Jump to content
K1r1L

ЗАщо дисквалифицирхте 60% от силните автомобили ?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

СПОРЕД мен се получи много тъпо. Всички тези хора които се подготвяха с месеци .. кофи с пари наляти накрая за Едното нищо ............ !!!!!!!!!!!!! :blink:ФАЛ старт и си изпята песен ..... ! :o :o :o :o

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-ма не е равно на 60 процента

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

за фалстарт не бива да се дисквалифицира,мисля,че не е правилно...

Редактирано от danail_delchev
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-ма не е равно на 60 процента

хаха само от нашият клас ти казвам моментално 3ма :lol: аз,Жоро и Жиката отлетяхме за фал старт ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господин frisko ти прочете ли заглавието на темата ? 60% от СИЛНИТЕ АВТОМОБИЛИ ? По този начин се развали цялото състезание , момчета които в последните месеци си подготвят колите за това събитие да бият път било то 100 било то 300 километра и накрая заради нещо което искам да ми покажете в регламента къде е описано , а именно един фал старт = дисквалификация и да ги отпратите... подобно нещо никъде по света го няма. Евала правя на момчетата , които си даваха местото (Krelion и момчето с CRX VT ) да продължим да участваме на пред , но " регламента " гласял , че неможе. И съм сигурен , че и публиката беше доста разочарована от това. Реално погледнато неможете да се похвалите с техника която наистина може да отчете фал старт време измерване или каквото и да било друго !!!!! смешно е .

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С господарчето щяхме да усигорим 5 пъти по интересен за гледане сфинал защото колите ни финишираха с 10см разлика ;) Мн успорван и интересен старт но след като и двамата бяхме отпаднали :lol:

Редактирано от EGocentric
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен беше тъпо, на 2-ри фал старт се дисквалифицира по принцип.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да разбираме ли,че победителят от надпреварата не е най бързата Хонда :rolleyes:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛОшото е че няма как да се разбере... (в бг всички правила са наобратно) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...е добре де след като приключи надпреварата трябваше да се пуснете с победителя и да се разбере :cool: ...то така наистина глупаво нали това е целта все пак да се разбере коя е най бързата и силна кола във форума все пак не за пари е било състезанието можело е да има компромиси или времето е било ограничено :rolleyes:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А времената кога ще ги качат само неможах да разбера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: по-добре без тея времена техниката нз каква е но не е в ред ;) Сивика на Стефан на писта с про техника дава 12,6 а на драконовата даваше 14ки :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господин frisko ти прочете ли заглавието на темата ? 60% от СИЛНИТЕ АВТОМОБИЛИ ? По този начин се развали цялото състезание , момчета които в последните месеци си подготвят колите за това събитие да бият път било то 100 било то 300 километра и накрая заради нещо което искам да ми покажете в регламента къде е описано , а именно един фал старт = дисквалификация и да ги отпратите... подобно нещо никъде по света го няма. Евала правя на момчетата , които си даваха местото (Krelion и момчето с CRX VT ) да продължим да участваме на пред , но " регламента " гласял , че неможе. И съм сигурен , че и публиката беше доста разочарована от това. Реално погледнато неможете да се похвалите с техника която наистина може да отчете фал старт време измерване или каквото и да било друго !!!!! смешно е .

Прав си , приятел. Наистина не мога да се похваля с въпросната техника. Би било добре, но за съжаление пистата си има друг собственик. Моля приемете мойте извинения, че не съм закупил пистата с необходимата техника и ви дисквалифицирах.
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговора е много прост. Защото имаше записани 67 автомобила за драг в три класа. + 32 автомобила в Италианско преследване. Времето с което разполагахме на пистата е силно ограничено. В малкият клас имаше също три фал старта. Някой да каза нещо? Живака също направи фал старт Krelion и той. ДА попитам автора на темата само защо не си зададе този въпрос на място?

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

КАто се прави нещо се прави като хората. :rolleyes:

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай тогава и го организирай!Питам за втори път защо не ми зададе този въпрос на пистата на място?П.П. Забравих да кажа имаше и прекъсване заради дъжд. Освен доволно големият брой състезатели.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според е много глупаво оправдание - разполагахме с ограничено време. От общо 10 фалстарта да го кажем - колко време щеше да отнема да застанат пак и да им се даде втори шанс :blink:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Заповядай тогава и го организирай!Питам за втори път защо не ми зададе този въпрос на пистата на място?П.П. Забравих да кажа имаше и прекъсване заради дъжд. Освен доволно големият брой състезатели.

