налагаше да ви прибират от Бунара :lol: ей дано ви е било весело поне :D

Абе незнам само защо през месец до нашите услуги опират :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога се върнахте от Хасково? Ние на връщане все между БМВта карахме! големо ядене беше, като минем 3ма и тримата се изнасяд в другото платно. имаше и смешни дето незнаеха кое платно да карат. абе весело беше :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шуменско му е майката! :P П.П. Той колегата със Прелюда знае за ко иде реч ,хахахах :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомням за днешната среща ... 18:00 Тенис-комплекс ЖАК/зад Тракийския Университет/ ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата набира фенове .... чак от КЗ ... за сметка на Заралий !! Поздрави на Яница и Теро и Станчо за мерака и гостито !

Пак заповядайте ! Ето малко снимчици от новото местенце ! Ама ушите беха по космати от мен ве .... :hondarulez: !

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

А Кучето си беше скрил купето ... шот го е срам че не е с Х !! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Иво трябваше някой да снима на светофара от входа към Зарата ................... мнооого лоши раЦери имаше. Как не ви е срам хонда хулигани :hondarulez::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то затуй до другия сфетофар имаше запалени дискове и димна завеса - дда ни са спотайва ония шубър ами да си признай кой кой йе :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

''STANCHO 1Абе Иво трябваше някой да снима на светофара от входа към Зарата ................... мнооого лоши раЦери имаше. Как не ви е срам хонда хулигани''Аз бях с Шатъла зад теб,бяхме ходили малко на офроод с бащата,а хич не се сетих че сте там!

Редактирано от MARTYHONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомням за утрешната среща / 21.06.09 / от 18.00 часа на Тенис Клуб " Жак "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема да дойда този път :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай !

Д-р Конова Posted Today, 12:59 PM"Напомням за утрешната среща / 21.06.09 / от 18.00 часа на Тенис Клуб " Жак "

Приятелите от КЗ ги чакам също !! :D Станчооооо .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай !

Д-р Конова Posted Today, 12:59 PM"Напомням за утрешната среща / 21.06.09 / от 18.00 часа на Тенис Клуб " Жак "

Приятелите от КЗ ги чакам също !! :D Станчооооо .....
ИДА ИДА без мен накъде писал съм в темата за казанлък ако някой има мерак ще се водим, ако не, идвам сам като в добрите стари времена. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко ОН-лайн включване от мястото на събитието :

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

.... очакваме закъснелите !! ;)

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм леко в бокса :rolleyes: За следващата среща съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички от доста време съм фен на тази велика марка HONDA :rolleyes:от една седмица съм и горд притежател на Civic 5g d15b2 !!!много бих искал да присъствам на вашите срещи и да се запозная с истински фенове на марката Желая Успех на всички от форума и скоро ще се видим!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ътре в 6 всички на паркинга!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня на момчетата с английския акорд за лошото ми държание днес на пътя просто бях много ядосан :rolleyes: ще гледам да се реванширам :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм .. пишете тука разни хора .. а на среща никой не идва !! Срамота ! Иначе редовните се отчетохме .. направо не стигна паркинга ........ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм .. пишете тука разни хора .. а на среща никой не идва !! Срамота ! Иначе редовните се отчетохме .. направо не стигна паркинга ........ :)

Та ти щеше да ми пишеш нещо ............... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички тази седмица ще има ли среща и ако да някои ще ми каже ли час. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Среща ще има в неделя / 19.07. / от 18.00 часа на Тенис комплекс Жак, който се намира зад Тракийския Университет. Дано този път се съберем повече коли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги

 

не съм посещавал вашите срещи понеже от скоро съм във вашата секта :huh:

 

Искам обаче,тук да изкажа хилядите си благодарности към колегата,когото предполагам познавате STANCHO 1.

Много точен човек,когото имам да черпя за свършеното от него за мен. Евала! Радвам се,че има такива хора.

На следващата среща ще гледам да присъствам ако имам възможност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,поздрави от един Пловдивски фен! Мога ли да запитам,колко коли приблизително идват на срещите ви?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,поздрави от един Пловдивски фен! Мога ли да запитам,колко коли приблизително идват на срещите ви?

Напоследък изключително малко.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе хе колега freesoul чак пък толкова, хора сме тря си помагаме, ААААААААА Веси тази седмица ще се старя да подсиля отбора с 1 брой от моя страна :P , а от Казанлъшката група ако някой ще

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойчо ... чакам та да се разбереме за екскурзията другата седмица ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес какво стана ,чаках 30 мин пред Жак и никой не дойде! ако срещите продължават така,скоро никой няма да се заинтересува от тях! Може би беше и моята последна среща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде пък и ти "последна среща" ! Кфо са косиш !Ние на колко срещи ходиме по 2 коли ! :)
Верно ли немаше народ ве .. е бати отпускарите ! Добре че не доведох гостите ... щехме да се изложим !
Ше се съберем ... спокойно ! Септември иде ...

Аз не опрях до Жака , защото едни варненски младежи ме посетиха изненадващо попътъом към дома !
Апропо ... спретнахме си малка среща на Prelude 3g fens-клубЪ !! Само Иво ни липсваше !
Ето доказателства :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

.... класика .... :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц ц ц На мен средната най-ми харесва :)Не за друго ама е с мигачи от Голф отпред ;)

Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен черната ме кефи най много :) малко съм престрастен все пак съм я карал.Поздрави доги станала е много яка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен черната ме кефи най много ;) малко съм престрастен все пак съм я карал.Поздрави доги станала е много яка.

Един жокер: черна няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййййййй ццц баси папараците тез фенове бре ;) ;) :) .Убава срещичка стана,скоро пакпп.Наистина няма черна-тъмносиня е :P

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, че съм далтонист съм.Но беше черна някога или пак не съм гледал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао ве Румба...той бахура е заспал,ами ти що не се обади че си тука?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао ве Румба...той бахура е заспал,ами ти що не се обади че си тука?

Щото срещата беше на собствениците на Prelude 3 g, а аз незнам да имаш такава в колекцията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, тая неделя ще се събирате ли че имам малко път към Ст.Загора да мина да ви навестя :) А и един въпрос. Зад коя сграда на тракийския се събирате, зад тая на края на града или зад тази която е над билата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...