Jump to content
kembo

Огромен проблем със спирачната помпа

Recommended Posts

Бебчето е CRX D16A9 2ген. спирачната помпа е 7/8 купих го преди 3 месеца и го стягам преди 3 седмици го подкарах.Купих го с течаща помпа -смених я. Подкарах го и протече и така още 3 пъти като последния път от 3 помпи майстора направи 1 и-пак протече! НЯМАМ претенций към колегите който са ми продали помпите познавам ги и за суми от 30-50лв едва ли ще се лъжем !И в майстира не се съмнявам (досега каквото ми е сменил е ОК)! ПИТАМ ВИ евентуално от какво може да е ,защото ми се реве направо.ПОЯСНЕНИЯ всички помпи който съм купувал 2 употреба колегите са ми ги давали заедно със сервото ,по джантите няма следи от теч ! КАЖЕТЕ моля ви какво да правя и някой имал ли е такъв проблем .Педала не потъва просто течноста намалява и светва лампата .ПОМОГНЕТЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем съм го имал само че не на хонда а на друга кола,течноста влиза в сервото а отам понякога и я засмуква и в двигателя–второто зависи от състоянието на мембраната на сервото.Във всички случаи обаче помпата пуска дали от работната гумичко или краинта незнам но наи вероятно и двете просто заради сервото теча остава невидим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами последния път майстора каза ,че е обезвъздушена и след толкова промивки на системата всичко би трябвало да е наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде протичат?При педала ли вътре в купето,отвън ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвън и преди течеше пак отвън

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сигурен ли си че не ти подлизва от казанчето ................ виж му уплътнителя от горе на капака и от долу скобата ако да се стегне малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако помпите,които си купил са били изсъхнали е нормално да протичат.Като изсъхнат гумичките и са чаоПубликувано изображениеПросто си вземи нови гумички и ги подмени,така ще си решиш проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами 2 от помпите са от блъснати коли като 1 та е била на колата свалиха я (със сервото) и ми я дадоха веднага аз я увих в парцали (3 седмици стоя в кухнята събирах пари за ремонта) и после я монтира майстора другата е свалена пратена ми е по еконт и веднага е монтирана и тя беше със сервото проблема е че в тази криза няма пари и събирам да купя нещо после да го сложа и най-накрая нямам 50лв за бензин за да покарам 150км да го тествам дали е ок а рекса си го ОБИЧАМ до полуда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак си смени майстора аз ако бях да съм му ги продал да си ги ползва.Не може ли да се види точно откъде протича .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...