Jump to content
AuruMoon

Какво се случи с форума на 10.10.10

Recommended Posts

Къде се беше изгубил форума, се едно част от живота ми беше изчезнала. Модераторите да не са били на сватба щото е 10.10.10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъ...незнам дали си забелязал, но пишеше "Ъпгрейд". На мен пък ми е интересно не къде е бил форума, а в какво се е състоял въпросният ъпгрейд. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бързате бре , дайте им време на колегите да обяснят :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видях, аз си помислих, че нещо са ме блокирали и се уплаших. И на мен ми е странно кое е новото :D Дано скоро някой ни просветли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се беше изгубил форума, се едно част от живота ми беше изчезнала. Модераторите да не са били на сватба щото е 10.10.10

Ти това сериозно ли го каза?Невярвам толкова да си пристрастен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази страница hondabg.com я заредих поне 20-30 пъти днес. Просто ми е приятно и ме разтоварва и наистина се едно нещо се е изгубило, не съм като някое ЕМО дето му е свършил живота, просто тук много хора имат приятели и всякаш губиш връзка с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще забележиш кое му е новото на форума, ако не са добавяни някакви модули. Предполагам са сменяли версията на IPB-то с по-нова, за да върви по-гладко, да заема по-малко ресурс, да е по-сигурно и така нататък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как беее,има хора които няма да могат да дишат без форума...къде ще се изявяват иначе? :D

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам какво му е правено, ама от къде да знам да не е нек'ва таква строго конфиденциална информация, после да ме заплюят и да не мога да си намеря място. В общи линии са правили нещо, което никой от нас няма да забележи. Или поне не на този етап.Информацията ми беше предоставена оскъдна, защото човека, от който я получих, е изключително социален и зает човек. Докато аз се информирах от него, той пишеше със 193-ма човека, въртеше три бизнеса, правеше ъпгрейда, пържеше яйца, къпеше се, пиеше кола на "Derby", пишеше доклад до президента на САЩ и много други :D:):D

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а не се ли опитваше да реши проблема с екокатастрофата в Унгария и намаляващият брой на опосумите в североизточна америка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто се регна във ФейсБук и копа градинки, дои крави и бръска кукуруза с хербециди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха па аз си имах и форум и нет и всичко .нещо да не е грещаката на друго място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто найстина форума беше в "Offline mode", самото IPB си го има като опция, когато администратор прави нещо по форума и датабейсите си го затваря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е само аз ли имах ? :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е така е, който си слага в буркани да има за зимата си има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак какъв беше ъпгрейда?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тоя ъпдейт и днес пак сутринта от 7 до 13 нямаше форум :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти май нямаш работа, а? :DМани, че нямаше форум. Това се ядва, ама след "ъпгрейда" има един "даунсайд" - бот-овете ни намериха и успяха да си пуснат мненийце...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D :D :D И Ал Капонето е Гост :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквах вече да има самоубийства щот нямало форум..... :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте ся, не се бъзикайте, зависимостта от форума е сериозна и абстиненцията е мъчителна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нещо интересно е в 12 часовата смяна пред компютъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле колега гледам вечерта няма форум,чудих се кво да правя и след 20мин. бях принуден да си легна.(поради това че небацаше форуму) :) Днес отново същото чудене чудене,и аз си помислих за бан и щях да рева за малко. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой забелязва ли, че вече няма графа (категория) "Кара:" под аватара на потребителите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E за какво ти е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да няма графа "какво кара", ама важното е, че има графа WARN :)Абе още ли дъвчете тази тема???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...