Jump to content
WingMan

Относно повдигането на теми в купува/продава

Recommended Posts

Сигурно сте забелязали как за си вдигне темата, човек трябва да напише някакво безсмислено мнение (когато няма промяна в условията на продажбата) за да го направи и така става ужасно непригледна темата. Предлагам ако е възможно да се направи по подобие на tuning.bg, където за повдигането на темата има специален бутон, който при нас може да се появява 7 дни след последната му употреба, както е според правилата.

 

Публикувано изображение

Редактирано от WingMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека администратора каже дали я има тази функция във форума или трябва да се напише, но вземете под внимание нещо друго МНОГО ВАЖНО. Тунинг бг и доста други форуми(повечето) на автомобилните марки са собственост на нег бг.След нетинфо и инвестор, това е медия групата с най-голям дял в България, а относно форумите, те са лидерите. Работят толкова много хора и имат толкова много ресурс, че всичко, което правят за потребителите си може да изглежда лесно, просто и функционално, но не са се събрали група ентусиасти, които да работят за общото блого, а стои един от най-мощните екипи зад всички тези форуми. Всички тези екстенди не са толкова прости, колкото си ги представяте.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ползват phphBB, а не IPB, като софтуер за форума. Предполагам че има такъв модул и за IPB, но си мисля че не е нужно, защото голяма част от повдиганията са или с нова цена или с това че някои части например са продадени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам темата и да попитам: аз ли не мога или не може да си редактирам вече написаното в обявата,без да чакам да мине седмица и в повдигането да има редакция?Защото примерно снимките от ДАТА.БГ не се отварят нещо и така все едно нищо не продавам.Бих искал да ги махна и да кача нови линкове от друг сайт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето за редакция на поста ти е 15 минут ако не се лъжа. Не, не можеш да промениш. Не може и да постнеш преди седмица. Просто пиши на някой модератор и готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сега пак неразбрах как да си пусна колата за продаване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като направиш 50 мнения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето за редакция на поста ти е 15 минут ако не се лъжа. Не, не можеш да промениш. Не може и да постнеш преди седмица. Просто пиши на някой модератор и готово.

Времето за редакция го промениха на 30 мин вече. ;) Така пишеше в една тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес пожелах да повдигна тема според правилата в "купува" /за калник/, но...нямаше какво да се повдига!? Темата е премахната :rolleyes::dunno: Не можах да избера къде точно да задам въпрос, но.. има ли смисъл да отделям от времето си, за да пусна нова? Благодаря :huh:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си нова тема. Защото старата не я намирам никъде и нямам идея какво е станало с нея. Ако си спомняш точното заглавие обаче ще ми помогнеш доста в търсенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам малко по-стара за друга част, която си стои, като и двете не са "ъп"-вани никога. Ще пусна направо нова. Мерси за отговора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дайте поне като търсим нещо да си ъпваме темите по-често, примерно на 48 часа.Аз след 1 седмица ако не съм си оправил колата ще я изхвърля.При продаване не е зор, ама като си търся нещо не мога да чакам 1 седмица да си вдигна темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izanagi, Разбери, че по-честото ъпване на ти дава повече време на първа страница.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сам си отговорих

Редактирано от snatanasov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izanagi, Разбери, че по-честото ъпване на ти дава повече време на първа страница.

Но ми дава по-често появяване на темата когато усерите гледат нови мнения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , но и на всички останали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова говоря само за купува, там са по-малко и там нещата са по-наложителни.Колата ми до сега никога не е престоявала повече от ден в сервиз, как си представяте да чакам 1 седмица да си вдигна темата за частта, която търся.Сега си търся спирачна помпа и карам с риск да се шибна някъде.Забелязал съм, че се обаждат хора само в първия ден след пускане или вдигане на темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да разбереш, че ще ти се обадят същия брой хора и ако я вдигаш всеки ден, защото ще ти стои горе не повече от час два. Караш с риск да се шибнеш? И форума е виновен? Как си представяме да чакаш една седмица? Еми :) представяме си :) Разбери, че е ЕДНО И СЪЩО!Само че така е по-добре за потребителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си нова тема. Защото старата не я намирам никъде и нямам идея какво е станало с нея. Ако си спомняш точното заглавие обаче ще ми помогнеш доста в търсенето.

Пуснах нова тема за частта, която търся да закупя (както ме посъветва). Кратко ясно..точно заглавие.. :) Премахната е отново!

8. Некоректни теми се заключват/изтриват/преместват. Това става по преценка на екипа, който се занимава с поддръжката на раздела и не подлежи на никакво оспорване, под каквато и да е форма.

Явно не се харесвам на някого, няма проблем за което ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата тема и аз наистина не я намерих. Нямам си идея какво е станало там. За втората - грешката е поправена вече, обяснението е на ЛС :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...