Jump to content
Golden

Кампания "Поздрави колегата с Хонда"

Recommended Posts

Това е супер! От много време насам мислих да споделя същата идея....Аз съм ЗА! :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tease::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това поздравяване винаги се е практикувало! А тези, които не поздравяват, няма тепърва да почнат да се оглеждат заради "кампанията" :)Иначе е радващо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това поздравяване винаги се е практикувало! А тези, които не поздравяват, няма тепърва да почнат да се оглеждат заради "кампанията" :)Иначе е радващо :)

То няма лошо от време на време да им напомняме на колегите. :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в началото светках и мигах на всякакви Хонди, но ако не са от фен клуба, хората ме гледат като изкопаемо, някои даже се нервят.Иначе не е лоша идеята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да не би да има измислен знак днес както си карахме рекса с моя приятел холандеца ни поздрави един колега със зелена 6та с доста здрав басов звук на филтър точно изпреварваше една баничарка и ни поздрави с знака на металюгите :punk:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мдаа... официалният поздрав на клуба е... кой, както му падне! :lol: И аз често поздравявам с :punk: , също с присветкване и клаксон с вдигане на ръка!Важен е жеста! :)

Редактирано от H-warrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз винаги като видя хонда и клаксонирам, но едва 2 % ми отвръщат на поздрава :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ас много се кефя като ми пресветнат,ама на половината дето ас съм пресветнал не ми отвръщат:angry: .....карай поне колегите с прелюдите до сега не са ме разочаровали....... :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кампанията от моя страна винаги е в действие. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги поздравявям,дори сутринта един дядо беше закъсал с едно ЦРВ,тактично го попитах дали има нужда от помощ ама ми каза че ще се справи... :unsure::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги поздравявам два пъти с клаксона, интерсното е че като бях с 6ген. не бръснеха много сега с Рекса е друга работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в началото светках и мигах на всякакви Хонди, но ако не са от фен клуба, хората ме гледат като изкопаемо, някои даже се нервят.Иначе не е лоша идеята.

Аз подкрепям Ники, тука във Варна много, ама мноооого рядко някой да махне, камо ли да свирне или премигне с фарове :) Иначе аз си святкам/свиркам без значение видял ли съм опознавателния знак или не съм. Поздрави на всички хонда фенове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази насока и аз съм един от активистите. Всеки път махам, свиркам, светкам или най-малкото оглеждам Хондата до мен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа не е лоша идеята :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като каза опознавателен знак - да вземем да лепим по едни кръгове на вратите и на капака да се личи от далече :lol:

Публикувано изображение

 

Боядисвайте Хондите бели и с големи червени точки на вратите и предния капак :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз винаги поздравявам, но доста рядко срещам някой да ми отвърне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявйте със среден пръст да видите няма ли да има отговор...а ако продължават да нахалстват и да не ви обръщат внимание,едно паве в предния джам и всичко ще си дойде на мястото.Със сигурност следващия път няма да ви подминат!Аз така практикувам.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в пловдив това се практикува от одавна,но иначе инициативата е добра.почти не е имало случаи да спра на кръстовище до друга хонда и да не се заформи някав старт 100-200 метра.ако сме първи разбира се и ако е безопасно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се побърквам да поздравявам колегите с Хонди. Обаче пичовете с Прелюдите няма такива! Винаги отвръщат! Много им се кефя! Надявам се от другия месец и аз да съм с Прелюдче :)А от къде мога да намеря стикери за Хондата ако има и такива големи за предния капак..? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от както съм я взел хондата ,винаги махвам присветвам или квото се сетя правя ,ама Добричките хондаджии не ебават нещо :rolleyes: някои се правят че не забелязват ,други ме гледат като отровени от гъби :P и така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така е, във Варна има доста сивици 5та и 6та ген., но повечето ги катат като голф. За тях това е просто ламарини с колела и никаква страст. И аз си мисля по някакъв начин да се отркоим от тях, че няма смисъл да форсирам радостно, а от другата страна дори да не забележи, че е за него. Варианта с червените кръгове е добър, но на практика невярвам който и да е да го направи. Да се надяваме, че феновете ще се засичаме по-често от колкото с голфаджиите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега колкото Хонди съм поздравил, все е било безрезултатно, с изключение на един Прелюд 3-та генерация на магистралата. Изпреварих го (а аз карам кротко, смятайте как е карал той :D), мигнах с аварийните и след 2-3 секунди чудене (познавам ли го тоя и к'ъв се явява) той ми присветна с дългите. И вече разминаванията с друга Хонда за мен са като с всеки един друг автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пъффф ... при мен от всичките пъти дето съм поздравявал по 1 или друг начин някоя Хонда са ми отвръщали 2 пъти ... а всеки път като видя Хонда, дори и съвсем стокова поздравявам =\

