Jump to content
balinkata

Рексомания 2г vs. del Sol

Recommended Posts

Колеги от няколко седмици нощите ми са безсънни защото, реших да сменям Сивика с ЦРХ :( . Проблема е че ми харесват еднакво много както, 2Генерация така и Дел Сол.ТА везните ту клонят към едната ту към другата, в главата ми вече стана боза, що се изчете из форума и не само а решение няма на лице. И си викам чакай да ви забъркам и вас, иначе казано ще сам благодарен да напишете какво мислите. П.П. Тази седмица везните са към 2Ген. защото ми е стар фетиш а пък има и къде да си возя кучето.(и не само това разбира се) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, честито!Безумието взема връх над разума, да знаеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от мен +1 за CRX 2ген ;) Дел сол не ми харесва това, че е тясно и отзаде няма място, иначе в рекса ми отзат съм сабирал и 3-ма + куче :P стига да не те хванат разбира се :(п.п. ами ако се наложи да правиш......... в дел сола е малко брада :D

Редактирано от İzverg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сам си решаваш колега, но понеже искаш мнение... 2G си е класика в жанра според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRX 2 gen :( Дано намериш читав екземпляр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имам ги и двете .Предимството на дел сол а е че е по нов като модел и може да попаднеш на по запазен екземпляр ако е дел сол само ВТИ за рекса е ясно МАНИЯ но запазен такъв почти невъзможно а за ВТИ и дума да не става почти ги няма, но и Д серията върви доста добре и е икономична от към разход .Избора си остава личен каквото и да вземеш е супер само не жали пари колкото е по запазена колата толкова след това ще ти са по малко разходите по нея Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има вкус... сигурен съм, че хора от форума биха те повозили или дори биха ти дали кръгче и с двете коли, а и така е най-разумно. Пробваш която ти допадне повече... Това е разумния отговор :P :P :P А инъче 2gen :(;):D Това е CRX а дел сола е купе от сивик направено малко по-гъзарско абе кафеджийска кола :P:D :D

Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено Втора генерация, и ето малко "рекламни" материали:http://www.youtube.com/watch?v=j_0Cwxfg4HU&feature=BF&list=ULnK9qOfwdSrQ&index=4http://www.youtube.com/watch?v=f69XQ1pXRWw&feature=BF&list=ULnK9qOfwdSrQ&index=6Е това ако не те бутне в пропастта, никой няма да може:(

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един за Рекса...... класика в жанра...... пъргавички са:(няма да останеш разочарован...... само да попаднеш на идеалния за тебе рекс;)

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината Дел Сол ме дърпа само заради това ,че е по-младичка, иначе 2ген Д16З5/А9 съм се ориентирал защото, парите от Сивика за толкоз ще стигнат горе долу ако не направя някое бартерче(+-). А иначе возене не отказвам лошото е ,че изпускам седмичните защото, по това време съм на тренировка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет, гледай хубаво Какво купуваш, че при тези зверове, понякога има изненади...Ако е ЦРХ 2-ка става въпрос, не че дел сала е по-млад де :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега наистина внимавай като си купуваш, защото е наистина много много трудно да намериш читав екземпляр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет, гледай хубаво Какво купуваш, че при тези зверове, понякога има изненади...Ако е ЦРХ 2-ка става въпрос, не че дел сала е по-млад де :(

Надявам се да имам късмет и да нямеря читаво Рексче, но като се има предвид търсенето на автомобили в момента(с тия цени на горивата) май ще ми е по-трудно да продам икономика ;) Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRX 2....CRX 2...казало ехото... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си ЦРХ 2 генерация :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си црх 2 ген но не бързай, огледай го мнооооого внимателно, защото аз на скоро търсих и без да искам да обиждам никого повечето са пълни кошници, включително немските. Ако намериш читав екземпляр няма да съжаляваш никога :) освен ако искаш да возиш повече хора - имай предвид че нито една от тези коли не е за 4 човека който каквото и да ти говори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 генерация си е манията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено Втора генерация, и ето малко "рекламни" материали:

Е това ако не те бутне в пропастта, никой няма да може:lol:
'къф тоя бавен рекс бе голф 2ки го изпреварват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...имай предвид че нито една от тези коли не е за 4 човека който каквото и да ти говори.

