Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

Работя като автомонтьор в колос-мс(сервиз за окрейски каляски :rolleyes: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Сервиз за Касови Апарати и Компютри "Псит - 35" гр.Шумен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много професии но няма още 1 който да ви мие хондите в момента сум безработен защото преди месец имаше напуснал-увоолнен ама тея дни започвам пак от плд съм от фен клуба сум мил само една хонда акорд 4г до колкото си спомня пича се казваше митко колата беше с доста добур външен вид :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xtuners

основател на xtuners.comВ момента държа студиото с мой приятел! Занимавам се с търговия в ebay! Web promotion/rankingзавършил съм финанси и управленски инф. системи ( в УНСС и Софийския)Знам немски и английски! ако мога да съм ви полезен се обадете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюю, заболяха ме очите да чета, докато дойда до край :blink: . Ама, така е, като почнеш нещо, гледаш да го довършиш... понякога :D Работя като асистент мениджър в ресторант. Обаче, понеже съм луд на тема работа и обичам да човъркам машинки, щом се развали нещо в ресторантите на Шефито( трички на брой), грабвам кутията с инструменти и... чупя преди да дойдат майсторите :):P (в повечето случаи Майстор Тричко се справя, де ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде и аз да се напиша.Аз съм собственик на печатница.Занимавам се с облепване на автомобили,Печат на билборди,печат на менятаи въобще всичко което е свързано с печат(включително печатя и върху чаши,чинии,огледала,ключодържатели и мн.други)Аиде стига толкоз че вече ще ми искат пари за рекламата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде и аз да се напиша.Аз съм собственик на печатница.Занимавам се с облепване на автомобили,Печат на билборди,печат на менятаи въобще всичко което е свързано с печат(включително печатя и върху чаши,чинии,огледала,ключодържатели и мн.други)Аиде стига толкоз че вече ще ми искат пари за рекламата :)

От кой град си ??? А печат върху химикалки - метални :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента се занимавам с компютърна поддръжка, такаче ако някой има проблеми с компютъра да свирка :) знам че има много занимаващи се с компютри но на много малко им се занимава особено с по-простичките проблеми и за това се вписвам и аз :) амм дам регистрирам и незаконно Windows XP :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента... на път съм да напусна една фирма за мебели, в която работа като 3D дизайнер - правя вътрешното оформление за да може клиента да си представи как ще му изглежда апартамента. Нямам време вече за тази работа, идва тежка година за учене. Иначе постоянно се занимавам с асемблиране на конфигурации в професионални критерии /в зависимост от нуждата на потребителя - програмист, 3D, гейминг, персонален и др./, поддръжка на компютърни системи /възстановяване на изтрита информация, почистване от неприятни вредители, подреждане на информация, локализиране на проблем и отстраняване/. Парите за Хондата идват от предпечатна подготовка - постери, плакати, дипляни, покани, визитки, билбордове, афиши и т.н. Колегата отгоре не искам да му подбивам бизнеса, но който иска може да получи безплатно файловете и сам да си регистрира така нареченото genuine копие - да заповяда. Разбирасе... така всеки си поема собствена отговорност. :)Айде, ако имате нужда от нещо от по-горните сфери на дейност - за верни съклубари правя огромни намаления и промоции. :) :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барман клуб "Ликьор" Плд :):):) .....ЗаповядайтеИначе последна година бизнес администрация,разни странични проектчета и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си виждал един син акорд всяка вечер пред инет залата срещу ликьор- от както отвориха ликьор до пролетта тая година -да знаеш че беше моя :) .(почнах работа, затова до пролетта...вече няма :) )П.П. ебе тия са убиха и са размазаха в тоя ликьор - аз каквито битки гледах пред тоя ликьор .... ама то няма празно няма птеък , сряда яко търкал :) .. тишина ....

