Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

Guest Stefan Milev

Аз се занимавам с производство и персонализация на всякакъв вид пластмасови карти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bitex100

Здравейте, работя в рекламна агенция - дизайн, предпечат, печат и брандиране !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pesh

Здравейте, sys admin съм на интернет доставчик в ПЗ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата с брат ми държим "MAX-Audio"Ltd. Занимаваме се с индивидуално изграждане на аудио системи по автомобили - отливане, тапициране, аерография. Имаме магазин за кар-аудио техника в Поморие.Работя и като административен сътрудник в Интернет център. Занимавам се също и с графичен дизайн и реклама (в свободното време) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

здравейте , системен администратор съм (един от всичките) в Spectrum Net в София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Работя като Ел.техник.ако някои има проблеми с тока с радост ще помогна ;) От Пловдив съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-та година съм пиколо охрана и подражка на басеините в един 4 звезден хотел Арсена на самия плаж в Несебар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През последните 8 години, станах наи добрия автокозметик във Велико Търново. :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Русе.Ключар съм от 14 години.Семейна професия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ам от 2 години съм оптик в такава фирма. Работим с Карл Цайс и разни други такива , с военните също , както и за медицината. (да не си помислите че правим очила :) ) .Иначе в свободното време фалшифицирам документи < пари и други :)

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз чупя колите на хората в един автоелектро сервиз + автоаларми МАК + разнни там музики (PIONEER, KENWOOD, JBL, DLS) + ксенони + парктроници! :wacko:;) Абе то стана бая кат реклама, ама кво да направя като си обичам работата и току хвана та се отнеса! :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Занимавам се с битова техника: www.lge.com..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, аз се водя компютърен спец., ама по - точно чертая 3-измерно разни неща (мебели, къщи)! Но нещо взе да ми писва... :ph34r:

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

здравейте,аз сам търговски представител на кока-кола за велико търново :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко Ъпдейт:Последно се занимавам с видео наблюдение, контрол на достъпа, умни къщи... adapt control solutionsКогато се налага дооформям и поддържам онлайн магазин ( smarthome ), спамя непознати фирми с оферти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Prozac

Ами ника ми е име на едно лекарсво, което "лекува" всички болести - антидепресант. Може би вече се досещате, че съм аптекар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xedos_1983

Бачкам в "Best Music & Video" в Пловдив като продавач-консултант на аудио и видео техника от висшия клас. Ако някой го интересува и е запален по качествената техника ( като мен ) , да заповяда - има кво да се види и чуе :P , само да добава, че за съжаление няма car audio при нас :dry: иначе съм студент в ПУ, последна година "Английска Филология"...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мии аз работя като готвач в ресторант Модерато в кв.изток към FPI-hotels&resorts

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,управител в хотел "Форум" съм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ....аз сега видях че не съм написъл нищо по тази тема!!!Аз работя в магазина за бяла техника НОВИ УРЕДИ С ТРАНСПОРТНИ ДЕФЕКТИ;) Така че ако мога да помагам с нещо казвайте. Всичи колеги от форума ползват 5% отстъпка!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Работя като Quality Assurance инженер в SAP Labs България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като най-новият член на форума и аз да се разпиша :worthy: Мениджър отдел продажби - http://aplus.net, ако на някой му трябва хостинг, обещавам да помогна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I.Ivo

да се представя и аз на всички, Имам фирма за производство на PVC и Аl. дограма, така че ако на някой колега от Варна или до Варна му предстой поставяне или смяна на дограма... за нашето общество винаги съм готов да направя големи отстъпки и да сакратя сроковете :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Miroslav.Ivanov

Здраво колеги, аз се занимавам с финанси за Adecco UK, но силно наблягам на собствения си бизнес а именно Web Design. Фирмения ми сайт е почти готов и скоро очаквайте официалното откриване на дейността. Ще има доста добра оферта за всички колеги от форума - Личен сайт на символични цени. За изработката на сайтове с други цели ще има отстъпки за съфорумците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

лек ъпдейт - напуснах Golden Pages и в момента съм прост дизайнер на свободни начала :rolleyes: може би скоро започвам пак да дизайнерствам за друга голяма фирма ма преди да подпиша - нищо не се знае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е и аз да се разпиша :rolleyes: Работя като жичкаджия,или по модерно казано "software & инсталации" в ЮНИТРЕЙД-Х,но по-точно VOLKSWAGEN ZENTRUM SOFIA Ровя по жиците и акъла на VW-тата,питайте за бат Кецо ако ви трябва нещо,всички ме знаят :angel:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Chimerasv

CCNA сумнамбул :rolleyes: иначе работя във фирма за изграждане на пречиствателни инсталации за промишленни отпадни води и инспекция по екологията :dry:не махаите катализаторите еи !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледате .....професионален геймър (ЕХ да плащаха за това) ......ако искате да ви разбия на нещо от по състезателен тип......пишете , ще ви помилвам малко хахах.....а да и също така работя по ровене в форуми и суммнамбулстване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в счетоводна кантора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

компютърен маниак с две думи: hadware software web disign всичко що ви дойде на акала работя в една коляма частна фирма. Така че ако имате някакви дертове с тая техника - знаете PM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работя в сервиз за автомобили; основно по зазтраховки;тенекиджийско-бояджийска работа; не пожелавам на никои да се срещаме там ; но ако мога да помогна с нещо давайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в застрахователна компаня,правя предимна гражданска отговорност и разни злополуки. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в застрахователна компаня,правя предимна гражданска отговорност и разни злополуки. :)

:)След две години каза и за себе си.Аз съм компютърен техник(хардуер).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде да се похваля с новата си длъжност - дизайнер в сладоледи Дарко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toyo

Аз пък продавам употребявани автомобили в един автосалон във Варна. От 4 години се пазаря със всякакъв модел хора и напоследък най-вече с извънземни румънци.Забавно е ако си пиеш валерианчетата периодично:-) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и миналата година ще съм на "Party Beach" Гранд Хотел Варнакато барман забравих да спомена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги...от около една седмица съм собственик на Хонда Акорд '96 1.8i Ls и съм мнооого доволен от автомобила и от форума :) но да не пълня темата с глупости.....Работя като Авиотехник в "България ЕР" от 2 години. Ако мога да Ви бъда полезен с нещо....ще се радвам да помогна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Хилоу май френдс!! :) Аз съм от бургас,но съм вече 2-ра година в софия студент.Заниманието ми е свирене - БАС КИТАРА.но дано до 1-2 години да си намеря няква сериозна работа,свързана пак с музика и да се вадят повечко пари. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги, Аз пък мениджър на хотелска верига в Плевен. Засега сме само на три, но се очертава разрастване. www.fortiscityhotels.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...