Jump to content
Данаил Коев

Още едно потребителско мнение

Recommended Posts

доста негативни мнения се събраха за сервиз Омбре, явно и аз няма да ходя там :) колега, имаше ли промяна в гумите/нивото на нафтата/километрите, след като я взе?аз например си записвам километрите на телефона, да знам после дали са я карали някъде или не :)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз четох, че доста хора се отказаха от този сервиз. Аз останах с много добри отзиви, когато ходих да ми проверят клапаните, но честно ме е страх да ги посетя след толкова негътвни мнения. Ето защо днес оставих в Д&Н сервиз 300лв за ремонт на окачване. Но поне знам, че хората ми дават документ какво са правили, колко струва и мога по всяко време да предявя рекламъция. Да не говоря, че хората ми казват това можем това не можем. Също и колата ми се пази... Сега след тези мнения ме карате да се замисля да отида да ми проверят клапаните да не да се окаже, че са се прецакали. Като се замисля им се бях обадил за проблемът ми със спирачките, но ме отрязоха, че апаратите са за смяна. А на тях нищо им няма. Да не говорим колко лични се изписах, на нито едно не получих отговор, а бях готов да им дам колата да я направят пак те. Но май…… Между другото какво е това 200лв само за труд на съединител???? На мен в провинцията ми предлагат 80-100lw за труд....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че е директно по темата, ама то от трън та на глог... да не вземе някой да се излъже да отиде в D&N след предния коментар...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой от този форум ще отиде там, имайки в предвид цените на частите.... не се притеснявай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те. Искам да изкажа и моето мнение за сервиза.Купих си кола преди 4 месеца и два пъти съм ходил в този сервиз. Първия път за начално обслужване масло, ремъци, филтри. Цена няма да коментирам, но по двигателя така и не видях лепенка за маслото(кога е сменено, с какво е сменено, кога трябва да се смени пак). Това и в най-пропадналия сервиз го правят с лепенката. Помолих ги да прегледат и ходовата част. Отговора бе за смяна на предни спирачни апарати си. ОК сменяме, всичко друго ти е наред. Плащам и си и не получавам никакви доказателства за сменените части по колата ми. Аз щастлив си тръгвам.След месец си сменям гумите и като видях състоянието на единия ми амортисюр направо се хванах за главата. Сигурно всичко от него бе изтекло, колата при 110km\h бе неуправляема. Нищо не са ми го споменали хората въпреки, че ми гледаха ходовата част. Ама нали съм кон с капаци пак при тях за смяна на амортисьори. По телефона уточняваме каква е марката, парите и дали има гаранция. Специално ги питах дали дават гаранция. Амортисьори по принцип ги продават с 2 години гаранция. Отивам да си вземам колата, питам гаранция нещо. Не ние и преди сме слагали от тази марка няма да имаш проблем, ако имаш идваш и ще се оправим. Не съм човек, който обича да се разправя и си тръгнах разочарован. Ако това е идеалния сервиз за вас, добре.Не разбирам от коли и искам в сервиза, който посещавам да разбират, да ми оправят колата и да съм спокоен. Аз вече сериозно се замислям дали да посещавам вече този сервиз. Вярно, че това ми е втори пост във форума, но аз излагам конкретни факти.

Редактирано от chemiliq
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за кой от двата сервиза става дума,колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво става със свободата на словото :D Не си виждам мнението от снощи както моето така и на други колеги ;) Ако смятате че лъжа вище това http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1298817455c.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със свободата на словото всичко е наред :D, какво става с твоя пост? Ми той не е по темата колега.п.п.Ако искаш си отвори нова тема и си сподели мъката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти съм ползвал услугите им.Момчетата си разбират от работата.Не работят чак толкова скъпо просто ние получаваме ниски заплати 8) .Качеството винаги струва скъпо.Че са претоварени това е факт.За смяна на термостат ме обръснаха 60 лева.Аз си занесох термостат на "Тама" но те ми казаха че този отварял на по висока температура и ми предложиха техен.Преди обаче да сложат тяхния аз поисках от момчето опакавката на техния също "Тама" и се оказа че всичко е 1към1.Бях в настроение и си викам "карай да върви нали сме Българи тарикати "и си тръгнах.Другия случаи беше още по интересен.Беше ми светнал чека за въздушните възглавници. Ходих първо в друг сервиз защото ми беше наблизо но там оправяха само мерцедеси и неможаха да помогнат.След това набързо прескочих при Омбре.Той ме посрешна и като разбра че съм ходил другаде ми каза че сами изгорили компа на srs-а без да я закача никъде.Каза че нов комп. струва около 600 лева , аз казах добре и си тръгнах.След като компа. на srs-а е изгорял реших и аз да се пробвам да изчистя грешката както пише в мануала.И след две минути оправих нещата и си спестих 600 лева само с един кламер.Бях готов да платя но не тази цена.След този случай ходя вече в Юби ко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво става със свободата на словото :D Не си виждам мнението от снощи както моето така и на други колеги ;) Ако смятате че лъжа вище това http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1298817455c.JPG

