Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

сичкото хубаво,едни няма да идват други ще идват,ама никой май не знае къде да ходи! Последно горе на стадиона във 4 ли сме или........по късно към 5?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в бокса... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мога да доида по всяко време така че в 4 мисля да се кача до стадиона ако няма никой ще се помотая и в 5 пак ще дойда :angry: но ако някой каже точен час ще е още по добре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой на евентуалната среща ще продава ли лепенки на форума, че съм заинтересован :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда към 4 горе ,апък който дойде ще види какво подаръче си направих преди седмица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли събиране тая седмица

кьде се срещате вече,ще ми трябва екскурзовод,пьк и не сьм идвал от зимата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от всичко което писахме се разбра че сме в 4 часа на паркинга на стадион Берое

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой мина ли му през акъла, че от 14.45 играят Берое... т.е. до 17.00 + горе ще е лудница :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееее една снимка не дадохте и не казахте как протече :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние и на мача бяхме, ама Хонди не видяхме.... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние и на мача бяхме, ама Хонди не видяхме.... :D

Нормално, то тогава имаше Астра (полицейските) събор :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ще се събирате ли, може да имате евентуално Пловдивски гости :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ще се събирате ли, може да имате евентуално Пловдивски гости :dry:

Колега, напоследък не може да става и дума за старозагорски срещи, защото се срещаме само шепа хора. По принцип не е дата за среща, но ще е интересно да се съберем заради пловдивските гости, а може и Казанлък да се присъединят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоуу Конова .. ше те водя у Канзас , че Станчо щел да черпи бира ве ... пък и обещахме на хората едно гости ! Той "водача на танк" само се чуди де да иде да цока бира .... ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, за бирата лъжа няма :oops::P , ако решите да се събирате ще дойдем с удоволствие, не сме кой знае колко и ние, но 2 хонди сме сигурни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоооооооооууууууууууууууу тараланколууууу таа седмица е планинско "Българка" та аз мисля да ходя да се окъдя малко с гуми и бензин, те и без това шампионата доста го поорязаха :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мълии верно ли веее ... начи нема да къркаме Туборг ф Канзас .... а на Българка ! :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко,изкахме да се видим с някои старозагорски хондаджии,но може би няма да стане.Приятно гледане на състезанието и много пшоздрави от Пловдив!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля че моето отсъствие е важно за среща ! Така или иначе СЗ-срещите са доста имагинерно понятие напоследък ! Все "някой" колега ше ви посрещне и аз не знам къде ! :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все някой, някъде..... :punk:;):P :P наистина доста имагинерно, язък, искаше ми се да седнем да пийнем някъде, ама нищо де, сезона на твърдия алкохол тепърва идва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де след тази неделя света не свършва, ще дойдете друга седмица а да не ви давам жокери че предстои "Дракон 2". така че сещайте се :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо нема движение по темата и казуса с мястото за срещи ! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо така изведнъж секна ентусиазма на хората за тези срещи ако наистина мястото е проблема ми нека се съберем тази седмица на пустия стадион Берое и дано дойдат повече хора и да си кажат мнението за място за срещи явно в Форума никой не влиза само постоянната клиентела :D Има толкова Хонди по улиците на Стара Загора нека се събираме и да им се радваме да си споделяме кой какво е направил и да си помагаме кой както може а ние вече колко седмици се питаме къде да се съберем мястото не е толкова важно все пак няма да нощуваме там.Поздрави на всички Фенове в Стара Загора и много безаварийни и дано скоро има раздвижване по тази тема :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това наистина е неразбираемо колега,в Пловдив всяка сряда се събираме и хич не сме малко. Е не всеки път сме много , но поне 15-16 коли винаги има.В някои случаи сме почти 40.Верно е ,че повечето пъти сме почти едни и същи,но винаги е весело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да не се караме повече, защото няма смисал.Ако вземем примера на колегите от другите градове и почнем да се събираме всяка срядаопределено аз ще съм редовен.В неделя винаги съм някъде(на село, на разходка или на изпит) как да обясниш на гаджето, че през свободният ми ден ще хоня да гледам коли.Във Варна срещите са сряда вечер от 9 на омв супер яко е, не съм пропускал когато съм там.Явно и Пловдив са така.пп.Предлагам Екото, защото всички манияци там ходят и ще привличаме интерес.Бензиностаннцията не е голяма но като гледам броя на хората , които ходят ще е предостатъчна.Ако пак си върнем старите броики та дори и ги увеличим ще сменим бензиностаннцията и готово.Тази седмица ли се пада да има среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екото, защото всички манияци там ходят и ще привличаме интерес.

Мисля че идеята на срещите никога не е била да се привлича внимание, а по-скоро да се привличат нови фенове на марката и да се видиме на спокойствие и да си полафим ! Навалицата и навлеците определено прецакват срещите ! Доказано. Все пак това е мое лично мнение и не задължавам никой с него. Колегата поне дава некфа идея и му предлагам да си пусне отделна тема за среща през седмицата , за тия които поддържат идеята , защото се размиват нещата леко ! Едно време правехме срещи на бившия Опет/сега Еко/ , но нещо не бяха и тогава Ок срещите. Или немаше достатъчно място за колите или имаше много хора в кафенето и т.н. Апропо стадиона си остава временна дестинация , докато не измислим и решим "дружно" с кворум некфо ново място ! Така че по зимно време 16-00ч през Неделя.Тази неделя има идея да се ходи до КЗ на гости при колегите , но няма уточнен час и място все още!Поздрави ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя има идея да се ходи до КЗ на гости при колегите , но няма уточнен час и място все още!

16-30 e срещата в КЗ ! Минавам през стадиона в 16-00 и ако има мераклии ги забирам за Канзас-сити ! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другари и другарки за пореден път никва активност ! 4 коли и то щото Тошко се беше объркал тоя път :) .. ама намаза с а'кскурзия до КЗ !
Уж идеята беше да се съберем да помислим за зимно място за срещите ... да си кажете мислите и идеите и така ... май проблема не е в местото , а в хората !
Не знам ква е причината за слабата активност в последно време , но определно не е местото !
Маняци мноо ... ентусиазъм и идеи никви ! Кофти !
Апропо аз лично се изморих да водя хорото и мисля да си почина известно време !
Дерзайте и поздрави ! ;)

OFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във събота със Валчо си направихме мини-мини среща на Бел Авуууууу на по кафе и семки! :huh: Обсъдихме ви бавните Хонди :P и се прибрахме да се наспим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом сте били двама то си е било половин среща направо по последните статистики... :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес до колкото си спомням имаме среща.Надявам се да се съберем малко повече хора от обикновенните заподозрени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано сега в това хубаво време да има хора.В 16 часа на стадиона нали?Ако бъркам нещо някои да ме поправи по с време :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не се 'фалите със снимки .. пак ли беше "голема навалица" .. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее пуснете наистина някоя снимчица че като немога да идвам поне да гледам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стаааааааашшнааааа среща се получи днес! :lol: Половин час се чудих къде да паркирам.................на дибидюс празния плац на стадион Берое във 4:15ч. !!! :thumbs1::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Приемате ли гости другата неделя????? Само кажете къде, кога а жената ще ме упъти там съм. Редактирано от Ivaylo_Iliev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...