Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

Айде като нов член на форума и аз да се запиша, работя поддръжка на компютри в една голяма фирма за проектиране и изработка на мебели и машини от алуминий и стомана в Солинген Германия, а през останалото време - студент :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите. Работя като автомонтьор в една строителна фирма,ЛУКС ИНВЕСТ. Рови4кам се из коли,камиони,бусове,фадроми,валяци абе вси4ко което брам4и и е на колела. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:D Поради материални причини се махнах от монтьорския бизнес. Сега сам съпорт на онлайн казина. Извън работно време сам хондаджия и пианка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Производство на ПВЦ и Алуминиева дограма. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се с мебели ;) но ми се ще да започна най-накрая да уча. Ако успея да си купя и някои Хондел ще преизпълня плана си за следващата година ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тонрежисьор ......абе занимавам се с музика. По професия съм актьор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сис. админ. в една строителна фирма. И администратор на счетоводен софтуеър. (Няма такова просто животно :ph34r: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека промяна при мен настъпи!От месец време се опитвам да се приобща и да ставам Софиянец!В момента съм в един IT Market на Графа и пъпа на Попа :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Отговорено (Редактирано)

От 5 юни 2007 се считам уволнен от последната ми месторабота това е послендият ъпдейт :ph34r:

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък строим едни газопроводи едно чудо, всичко що се изгради и го заравяме че да не го гледат хората. Водя се че организирам и подготвям строителството, ама си е чиста бумащина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


;) Вече освен охрана в банка работя и като бета-тестер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Вече освен охрана в банка работя и като бета-тестер ;)

Колега това с бета-тестера него схванах :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

:drunk: Вече освен охрана в банка работя и като бета-тестер ;)

Колега това с бета-тестера него схванах ;) .

 

БЪГ - Файндер в сотуерни програми ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

;) Вече освен охрана в банка работя и като бета-тестер :D

Колега това с бета-тестера него схванах ;) .

 

БЪГ - Файндер в сотуерни програми :D:):unsure:

Колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъ... такова... Като нов и аз да се разпиша... Поредния издухан "компютърджия"- graphic and web disaster/adv. manager в Мирела Недвижими имоти. Имам и малко собствено студио за web design - www.xteamonline.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zmeio

3Д дизайнер в "Virtual Events" клон България-Philips Wowhttp://www.virtualevents.com/ :lol:

Па оно си личи от аватара...Аз пък съм Змей-Дизайнер, издателство HiEnd, списание HiComm и производните му :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да се похваля работя в Банка ДСК - Специалист "Продажби Малки и средни предприятия", абе просто казано кредитирам фирми. Така че колеги възползвайте се! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм адвокат в кантора в Пловдив :)

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sashko

Аз се спотайвам в ОВЕРГАЗ (www.overgas.bg) и по-точно в комуникационната фирма на Овергаз - Вестител БГ (www.vestitel.bg). За IPTV-то там отговарям:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се похваля че нищо не работя в момента :D иначе ако имате нужда от хамалин, строителен работник или хакер(като изключиме графичните дизайни с които не ми се занимава) да знаете че и за тва има човек във форума :Pа да забравих да спомена и за електротехническите си наклонности ама то секи оважаващ себеси мъж ги има :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лятото работя във фирма Валс Еоод ...правя маси столове и такъв тип мебели...ако някой иска да свирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз да се вмъкна - маи вече взехме да преобладаваме компютърджийте,

 

"Търговски Системи България" ето линк...

 

"кликни тук"

 

Софтуер,Хардуер,Баркод скенери,Електронни везни,Системи за предотвратяване на кражби и т.н:)

Аи стига че се олях вече!

