Jump to content
martjo

Сомнамбулите продължават да бродят из форума ;)

Recommended Posts

Ами предлога е: " След огледа се установиха следи от пренапрежение по скарта(евро жака); Има следи и по предпазната ламарина на дисплея. Повредата не е фабричен дефект"И на мен не ми прилича на фабричен дефект, по скоро дефекта е в приемника на булсата, но тяхния отговор беше: не носим отговорност...И ся кот стане... утре ще ги ковна и се надявам всичко да сработи ако не, несъдба! :):D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето се оказа лесно.. Зависваха 5-те волта на процесора и паметта на компа.. След минута работа на празен ход ставаха от 5 на 2 волта и колата гаснеше...докато разбера от какво е.. Едно смотано смд 681 (680ома) в стабилизатора . Сега е "пушка" уж :) Дано стане и при тебе работата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми уж се вижда изгорялото... Замерих с мултицета и съседните, и се окза че още 6 ги няма никакви... и общо 14 Пък ако не е от тях проблема ще изровя голямата лупа от тавана и всичко едно по едно...айде буху хуху да лягам, че утре трябва да търся SMD ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а аз утре ще видя въпросната 208hp Turbo с пътнически влак ли ще ме бие, или с експрес :) Все пак 14,8 я дават :D Ако тръгнем от 20км/ч може да имам шанс.. до 4000 е мъртвец, не и после обаче :) Лека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
pamo , подкара ли хапаратурата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеей, не се бях разписвал тука от не помня кога! :) Айде БУУУУУ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предавам щафетата на сутрешните петли :):lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кукуригууууууууууууууууууууууу ;) Де сте бре бухита? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я хич не е рано, пък и кой ще му каже кога да си кукурига ;)когато иска тогава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си петела е истински тигър и ще прави каквото си иска и когато си иска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pamo , подкара ли хапаратурата ?

 

Да, заедно с колата даже, но проблемите сякаш никнат като гъби един след друг. Не била палена над 2 години селиката, та сега сякаш си го връща със проблем след проблем... Иначе интересен старт има от 5000... помислих, че нещо се блъска в задницата.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: Това за каква машинка по - точно става дума ? Катаджии спират кола за проверка: - Добър ден! Сержант Петров, документите на кола! _ Ама ... хълц, аз хълц , гоосспод'н полицай, хълц нищо не съм направил ! -А, ама господине! Вие сте ПИЛИ ! _Не е Вярно хълц, господи'н полицай ! АЗ СЪМ ЛЪВ :) Спират гражданин минал на червено , полицая отива при водача на МПС-то : -Добър ден!Аз съм Сержант Петров ! Защо минахте на червено ??? - Емиии, защото бялото свърши ! Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тероооо, не се подигравай с полицаите, че ще си отмъстаят задето се габаркаш с тях :honda: Нали знаеш, че се подслушва навсякъде в България :rolleyes: Аз изпадам в нелегалност :) Хай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Това за каква машинка по - точно става дума ?

Celica 2,0 twin cam turbo 4x4 петото поколение (грозноватото). 208кс. лимитирана версия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно са най-грозния им модел, ама пък само той има истински двигател. Макар че с леко пипване доста добре могат да изглеждат. :D Това си е сериозна машина :honda: ГТ4-ката си е класика в ралитата :rolleyes:http://www.youtube.com/watch?v=JVvF0L6ledc&feature=related Все едно по релси я карат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно са най-грозния им модел, ама пък само той има истински двигател. Макар че с леко пипване доста добре могат да изглеждат. :rolleyes: Това си е сериозна машина :)

Да, доста викотехнологична е за времето си даже, и си е вид екзотика направо.. От колите дето с кеф да де се занимаваш с тях е... Собственика на колата имал и спортно мощно купе Мерцедес, но му бил слаб и не му доставял такъв кеф :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай боже всеки така да я докара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ли е 5-тото поколение?! :) Мене ми харесва, само че по-слабите мотори са пълна скръб и горят доста! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде сте бе бухали ? Какво се спотайвате ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фръкнаха на юг ...стават грешки....Памо, навии Селинката да се спуснем с Людеца.И аз съм с 4х4 клапи

Редактирано от M&M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппааааа тоя е 242кони Дърпам ръчна-няма смисъл ,ще ме дере яко...ма кво о тва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ли е 5-тото поколение?! :P Мене ми харесва, само че по-слабите мотори са пълна скръб и горят доста! :D

 

На клипа не е 5-то :tooth:

М&M Тази май е 208 коня ако не бъркам :tooth: С ляв волан е за европа, ама пак ще те бие мисля.. 14,8 на 402.. и пак може да бъркам :o

 

И от тук нищо не разбирам :Dhttp://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Celica#Fifth_generation_.2F_T180_Series_.281989.E2.80.931993.29

Carlos Sainz, GT-Four Grp A трябва да е :)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. 14,8 на 402.. и пак може да бъркам :tooth:

Съмнява ме да е толкова слаба :P Akо е тая дето викаш си е доста по-хубава от тая дето аз си мислех :tooth: поне на мен по ми харесва. Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за 1300 кг.. (отдалеч и на снимка изглежда по-добре :P ).. аз лягам, че вече кибритени клечки трябва да слагам :tooth:Лека ви!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1300 ама 4*4 на старта излита. Слагай арматура 10мм , тея клечки след час ще почнат да се чупят :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, чудех се дали някой TIR засилен с 50 не се блъска отзад като потеглях :tooth: Няма арматура, другия път ще се подсигуря с две парчета по 15мм :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммммммммм мезе та дрънка :)Ха наздраве среднощни пиячи, и добър вечер на бухалите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра да е, ама май на бухала му се приспа нещо. Лека от мен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде лека и мека в хралупата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука бухали няма ... само колорадски брЪмбЪре !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! бу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухуууууу, бухууууу ей я да ставате веднага :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един по-един ще се излюпим след малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и по-бързичко няма да ви чакам я :)Ей пернатите братя, я кажете една хубава марка за гарнитури за тикви

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом нема живи бухали айде лека ви и бегом по хралупите да не се наказваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека нооощ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...