Редактирано от cK1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента Експерт, инвеститорски контрол. Но попринцип уча за стоителен инженер последна година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инженер строителен и инвестиционен надзор, имам малък склад за строителни материали, работя заедно с баща ми - общ бизнес с отопление, климатизация и метални конструкции, а ето и малко реклама www.termoproekt.hit.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инженер строителен и инвестиционен надзор, имам малък склад за строителни материали, работя заедно с баща ми - общ бизнес с отопление, климатизация и метални конструкции, а ето и малко реклама www.termoproekt.hit.bg

Ехаааа, конкуренция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сис админ и прохождащ трейдър :P С 2 думи не работя , само чета форума :P

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъжа хората да си купуват от мен масла и гуми - демек търговски представител :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,с баща ми имаме фирма за автомобилни/джипови гуми и джанти(MOMO,CMS,BBS,DOTZ и др.).Извършваме също и баланс,монтаж и демонтаж на гуми!За фенове на хонда ще има отстъпки ;)Бонус от фирмата при закупуване на нови гуми,ползвате безплатен монтаж/демонтаж и баланс!За инфо,телефони,аддреси-ЛС!Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3D CAD-CAM Designer във Видима , правя новите батерии и мивки да изглеждат по-добре :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в FELS Baltech.Проектирам,конструирам и правя 3D модели на Кораби,Яхти и предимно нефтени платформи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички,аз май съм единствения аптекар тук !Собсвеник на аптека, а иначе инжинер по ВЕЦ - вете и ПАВЕЦ - те

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Аз се пръкнах най умното дете на мама и взех че станах инженер :-)В момента проектирам електронна апаратура със специално предназначение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

озвучаване мултимедия аларми партроници и всекви джунджорийки по колите :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

В момента съм студен' във ВИНС-а. Продавам морги 2ра ръка от Европа и правя ГО и КАСКО :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Строителен инженер съм. Занимавам се предимно с инвеститорски контрол и организация на строителството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.Аз се казвам Мартин и съм от град Шумен.Надявам се да не бъда полезен на никой,поради простата причина,че вече 4 години гася пожари,ходя по катастрофи,аварии и всевъзможни нещастия.С две думи аз съм пожарникар-оперативна 4аст.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Devil_RX

Здравейте и от мен. Казвам се Светослав и Също съм от Шумен. Занимавам се със PVC и Алуминиева дограма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fieldy_

И аз да се включа .....Работя в Архитектурно бюро.. на едно пи-си... на аутокад.....зарибявака общо взето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Казвам се Алекс и съм от София.Работя като крупие и сервитьорка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече, съм приемчик на автомобили! Първа работа, на която и цял ден да приказвам за коли, не ми правят забележки :cool: ! И на работа, вече сме четири Сивика 5-та генераця и една "англичанка" :lol:! Вчера, на някой от Варна му докараха, нов Акорд Тайп Ес. Ей така го гледах :lol::cool:

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами предният път като писах бях в рекламата сега съм в строителството заедно с баща ми. Влезнах в строителната фирма като шефче т.е. занимавам се с преговори с клиенти, осигуровки, техническо лице, лошият шеф дето глобява и такива неща. А общо взето изпълняваме дивотии всякакви от ВиК, ОВИ, Ел инсталации индустриални подове и такива неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

студент съм в НБУ -дистанционо :dry: зимата работя като барман серивитьор , лятото правя PVC дограма :lol: и двете при баща ми

Редактирано от dimy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Е.on Bulgaria се разделихме преди 3 месеца - от две седмици - credit controller в Arishoppharma - пак съм по контрола и вземанията Надявам се от догодина outdoor training & Leadership training

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

descender/ника ми / на български му казват /десандьор/ -ролково устройство за рапел/спускане/ по фиксирани въжета. Ще се окаже ,че съм единствения пишман алпинист в клуба.В свободното си време се спусками от всякакви покриви и правя термо-изолации на панелки и подмазване на фуги .Основно се занимавам с издирване на хора от категориите малолетни и непълнолетни напуснали дома си или бегълци от възпитателни училища,както и пълнолетни беследно изчезнали или укриващи се от наказателно преследване.Иначе като четох анонсите май съм шестото ченге тук.Догодино по това време,ако все още съм жив вероятно ще съм пенсионер и ще се отдам на любимите си занимания. Да се спускам да пия бира и да слушам кумирите си Меноар и Мейдън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финансов мениджър ХМБ експрес (дистрибуция на алкохол) - Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HaeMHuK

Имам магазин за алкохол и цигари и се занимавам с него :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стодент 3 година Информатика в Бургаски свободен университед.Иначе лятото сам дистрибутор в Сл.бряг и през сичкото време се занимавам с коли :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...