Първо защото не те знам кои си. ВТоро мислих ,че като има състезание то ще е истинско а не пародия. (Добре ,че не се записах и подготвих после много щях да съм ядосан...) Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже бяхме на пистата и след края на състезанията мога да кажа ,че след като приключиха - пистата затвори ! Също така съм на мнение ,че за 20 мин. повече можеше да се изпита много по-голямо удоволствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали не очакваш да повярвам че никой е нямало да те упъти към мен, второ не вярвам че си имал желанието да го направиш лично, трето аз нито съм се крил напротив имах бадж на който ми пишеше и ника и името. Така че това също не е оправдание, както според вас ограниченото време. Дъжда изяде 30 минути състезателно време. А ако искате да са както трябва нещата решението е много просто при сегашната посещаемост на срещата входа за всички участници трябва да бъде като на Опел срещи поне 20 лева на човек. Ако някой смята че е ощетен, моля нека се свърже с мен.

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А знаете ли че без линейка не можем да пуснем нито един състезател на пистата? А тя се заявява предварително за точно определено време! Имаше момче което попита непосредствено след края на мероприятието дали може на завърти обиколка на пистата ще го помоля да цитира какво му каза Живко (управителя на пистата).

  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аве много насериозно се взехте ми се струва :rolleyes: Жалко, че се получи така. :angry:

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А БМВ форума как могат да се оправят с организация на 6000 автомобила , а ние с 300 да неможем , това че има голям брой участници трябва да ви радва , че има момчета все още които са фенове на марката . Аз лично говорих с теб за регламента и ти лично ми каза , че само срещу запис от човек лично повикан от мен се отчита фал старт , а никой от участниците не е преявил икс към организаторите за фал старт , а вие си решавахте кой е фал стартирал и кой не . ...... помниш ли ? ТВОЙТЕ ДУМИ " САМО СРЕЩУ ВИДЕО ЗАПИС"

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще публикуваме договора който сме подписали за наем на съоръжението да прочетеш какво пише там. Нито съм се взимал на сериозно нито се получи така както го описваш. Ако ти подпишеш този договор вместо Хонда клуб България и пуснеш хората да състезават без линейка ще си носиш риска. Никой от организаторите на това събитие нямаше и няма да поеме такъв риск!

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата от jdmworks.com имат записа. Ти поиска ли да го видиш? Някой въобще поиска ли да си види фал старта? Оспори ли го?

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве много насериозно се взехте ми се струва

Ако само веднъж нещо се случи ( не дай си Боже ) на тези писти, толкова голям ще го ядат, че няма да помислят повече за такива спортни мероприятия, колега! А ти си разправяй, че се взимат на сериозно. Не, не е сериозно, на майтап е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз направо като те чета се почувствах виновен че съм "участвал" направо ми стана едно тежко на сърцето ... пък тия дето са участвали как ли се чувстват :unsure:

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги, за фалстартовете съм съгласен - трябваше да се даде на момчетата и втори шанс. Аз също карах и също очаквам като всеки един от колегите да си види "поне един резултат". По организацията нямам забележки - момчетата направи това което могат, а и замислете се КОГА на пистата има мероприятие на което за 10лв можеш да караш цял ден. За мен всичко беше супер и вече очаквам с нетърпение другия събор /нека него го организират хората които са недоволни - и знаят как да се организират такива мероприятия, за да е перфектно/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nasko , казваш го така така сякаш освен тези които бяха записани за италионско всеки е имал шанса да кара "цял ден" axxaxaxa моля те. Аз си поисках записа ! Ти ме погледна тъпо и продължи събитието. Трябваше ли да паркираме колите така , че да прекратим състезанието ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво съм отговорил на racnogap нямам никаква идея признавам си честно. Не искам да се оправдавам пред никой, но ако не съм ти отговорил това е било само и единствено защото не съм те чул. За което се извинявам. А това за актовете е като да сравняваме камък с телефон.

  • Нагоре 2
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля дайте по темата :) наистина ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Редно беше серията да се повтори, както беше в Лесново и сега в Сливен

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета фенове и фенки. Искам да направя едно лирично отклонение.

