Jump to content
eransun

Лукойл

Recommended Posts

Здравейте. Искам да попитам дали има някои играещ за наградата от 1000 литра гориво предоставяна от бензиностанциите на Лукойл . Вярно е че нафтата не е на най-добрата която се продава в България , но 1000 литра за студент са доста добра оферта. Ако има някой заинтересуван за размяна(продажба) на картончета или подялба на наградата моля да пише :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото чух символа на капката ще е с бройката на наградите, останалите ще са масово пръснати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чул за такова. Знам за 100 000 литра и мисля да взема 1000 (devil)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвай на игрите...това са игри...особено от ЛУКойл..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остана ми О така че се надявам скоро да разбера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш О-то значи имаш 1000 литра ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички им липсва О.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички им липсва О.

Ясно значи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тази игра е кръгла 0 (нула) ... :) (Както всички останали подобни.) И Лукойл си прави т***к с клиентите си ... може ли да ти лиспва само О-то. Както на Ариана .. трябват ми 19км .. ама нямаа. :)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази игра е кръгла 0 (нула) ... :) (Както всички останали подобни.) И Лукойл си прави т***к с клиентите си ... може ли да ти лиспва само О-то. Както на Ариана .. трябват ми 19км .. ама нямаа. :)

Ами заредил съм толкова пъти заедно със съквартиранта ми и за това нямаме О . не че съм зареждал 20 пъти и имам 17 Л-та :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е стара игра, май...Ще дадеш повече, отколкото евентуално ще получиш; без коментар за качество на гориво.Тая игра я играх преди 15-16 год.по Коледа с Coca Cola bg за едно "L", май беше...Детето ми бе луднало по плюшеното им мече като награда...Е, получи си го, но аз си знам колко кола изпих тогава.:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е стара игра, май...Ще дадеш повече, отколкото евентуално ще получиш; без коментар за качество на гориво.Тая игра я играх преди 15-16 год.по Коледа с Coca Cola bg за едно "L", май беше...Детето ми бе луднало по плюшеното им мече като награда...Е, получи си го, но аз си знам колко кола изпих тогава.:)

дааааааааааам количката си е дрога голяма :D но все пак подочувам че има хора с О- та . Ако можем да уредим нещата ще има доволни :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако в действителност има отпечатани талони с буквата "О" ще са точно 100бр. Правете извод каква е вероятността да се падне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е така значи ще берем ядове :D а всъщност идеята ми на темата беше да разделим с някой наградата , защото не е както казва колежката едно мече , ами нещо което може да се раздели .. та ще чакам ПМ ако има някой заинтригуван преди да е късно .:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами надали ще има някой съгласен да сподели 500 литра за останалите букви, след като те не са трудни за събиране ;) След като има О-то може да си зареди 5-6 пъти по 20 лева и да си ги събере всичките и да си свирка с 1 000л ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова аз винаги печеля от такива игри :lol: - просто не играя :lol:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая успех на всички, които ще се пробват в томболата. Но за мен е пълна глупост, масово ще зарибят с буквичките, накрая 2 ще ги пуснат след 3-4 месеца в лимитиран вариянт от 30-40 копия и кой хванал, кой не, Лукоил прибира парите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месеци изхвърлих картата за отстъпки на тея мошеници!НЕ стъпвам там!Иначе за играта, докато има балъци ще има и терикати(луойли бол)!Национален бойкот и примерно седмично незареждане и ползване на градски транспорт ще свали цените.Вервайте ми! ;)

И аз така направих колега с картата ми. А за играта .. дано да са 100 О-тата защото може и да са 10 бройки в цялата страна :)Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам Л,и У,някой ако му трябва,а нали някой написа че има О,да го даде на колегата да видим дали ще им дадат нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит ви казвам, че нищо няма да стане. Едим приятел ги има всичките, като първо му се падна "0" и отиде при тези в бензиностанцията и те казаха, че били подправени буквите! Пълни глупости! Нищо не става от тези боклуци. Той дори сподели, че ще се свърже с "Господари на ефира", тогава май ще ми дадат нещо, но по скоро "Първа награда - К*Р с брада!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде малко да смекчим тона, че да не излезе някой във ваканция!

 

едит: 12:40

Понеже вече предупредих, да не се чудите защо ще си почивате ден два три и т.н. Всяко следващо мнение не по темата печели не буква "О" ами 3 дни почивка и време за зареждане!

 

Темата е дали някой иска да си сподели "О"-то с колега, а не дали Лукойл са пирамида и т.н.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали го знаете онзи виц къде един мъж си пътувал и видял на табелата на лукойл с големи букви написано:"При зареждане на гориво над 50лв получавате безплатен секс".Отбил веднага нашия герой,заредил даже за 100лв и влязъл доволен в бензиностанцията.Там го посрещнал намусен служител и естествено когато си потърсил наградата от промоцията "любезно" му се обяснило,че няма такова нещо.Прибира се той ядосан в къщи и разказва на жена си какво му се е случило,а тя възкликва изненадана:"Напротив,промоцията е вярна аз също минах през тази бензиностанция и си получих наградата"......Та и аз съм на мнение,че тези награди се получават от когото трябва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойл подаряват 100 000 литра, печалбата е 1000 литра => 100 печеливши! Естествено, че един от символите ще бъде лимитиран в 100 броя. Относно печалбата мога да споделя личен опит от преди 1-2 години пак имаха подобна игра в която трябваше да изтриеш талонче и да има '3333333' за да спечелиш безплатно зареждане, е аз спечелих тогава (може би късмет) :). Относно лимитираното 'О' един познат каза че дава 1000 лева за него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един безинджия мой познат който работи в Лукойла ми каза, че О-то има няма 100 бройки и е голям кът аз почвам от самото начало хаха с У-то :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, не отиват при определени хора, миналата седмица един циганин пред мен изтърка "о" , обаче незнаеше какво е това и един "бизнесмен" му купи буквичката за 100лв. пред очите ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата cris е прав винаги печелят само тия каде не играят :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:тая игра ми прилича като ТОТО скоро по господари на ефира ги даваха как служителите с и печелят по пет 5-ци и некви таклива .Според мен всичко е нагласено.като има един лаф който гласи ,,ПРЕКАЛЕНО Е ХУБАВО ЗА ДА Е ИСТИНА ;):D

Редактирано от REDJI11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...