Jump to content
civicgonemad

Сайт "Оплакни окото" !

Recommended Posts

Абе човек...тая тема трябва да я изтриете...ебахти снимките...сега с какъв мерак да ходя да си чопля моите кошнички...? :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да сложат голям надпис. Сайта е неподоходящ за разглеждане от хора със слаби сърца.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно в аптеки ги правят тези swap-ове, баси - прашинка мръсотия няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително депресиращо четиво, как можахте да го пуснете :) Действително почти всички хонди са перфектно направени, просто страната на неограничените възможности..... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние тука да разполагахме с повечко финанси, може би и в нашия форум щеше да има доста добре направени хондички :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност от картинките които видях, колите бяха с т.нар. shaved engine bay, тоест всички кабели са скрити, като за целта хората се лишават от туй онуй и си правят колите сами. И да, там нямат прахоляк много...Ако на някой му е интересно как става цялата схема, и иска да направи и своята кола така, ето тук е описана цялата процедура със снимки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер ще има какво да сънувам.. :P

:) И за също ... :D Това тяхното е мания свързана с много пари и едвали скоро ще можем да си го позволим :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това "MUGEN" някакъв стил ли представлява? Че съм гледал и чипове за п28 такива и резинатори...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това "MUGEN" някакъв стил ли представлява? Че съм гледал и чипове за п28 такива и резинатори...

Тук има малко инфо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер ще има какво да сънувам.. :)

:lol: И за също ... :lol: Това тяхното е мания свързана с много пари и едвали скоро ще можем да си го позволим :D
То мания да беше... ама това надминава и манията. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че нещо голи каки ала бала, наистина да оплакна окото, пък то някакви тенекии и ламарини :);):lol:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко изглеждат тея лъснати матаретки кефи ме как е изчистен коша без разните там кабеляци което ми дава идея за следващата тунинг стъпка,която е да изчистя пустия кабелак и да предам по естетичен вид на мойто возило :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно :) Хората просто показват как трябва да се правят и да се изпипват нещата. Ех, някой ден ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че нещо голи каки ала бала, наистина да оплакна окото, пък то някакви тенекии и ламарини :):D :D

Голи каки у замунда и арена ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно пичкове и ние някои ден ще се добереме до такива играчки. Само според мен обаче излиза по-евтино да си купиш НСХ отколкото тия дребни играчки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тава в полезни технически , тама му е мястото. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко мъка има по тоя свят....... ето това е силата на сектата ( видяното просто няма друго обяснение ). Съчувствам на собствениците и едновременно силно им завиждам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност от картинките които видях, колите бяха с т.нар. shaved engine bay, тоест всички кабели са скрити, като за целта хората се лишават от туй онуй и си правят колите сами. И да, там нямат прахоляк много...Ако на някой му е интересно как става цялата схема, и иска да направи и своята кола така, ето тук е описана цялата процедура със снимки :)

аз това го знам като 'wire tuck', и се надявам да навлезе в България масово(поне на хондите), понеже страшно ми харесва!ама и те са луди с техните хром капаци и тръби Редактирано от TuNiNG_MaNiA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е за хора спари а не за хора с мечти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно пичкове и ние някои ден ще се добереме до такива играчки. Само според мен обаче излиза по-евтино да си купиш НСХ отколкото тия дребни играчки :)

НСХ ама в България съм виждал само 1... И то в мобиле.бг само 60 000 лева. Редактирано от CivicGoneMad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тука само коли за изложби, направо онемях. Тук има мнооооого инвестирани кинти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...