Редактирано от valri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DazzleDream

проектиране и интериорен дизайн, предимно и с предпочитание уелнес и спа центрове, а в свободното време се занимавам и със собствен бутик за бижута в София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Аз се спотайвам в ОВЕРГАЗ (www.overgas.bg) и по-точно в комуникационната фирма на Овергаз - Вестител БГ (www.vestitel.bg). За IPTV-то там отговарям:D

Човек от системата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се спотайвам в ОВЕРГАЗ (www.overgas.bg) и по-точно в комуникационната фирма на Овергаз - Вестител БГ (www.vestitel.bg). За IPTV-то там отговарям:)

Човек от системата :D
Конкретизирай се колега :D да не би да се познаваме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в Кабелни Интернет Системи www.cisbg.com като техник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Аз се спотайвам в ОВЕРГАЗ (www.overgas.bg) и по-точно в комуникационната фирма на Овергаз - Вестител БГ (www.vestitel.bg). За IPTV-то там отговарям:)

Човек от системата ;)
Конкретизирай се колега ;) да не би да се познаваме :)
Много станахме май... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се спотайвам в ОВЕРГАЗ (www.overgas.bg) и по-точно в комуникационната фирма на Овергаз - Вестител БГ (www.vestitel.bg). За IPTV-то там отговарям:)

Човек от системата ;)
Конкретизирай се колега ;) да не би да се познаваме ;)
Много станахме май... :(
АЗ пък съм Ви от доставчиците на синьото гориво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в софийска фирма за авто части "Euro-07" ако някой не може да си намери някоя част за колата или просто го интересува нещо насреща съм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внос и продажба на компютри, рекламно консултантство, уеб дизайн, афилиейт маркетинг и разни други търговийки :)Ако на някой му трябват гореизброените услуги с удоволствие ще му направя отстъпка като за хондаджия :)

Редактирано от stefanta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че на никой няма да му потрябвам, но днес ми се наложи да търся силно специализирана тематика, каквато изобщо не очаквах, че ще намеря в тая тема, май е по-добрв да си кажа и аз - инженер по микроелектроника, работя в белгийска фирма за интегрални схеми. Поддържам CAD софтуер и по малко проектирам схеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се издам:beer:QA на софтуеър за онлайн хазартни игри. Доста време бях и съпорт, така че всякви измами и трикове съм виждал:dj:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оператор аналитично счетоводство, отдел "анализ и контрол" на хотел Мимоза **** Златни пясъци• Въвеждане и внедряване на първия счетоводен и аналитичен софтуер• Обучаване на персонал за работа със софтуера• Поддръжка на компютърната система и софтуер• Анализ приход ресторант, барове и стокооборот, обработване приходни документи (фактури, трансферни разписки) чрез счетоводен софтуер• Дневен и месечен отчет на разходите по контрагенти, представен чрез MS Excel таблици• Обслужване на заявки за стоки и следене изрядността на документопотока• Разработване на справки за рентабилност на ресторант и хотел• Съвместна работа с главния счетоводител и финансовия директор• Постоянен контакт с управители и партньори :D Описанието ми е от C.V.-то :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Сега тьрговия с кафе и вендинг продукти

А вече и доставки до домове и офиси на минерална вода "Велинград"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest elf

Аз пък от доста време все в фирми за дистрибуция на компютри и мрежови простотиики :D Ако ви трябва нещо от тази област свиркайте :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от доста време все в фирми за дистрибуция на компютри и мрежови простотиики :D Ако ви трябва нещо от тази област свиркайте ;)

трябва ми дъно за s.939 на прилична цена :cool: и един switch на 3Com или Cisco пак на приемлива цена :D евентуално и компютър .. но за хондата :Dпо темата ... все още не мога да се профилирам само към една работна среда така че нямам точно установена дейност :)така че няма какво да напиша за момента :)ТАКА ЧЕ (дразни нали ;) ) монтажник по душа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ставам юрист по някое време , чакам държавните ама сам халяба (да се чете халхабер :( ) още. Сега стажувам така да се каже, във патентноправна кантора - Всичко що е търговски марки , полезни модели , промишлени дизайни и изобретения - е в сферата на нашата работа. П.П. Има един много готин пичага-изобретател, който идва в кантората - естествено луд маниак на ХОНДА :lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй нареченото ИТ във фирма за предпечат, печат и секви подобни :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...