Jump to content
martjo

Сомнамбулите продължават да бродят из форума ;)

Recommended Posts

Теро, много ти е висока летвата бе :) Недей така, че който много подбира... :)

тук се спира и .... умирааааа :)сакън да не се гътне някой от вас, само майтап, че ако и вие изчезнете с кого ще си пиша по нощята :) Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де се изгуби бе Трънчо, тоз чиляк пропадна в Бермудския триъгълник (В.Търново-Русе-Варна) ?:)

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наруга ме и избяга :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грубиян :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо в черната дупка изпаднах :) То човек да не прегледа някоя друга тема.Теро, не съм те ругал. Просто малка подсказка за по-успешен улов. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха :) да не минеш в друго измерение ти внимавай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мииии то по това време май всички сме в друго измерение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зоната на здрача :) Ейиии помните ли го тоя сериал доста зловещ беше, макар че със сегашните ужасии си беше като приказка за лека нощ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бу-у-у-у :) , лека! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее ибухка два пъти и лека недей така сега :) Майтапът на страна аз се хайбърнейтвам, за да не давам синтаксис ерор утре :)Shut down (I'll be back)..........................................................

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май са се хоризонтирали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що гледаш толкова учудено-че съм още буден ли :). И ние пенсионерите окъсняваме понякога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ако сега се имаш за пенсионер,след 5 години не те виждам :) :)Млад си още Have fun :)

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 5 години се виждам да карам някой акорд последна генерация тайп-р Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано :D .Аз се виждам след 5 месеца да карам ЦРХ-a със ново спортно гърне Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буууууууууу.....:DZzz.някой,нещо.....живи има ли!?Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буху-буху :rolleyes: Алооо птичия свят....дека сте бре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По гнездата... тъщата спи... дайте нож :rolleyes::D:) П.П. Егати филма дет се вкарах... :P :PНи приятелката тука ни майка й... :PП.П.2 Буху-Буху!

Редактирано от Кумчо Вълчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В замунда има интересен филм като за по това време http://zamunda.net/details.php?id=250599&hit=1 :D:)

Тегля го и си го пускам! Ако съм добре след филма ще драсна някой ред :PП.П. А той готов гася лампите и пускам филма Буху-буху:rolleyes: Редактирано от Кумчо Вълчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убухухухуху , баФ у буалите , по тихо буууу-кайте , чак туа ви чуам :rolleyes::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буху-буху, кукумявки има ли тука а ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо Факелче гориш ли, гориш ли :lol: Аз не се съмнявах, тука са най-сериозните от форума :lol: В това число влизам и аз :lol: Малиии нормалните ора вече 2-ри сън сънуват,а ние дращим тука глупости (визирам себе си) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй подяволите... Днес се бях нагласил да атакувам от засада и да открия вечерта преди Martjo, ама ей го... Пак ме изпревари турбината :lol: К'во правите бе синегушки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо соколе :lol: Аз си помислих оная вечер, че си попаднал в Бермудата и нема излизане, ама сега съм вече спокоен, че се завърна в нашите нощни редици :lol: Пък ти как можеш да се съмняваш, с тая турбина винаги отпред :lol: Ама гледам да я вея вече, че по - спокойно движението, да не стане някой сакатлък ръиш ли,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па я седя и зяпам филм бря Тръне.Ти що праиш :lol:ПП:Улиците са перфе за Дрифт ,днес малко му развях задницата на рекса :lol: Мноу са пързаля да го еВа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па я седя и зяпам филм бря Тръне.Ти що праиш :lol:ПП:Улиците са перфе за Дрифт ,днес малко му развях задницата на рекса :lol: Мноу са пързаля да го еВа :lol:

И ти ли да го ева си правиш експерименти с хондата да го ева... Аз тая вечер направих един -два опита, ама няма сняг тука да го ева при нас да го ева... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо да. Днес опъвах и аз козия крак здраво. Сивика се върти стабилно, пък тебе с тая квадратната джобна ракета не те виждам :lol:П.П.: martjo, тя тая Варна не я брой за българска територия. По новините все слушам в цяла България код жълто, код бембяно,20 санта сняг... У Варна 5 градуса вечерта на тераската по къс ръкав бате :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука булеварди ,улици всичко е в сняг... Един одеве като се прибирах с БМВ така хубаво щеше да целуне предницата на трамвая че направо аз изтръпнах :lol: С бвм-то минава на червено завива на ляво и трамвая иде.Двамата спряха ,но ако трамвая беше спрял малко по-късно щеше да стане мармалад... После идиота мина пред трамвая и продължи да се подмята наляво на дясно ебаси спрелия тип...Немога да повярвам ,че има такива идиоти.

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе баш по къс ръкав не ше да седим, ама е сравнително добро времето, аз в Шумен какъв студ съм брал преди да дойда в курорта :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натръшкахте ли се вече ?? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В замунда има интересен филм като за по това време http://zamunda.net/details.php?id=250599&hit=1 :lol::wacko:

Тегля го и си го пускам! Ако съм добре след филма ще драсна някой ред :)П.П. А той готов гася лампите и пускам филма Буху-буху;)
Не беше точно каквото очаквах ,но става :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закривам темата, щом няма желаещи :punk: да бухукат :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...