Jump to content
NesTea

Гражданска

Recommended Posts

Колеги в Булинс няма фактор възраст. Автомобили с двигател до 1600куб. на 4 вноски, първа-51.82лв и 3х41.82лв, или обща премия - 177.28лв, така че колегата Мирослав Стоев малко се е набутал. Тези цени са за автомобили на собственици с адресна регистрация извън София, Варна и Пловдив. Дано съм бил полезен. Ако имате въпроси питайте - занимавам се със застраховане.

Колега объркал си се :) ..и за Варна и за Пловдив, цената е същата, която си споменал - 177,28 за разсрочено ...единствено малко по-скъпо е за коли със Софийска регистрация (С и СА), за цялата страна цената си е една и съща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой ви кара да си правите на ваше име гражданска???Нямате ли си бащи? Дядовци ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледа се собственика по талон

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не са ми гледали собственика.Нито талона кара автомобила.Нямат връзка в БГ кой е шофера и на кой е застраховката. В БГ важното е колата с кои букви почва номера, години, обем и мощност.Не е вързана към шофера а към желязото.Та колко години стаж има хондата ти? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега, казвам ти, че се гледа кой е собственика, пък ти ако искаш и на името на комшията си я пиши ...само ако стане някой фал да не се озъбиш после

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, чух, че вече нямало да може да се плаща на вноски, а само накуп?!? :blink: Вярно ли е това, и дали вече е влязло в сила?! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, не е влязло :) ...според мен, няма и да влезе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на http://www.sdi.bgИ въртиш:Възраст на собственика на МПС(по данни от регистрационния талон)Шофьорски стаж на обичайния водач на МПСпримерно 18/20 18/1 38/20 38/1Само на 3-4 застрахователя скачат двойно другите до 10лв.Та ако имаш симпатия към някой от скъпите регистрираш автомобила на твое име а обичайния заподозран шофьор е майка ти която от както е изкарала книжка нее стъпвала зад волана :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените се покачиха наскоро. За 1.5 ми взеха 175 лв. с отстъпка заради каското, от дзи и това беше най-евтиното възможно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес платих 178лв и нек'ви стинки за на сестра ми Маздата - 1.5, 88 к.с., набор '95. ЗД е БулИнс, но разликите между компаниите са в рамките на 10лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените се качиха от 01.01.2011г. SandO калкулатора на SDI в повечето случаи върши работа, но има някой отстъпки който не отчита. Колега Micho прав си, завишенията на Булинс са само за С и СА, гладал съм някаква стара тарифа тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо по-новите коли са с толкова скъпа гражданска? Преди месец и нещо платих около 175 лв. към Булстрад. Човекът пред мен плати близо 300 лв. за Фабия 1.4, 2008г. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Човекът преди теб имаше ли 25 ?

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 седмици сключих към Bul Ins.На разсрочено плащане 1ва вноска 59лв. и после 3 по 41.Това е за сивик D13.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Човекът преди теб имаше ли 25 ?

Ами май нямаше, но предполгам, че колата е била служебна като повечето Фабии. Според калкулатора на СДИ няма значение дали си над 25 към Булстрад, но за подобна кола изкарва към 260 лв. Редактирано от MachineMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IMPERATORA

Преди 5 месеца я правих в "Уника" на разсрочено , плюс прегледа 75 лева . Първа вноска 55 , значи 20 за преглед , останалото за първата вноска , а след това още 2 вноски по 45 лева и това е !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДЗИ 195 лв, онлайн, донесоха ми я вкъщи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих към ДЗИ със зелена карта преди 2 седмици - 192лв. и стотинки. Има и по-евтино но за чужбина излиза по-скъпо.Колегата малко са го прекарали защото за неговата възраст има и по-високи цени, но има и компании с нормални за сега.Съвсем лесно може да се провери по интернет кои колко иска за полицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес си направих в SDI на Олимпик 170,14 лвУсловията за тази цена бяха да имам стаж - 3 г. , навършени 21 г. и без ПТП през последните 3 години май беше.Другия най-евтин варянт беше 169 лв, не запомних на коя компания беше, но там не отговарях на изискването от 25 навършени години :)п.с. колата ми е 1.5 ;)

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз платих 263 кинта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г.О. платих днес до 1.6 над 35г съм със зелена карта -186.94лв в Дженерели за 1г регистрация на хондата СА ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах няколко пъти да си купя Гражданска отговорност през сайта www.topins.bg Ako нямате клон на някой брокер покрай вас.

Доставка е с безплатен за вас с куриер и плащане при доставката --- за мен беше предимство

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди една седмица сключих Г.О. към ДЗИ на една вноска за 1.5 168,10 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г.О. 4 вноски 52.02 лв Бул Инс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си направих Г.О. към Олимпик: 1 вноска 50,04 лв. и 2,3,4 вноска по 40,04 лв. за 1,5 95 г. под 25 г. с рег. Н :) Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бул инс го за 1година 170лв нямам 5години стаж 1500куб ТХ .. :) 170лв без никакви екстри като зелена карта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера (18.05.2011) правих гражданска на Accord-а и Vectra-та. Направих ги online. Цените са:- Accord: в Армеец - цена 218 лв. (за лица над 25 г., без зелена карта), двигателя е 2.2- Vectra: в ДЗИ - цена 168 лв. + 7 лв. за застраховка Автоасистанс, общо 175 лв. (без зелена карта), двигателя е 1.6.Цените са за еднократно плащане. И двете коли са с регистрация РА.

Редактирано от mitaka_t

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общата стойност която заплатих е 177 лв към Бул Инс с 1,3 95г регистрация В.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4 вноски по 42лв. Бул Инс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4 вноски по 52лв във Левинс за 1.8, 1999г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май застраховките трябва да се правят вече КЕШ.. няма да има вноски!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май застраховките трябва да се правят вече КЕШ.. няма да има вноски!

Да, и аз така разбрах. От следващата година няма да го има разсроченото плащане. И като цяло няма да ги има стикерите за Г.О.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...