Извинявам се ако съм обидил някои това ми мнение наистина не е по темата. ;) Грешката е моя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяна на термостат ме обръснаха 60 лева.Аз си занесох термостат на "Тама" но те ми казаха че този отварял на по висока температура и ми предложиха техен.

Моя термостат който аз си бях монтирал отварял с 1-2 градоса по-късно и го сменили без да сме се разбирали за това. Видях си го хвърлен на земята до други чарколаци и си го прибрах за да си имам резервен. От четеното в различни теми за сервиз Омбре виждам, че редовно на хондите трябва да се сменяват спирачни апарати, съединители и термостати. Имам и друга случка в сервиза но ще си я запазя! Редактирано от garfi
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината те ми смениха термостата но по късно проблема се оказа че идвал от капачката :P Не искам да казвам лоши думи по отношение на сервиза а само споделям факти.Случва се да се сгреши както и при докторите :D Лошото е че потърпевши сме ние :D П.С. Нека никага да не забравяме че когато си на върха единственият път е право надолу ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък всичко сам си правя по колата,не съм монтьор,но имам двор/получи се рима/.Правих си скоби за свиване на пружини,после с тях си смених амортисьорите,външно каре си сменях,раздвижих си спорачния апарат/не го сменях/,центровах си ангр.ремък ,че го бяха направили с един зъб грешно майсторите/не знаеха кои и къде са белезите/,грешка на СРС чистих,лагерче на моторчето на чистачките подмених и даже маслото и филтрите сам сменям. Харесвам си колата и мразя да ми я пипат шлосери.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз също сам си оправям колата но има неща за които трябва сервиз :) Нямам всякъкви иструменти нито място това е и пречината да посещавам сервизи :o По принцип в сервиза трябва да срещаш пълно разбиране, все пак си плащаш ;) В сервизите не ме притеснява цената а отношението и качеството на свършената работа.Винаги съм смятал че в лицето на сервиз "Омбре" ще срещна разбиране но явно съм грешал.Момчетата наистина разбират много но политиката им на обслужване куца много.П.С. 'Омбре" това е градивна критика ще се радваме ако това помогне за по доброто обслужване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм "за" градивната критика. Защото е жалко, когато професионализмът бъде засенчен от лошото отношение и пренебрежение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата разбират от Хонда спор няма ;) Но бизнеса изисква и много други качества и най вече разбиране потребностите на клиента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета,"фенове",всички добре знаем,че няма по-лесно от това да критикуваме хората,които ни правят добро,даже да се крием зад термина "градивна критика"!Много рядко пиша в този форум,но бях провокиран от дългите изявления на Данаил.Колега,аз не разбрах как точно,и кой точно в сервиз "Омбре" ти е създал проблем!Аз лично се познавам с тях от четири години и те са главната причина да стана фен на марката.Аз съм, може би, доста по-възрастен от Вас и съм се научил да оценявам хората не от едно единствено решение,действие,евентуална грешка от тяхна страна,а от цялостната им и последователна работа! ;) Радвайте се ,че има такъв "фенски" сервиз,в който всеки може да влезе и разговаря с тях,да задава въпроси и да получава отговори,въпреки тяхната работна натовареност! :) Ако това беше само чист бизнес,без фенство,всички щяха да стигат само до входа на сервиза.А сега към Омбре-продължавайте все така! Честит 3-ти Март на всички!

Редактирано от Honda_Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...