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз поздравявам , ама никой не Ми отвръща ... :o:huh::blink:

Редактирано от Krakajabel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кампанията от моя страна винаги е в действие. :cool:

Колега мога само да съжалявам, че не сме се засичали из града. От две години съм с хонда. 5ген-хеч сребриста с бели 15-ки. Аз когато излезна винаги се оглеждам за колеги от същата група но уви...няма... И мен както каза колега вече ми е неудобно да светна ня някой или да махна, че гледат като изкупаемо и псуват даже ама какво да се прави. Такава ни е държавата, такова ни е и възпитанието... за съжаление...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кампанията от моя страна винаги е в действие. :cool:

Колега мога само да съжалявам, че не сме се засичали из града. От две години съм с хонда. 5ген-хеч сребриста с бели 15-ки. Аз когато излезна винаги се оглеждам за колеги от същата група но уви...няма... И мен както каза колега вече ми е неудобно да светна ня някой или да махна, че гледат като изкупаемо и псуват даже ама какво да се прави. Такава ни е държавата, такова ни е и възпитанието... за съжаление...
Колега срещнах една 5 ген. сребриста преди месец и колегата ме поздрави, но нямам спомен за бели 15-ки. Тук е трудно да срещнеш разбиране :D Ще спретнем някоя среща да се запознаем. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес два пъти ме поздравиха. Първия път не знаех как да реагирам и само гледах като теле в железница, а втория беше пред пазара в Русе. Разминавахме се с една неприлично ниска черна шеста генерация и докато ми оставаха очите по нея, чух клаксон съшия като моя.Публикувано изображение Отвърнах на поздрава, но след като се бяхме разминали. Дано колегата ме е чул. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега на колкото хонди да съм примигнал или свирнал, всички ме преминават като малка гара....:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важен е жеста ;) Аз като се връщах от морето с натоварена колица, точно влизам в София и на 2рия светофар се засичам с прелюд 5та генерация. Спирам аз до него и му махам, колегата си спря музиката и аз мойта и като се заговорихме.. караме и си говориме :D Мн се израдвах :D А докато бях на море ми се скапа нещо копчето за метан-а и ходих до варна да ми го оправят. Бях спрял пред сервиза и един колега с ЦРХ ме видя и ме поздрави с клаксона, после видях една бяла сивик 5та генерация, с оптичен тунинг (за под капака незнам какво имаше) та му махнах на колегата и тои ме поздрави с клаксон и ми махна. Абе весело си е да се поздравяваме.. Приятелката ми вика, че съм като лудите.. да поздравявам всички с хонди. Голяма краста ми е това Хонда... :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно е, като поздравиш, да ти отговорят :)Вчера в Берковица карах зад един английски Акорд - двама пичове си джиткаха бавно-бавно :)После той се нареди да завива наляво и като се разминавахме, свирнах. Колегата също отговори. Иначе прелюдите и рексовете нямат празно :D Почти винаги ги карат фенове и знаят защо свиркам, махам и т.н.:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със софийския черен 4ген Сивик, който беше паркирал днес до НБУ да се чуства поздравен!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега не съм видял собственик на Прелюд, на който да съм свирнал/светнал и той да не е отвърнал на поздрава :thumbs1:

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега не съм видял собственик на Прелюд, на който да съм свирнал/светнал и той да не е отвърнал на поздрава :thumbs1:

Нормално,масово които карат 5та хеч :rolleyes: ,като им мигнеш,после търсят в нета данни за "каква марка е това нещо Прелюде" :D ,ако се кара Ледженд купе,собственика му сигурно ще си мисли,че има коалиция с-у него :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тъга отбелязвам, че собствениците на английски Хонди (и в частност аз) биват презирани, отбягвани, игнорирани и невеиждани. Явно върлува вярването, че шанса фен на Хонда да си купи англичанка са малки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тъга отбелязвам, че собствениците на английски Хонди (и в частност аз) биват презирани, отбягвани, игнорирани и невеиждани. Явно върлува вярването, че шанса фен на Хонда да си купи англичанка са малки. Май наистина има нещо такова. И аз съм го забелязал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен никой не ме е поздравявал до сега (първи). Но аз не и няма да спирам да поздравявам... мигам и бипкам буквално на всяка хонда няма да спирам и да ми връщат и да не ми връщат. :lol: Влюбен съм в тая марка... :honda:П.С и аз съм с англичанка и също съм забелязал казаното по-горе от колегите. :(

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...