Първо за момчетата които имаха малшанса да направят фал старт. Всички те бяха с много добре направени коли, факт който никой не може до оспори! Всички те имаха огромното желание да спечелят този клас, отново факт който никой не може да оспори! Всички те бяха пренавити, факт който само те могат да оспорят. За съжаление именно този факт им изигра лоша шега и прегоряха във състезанието. Желанието им и подготовката им бяха на много високо ниво, но нямаха спортно щастие и малко по-здрави нерви. Техните опоненти имаха и шанса и малко по-здравите нерви. Във състезанията не винаги нещата завършват логично, аз лично очаквах в този клас първите трима да са rocnogap, jivaka и egocentric. Логиката казваше именно това. Но не би. Някои казват че трябвало да се повтори гонката, аз съм обяснил по горе защо не е повторена, може и аз да бъркам и да е трябвало да се повтори. Вероятно тогава логичното щеше да се случи. Но можеше, щеше и трябваше - все са в минало време. Искам да се обърна към тримата лично: Момчета - и тримата направихте фал старт срещу коли много по-слаби от вашите. Това се случи защото и тримата ви опоненти бяха много по-спокойни от вас, защото знаеха че нямат какво да губят, това точно ги направи победители. Когато си най-големият или най-мощният всички искат да се докажат именно срещу теб. Искрено се възхищавам на всички които имат смелост да отидат на писта и да карат. Но победителят винаги е само един, за съжаление не може всички да са победители, нито пък винаги да побеждават. Надявам се да се съгласите с мен че варианта примерно победителя да се излъчва в 2 от три гонки не би дал почти никакъв шанс на една по слаба кола в неравностойна гонка. 2 победи от три старта е много добър вариант за много изравнени сили. Нещо което видяхме във финала на всички класове. Не искам да омаловажавам труда на никой! Всеки който беше на пистата на 25-ти беше дал всичко от себе си за да спечели! А именно:

Номер 105 - SI-R победител в италианско преследване.

Номер 121 ITI победител в клас едновалови.

Номер 141 Kukov победител в клас двувалови.

Номер 261 Стефан победител в клас духалки.

Номер 146 tradiuli победител в генерално класиране в драг.

Тези момчета имаха късмета, нервите и добре подготвени коли. Комбинацията от тези три неща ги направи победители. За следващият път пожелавам на всички да имат от тези три неща по много! Това ще направи състезанията много по-оспорвани и много по-интересни за публиката. Другият път пак искам да видя вечерта на награждаването едни много ама наистина много уморени, но много усмихнати лица, които само и единствено еуфорията от пистата ги държи на крака! Това накара целия екип да се чувства че е успял да зарадва, ако не всички то поне много голяма част от хората които бяха на пистата. Ако някъде сме сбъркали или не сме успели, надяваме се следващият път да успеем.

До нови срещи и нови приятни моменти за всички.

С уважение Красен Филипов (a.k.a Al Capone)

  • Нагоре 6
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета фенове и фенки. Искам да направя едно лирично отклонение.

..........

До нови срещи и нови приятни моменти за всички.

С уважение Красен Филипов (a.k.a Al Capone)

Това .... е най доброто, което съм чел от много време на сам!

 

:thumbs1:

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги! Направи ми впечатление абзаца за Опел събора на който входа бил 20лв!!! Информацията която имам аз е че входа там е само 5 лв!Вярно всичко за организацията на това мироприяти е коствало мн време и средсва,но 20 лв на човек при това,че лично ми е 300++км ще ми дойде доста солено на буджета!Ако дода с 5 човека не ми се смята..... Не искам да обидя никой с мнението си,както и уважавам труда да всички постарали се за мироприятието,но ако нещата се развиват така догодина няма да има много хора на събора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таксата за участие е 20 лева на автомобил, без значение в колко състезания ще участва.

Вход за пистата 5 лв.

Стикера за събора е наличен.Цената му е 3 лева за комплект.

Това прави такса за участие в състезания+ билета за вход+стикер=28 лева за сам човек с кола с която ще се състезава. Срещу 10 лева такса за участие при нас, без значение дали ще кара или не и дали ще иска стикер или не, освен това всеки платил за участие в НС ние му осигуряваме достъп до писта без да заплаща допълнително вход. Всички финансови въпроси ще бъдат уточнени в отделна тема когато е готов отчета от самата среща.+ уточнение таксата за вход на пистата е за всеки ден защото имат два дни мероприятия на пистата.Та общо станаха 33 лева такси. За два дни.Взето от тук.Е да ще кажете ма имали два дни на пистата е имат, но и таксата им е три пъти по голяма!П.П. ще помоля за последен път да спрете да се отклонявате от темата!
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...