съжелявам колега, аз не сам на това мнение! Возил съм 2-ма отзаде, като единия е около 120 кг и другия 75. :):lol: Не питай само как върви...:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад ще се вози куче не ми е зора това, рядко возя повече от един човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ясно че CRX-2gen си е манията...по старичка е,с по-малко екстри но пък едното за сметка на другото(като вървеж,като вид)...ех мечти... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един: http://www.cars.bg/u334782Ако се съди по снимките - изглежда добре!С това моите симпатии също отиват при CRX ІІ.Някой ден :whip::lol::sayjin::honda:

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да няма екстри, колежке нещо не си разбрала:№1 Върви много№2 ДрусаТова са му екстрите на модела, друго не е нужно :lol::sayjin:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един: http://www.cars.bg/u334782Ако се съди по снимките - изглежда добре!С това моите симпатии също отиват при CRX ІІ.Някой ден :whip::lol::sayjin::honda:

Видях я тази ,че и е в града даже мислех да звънна ма като няма готови пари освен да се поболея още повече :P друго няма да стане :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе,че аз си звънях по обяви и обикалях да ги гледам от спортна злоба почти две години преди да съм събрал парите. :sayjin: Ае Ройлев,тва на клипа да не е твоя рекс?Може би трябва да провериш да не би да задържа ръчната нещо?Едвам скачаш на Поршетата,резил... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха стига бе човек аз и сега не мога да спя ;) , а пък я да взема и да покарам и айде отиде работата :lol:

Редактирано от chris_barnes
Предходно мнение не �е цитира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами отиде я, ти питаш ли на нас лесно ли ни е?Няма да се плашиш, само Мерак да има...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерак имаше още преди 3г когато, купувах Сивика ама тогава си викам тази е понова,икономик е тва търсех като за първа кола. Определено не съжалявам ,че е взех даже ако има как не бих я махнал обаче така така ми се кара РЕКС :)

Редактирано от chris_barnes
Предходно мнение не �е цитира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което ти е на сърцето него вземи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,отиди да видиш тази Б16 ка от доста време я засичам по обяви (1 тук във форума беше) после от 7х сега на 4200 .поне да добиеш представа от опит глава не боли .Пък и да споделиш мнение !Както бе казал 1 от КОРИФЕИТЕ тук най-големите маняци са най-скъсани от към финанси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъсан от финанси с много идеи ;) . Звънях за Б16-то в момента не се движи че и сменят спирачните апарати ама събота или неделя ще ида да я видя :lol:

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм за 2ген,от два месеца имам щастието да карам това малко злато след феиса.Сложих и д16а9 на 150000 км с помоща на приятелите(колегите) от Враца,Къдравия,Явката,Калмара(Ники ментето;)),Жоро витека,Хокея,на които съм много благодарен за помоща.Успех в търсенето дано намериш запазен екземпляр.:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъсан от финанси с много идеи ;) . Звънях за Б16-то в момента не се движи че и сменят спирачните апарати ама събота или неделя ще ида да я видя :lol:

Колега,за тоя рекс внимавай :o Не са му плащани данъците и внимавай при прехвърлянето!Може да не успееш да го регистрираш в полицията. Едно читаво ВТ струва около 6000 лв.,знай че в това ще дадеш още 2500 ако го вземеш,направи си сметката добре.Иначе ако успееш да го обновиш ще имаш истинска машина :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай това което ти е на сърце. Аз също съм се запалил обаче по Del Sol голяма машинка е само за удоволствие е и е тарга което най много ме кефи от всичко, перфектна кола за свободното време. Сега продавам малко коли да освободя място че много станаха и ще налитам на кафеджийката както каза колегата.Успех имаш ли желание кола се намира дори и да иска да се стяга даже ще ти е още по готино после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех имаш ли желание кола се намира дори и да иска да се стяга даже ще ти е още по готино после.

Абсолютно съм съгласен вече е твърдо решено може и догодина да е(да се нядавяме ,че няма :) ) ще се кара ЦРХ 2ген. :) Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай Рекса да е с читаво купе,това е най-важото:P Мотора се прави по-лесно:) Имал съм и двете коли и да ти кажа всяка от тях е страхотна само по себе си:) Дел Сола е по-съвременен,по- удобен,по-лесно се управалява.Рекс 2г. е по-спартански,по-малко екстри но ще ти прави голям кеф:) и няма да сваля усмивката от лицето ти;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се повозиш или да подкараш такава кола и тя веднага ще те омагьоса :)ПП:След 5хиляди оборота полудява!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекс 2 ген. това е колата.. скачай на някой читав екземпляр и си ти човека :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекс 2г. е по-спартански,по-малко екстри но ще ти прави голям кеф:cool: и няма да сваля усмивката от лицето ти;)

Да ти кажа и аз на това разчитам, все едно слизам от мотора крака ми треперят и не мога да спра да се хиля :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. ами ако се наложи да правиш......... в дел сола е малко брада :(

То пък в рекса не е... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...