Jump to content
Sign in to follow this  
Лъчо 76

Сервиз за хонда Стара загора

Recommended Posts

Ехо колеги някои ходил ли е в Хонда,Стара загора.Има ли някви мнения за работата им,или даите съвет за маистор дето разбира.Изскам да регулирам клапаните и една дигностика профилактично.:rolleyes:

Понеже пише, че си от Хасково - имам един приятел от Димитровград с две хонди, който ги обслужва в един сервиз между Хасково и Димитровград, където е Шел.Казвал ме е, че човека разбирал от Хонди.

да в стара загора равотят перфектно.личен опит

да в стара загора равотят перфектно.личен опит

Кой и къде по-точно работи "перфектно" в Стара Загора ?????! :huh:

Венко от АйЕмАй например :worthy:

• Upvote 1

+1 за горното мнение за Мад Дог-а

Лъчо, здравей!Да, има читави майстори за Хонда в Стара Загора. Познавам някои от тях. Ако държиш да минеш през оторизиран сервиз-обади ми се и също щети помогна с каквото мога, тъй като имаме известни договорки и отношения с Хонда Стара Загора. За феновете има и остъпки. Запиши си телефона ми 0896615304- Ани.

Къде се намира това "АйЕмАй"? За Хонда представителството преди Богомилово ли говорите?

"АйЕмАй" е магазин за японски авточасти, намира се на ул.”Х.Д.Асенов” 110. А иначе сервиза е представителството на Хонда ,преди Богомилово.Ето го и сайта разгледай http://www.imi-bg.com/

Edited by tisho92

Тия части в IMI читави ли са? Не ми е много ясно до колко са японски, защото ми се виждат евтини. Чудя се сега например дали да си взема ролка SKF и ремък Gates (които са по скъпи) или направо да си взема нещата от IMI - ремъка там е mitsuboshi или mitsubishi... нещо такова.

Това си лично твое решение, какви неща ще сложиш на колата ти. За мен магазина е добър, дори след няколко дена, ще си купувам филтри от там.

То е от ясно по ясно, че решението е мое, но мисълта ми е някой да има впечатление от този дилър и конкретните консумативи.

Купуват от Евро 07 части,то общо взето всички купуват от там де,виждал съм им колата ,както и тази на Мото Пфое да взима чаркалък от Еврото,отделно че познавам и управителя на Евро 07.Единствения начин да си вземеш нова японска част/консуматив в България е чрез интернет ;)

Не знам какви са им частите, но успяха да вдигнат кръвното. Вчера им дадох номер на рама и двигател и въпреки това успяха да ми объркат ремъците и ролката. И понеже си купих части, оставих си колата в сервиза спокоен и си заминах за София. Сега от сервиза ми звънят, че частите не стават и трябва да разкарвам близки и приятели да се занимават вместо мен.

Аз лично съм доволен от този магазин и си взимам всичко от там.Харесва ми това че никога не чакам,влизам взимам и излизам или правя поръчка и излизам.Винаги ме обгръщат с внимание не чакам не се мусят не се държът нагло и не ги мързи както повечето магазини за авточасти и казват кое е добро и кое не.А за майстори не съм запознат,всичко сам си правя не разрешавам никой да ми докосва колата ;)

Ехо колеги някои ходил ли е в Хонда,Стара загора.Има ли някви мнения за работата им,или даите съвет за маистор дето разбира.Изскам да регулирам клапаните и една дигностика профилактично.:rolleyes:

и то4но там трябва да е така ли?:)))))0886587305Димитьр

ако иска6 питаи колко пари 6те ти вземат те,и ми се обади:)

Аз лично съм доволен от този магазин и си взимам всичко от там.Харесва ми това че никога не чакам,влизам взимам и излизам или правя поръчка и излизам.Винаги ме обгръщат с внимание не чакам не се мусят не се държът нагло и не ги мързи както повечето магазини за авточасти и казват кое е добро и кое не.А за майстори не съм запознат,всичко сам си правя не разрешавам никой да ми докосва колата ;)

о6те ли немои6 да намери6 някои луд да ти даде 8000 за нея?:))))

Благодаря Ани :).Забравих да се представя Иван съм от Русе :) Благодаря ти още веднъж .Реших да мина от Ауди на Хонда :) ще проверя тази която е в Сливен .

Здравейте колеги :bye: , някой може ли да ме насочи към сигурен сервиз в Стара Загора ( а може и Казанлък, Сливен - в тези райони), в който ще получа коректна оценка (и качествена работа) по това какво трябва да се сменя по ходовата част на моя Сивик , защото  в рамките на няколко месеца два пъти съм ходил при различни сервизи , но не съм убеден в качеството им на работа , след като пак хлопа нещо :( . Благодаря предварително  :thumbs1:

Лъчо, здравей!Да, има читави майстори за Хонда в Стара Загора. Познавам някои от тях. Ако държиш да минеш през оторизиран сервиз-обади ми се и също щети помогна с каквото мога, тъй като имаме известни договорки и отношения с Хонда Стара Загора. За феновете има и остъпки. Запиши си телефона ми 0896615304- Ани.

Здравейте Ани,аз имам нужда от диагностика и при оправяне на времето ще дойда до Стара Загора, ще съм благодарен  за съдействие, ако е възможно разбира се .

Ани отдавна не влиза тука , ще ти драсна на ЛС за читав сервиз в Габрово. ;)

Дали  има оторизиран сервиз на Хонда в Хасково, ако не, бихте ли могли да посочите добър сервиз за цялостна диагностика?

Edited by JKS

Оторизираните сервизи извън София останаха само два- Пловдив и Варна. В Стара Загора сервиза прекъсна договора с Бултрако, но хората които работеха си останаха и бих го препоръчал.

Опит да съживя темата.

Може ли ъпдейт за читав сервиз специализиран за Хонда в Стара Загора?

Освен Ай Ем Ай? Ако някой ги е ползвал скоро и тях моля да сподели, чувам че са имали някакви промени преди известно време.

Преди 4 часа, AzSum написа:

читав сервиз специализиран за Хонда в Стара Загора

Добре де, според теб колко такива може да се намират в град с размера на Стара Загора?

И защо не Ай Ем Ай? Аз нищо лошо не мога да кажа за тях. Имаш ли нещо конкретно предвид?

Ами имах предвид следното. Да кажем знам майстор, който работеше в представителството на Опел, напусна и сега ремонтира само Опел в малък собствен сервиз. 

Нямам нищо против ай ем ай. Дори съм чувал добри отзиви. Скоро някой качи фактура от тях в секция за трета генерация и цените звучаха по-солени от Бултрако. Но ще ги пробвам при нужда. По-скоро търся някой по малък, ако си купя консумативи и части от обща поръчка да ги смени. Едва ли ай да ем ай работи с материали на клиента. Какви са твоите впечатления, ако не е тайна? 

Здравейте фенове и аз ще пробвам да исвежа темата. От скоро съм с хонда и трябва да мина някъде за настройка на клапаните. За Стара Загора и околността на imi ли да се доверя? Лек ден 

На мен скоро ми предстои настройка на клапаните и ще ходя в Ай ем Ай. За моята кола ще струва 80лв + 35 лв за гарнитура. Предполагам за Акорд няма да е повече.Но ще следя темата.

Колеги,доволни ли сте от реглажа в Ай ем Ай?

Минавах преди 2месеца реглаж. Момчетата от сервиза бяха изключително любезни, което ми направи добро впечатление. Относно реглажа казаха,че е имало лека нужда, но аз няма как да преценя.И преди и след реглажа нямаше промени в поведението на колата. С гарнитурата струваше 120 лв.