Jump to content
GeFi's Garage

Попитай следващия каквото и да е.

Recommended Posts

Дали щото веке съм стар - може и да съм " супер стар " :punk:  или щото, ... де да знам, ама мен такова животно не ми требе.

Имам една Nokia от 20 лв. и с нея и на Господ мога и да звънна - де да знаех само аз, номера на Господ Бог... :lol:

 

В тоя ред на мисли, породени от Драгойчо - истински, убави цици на девойка или гаден силиконец...

 

п.п. Суетата - моят любим грях... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера ще ти го дам, да си звъниш кога ти требе, ама на ЛС, щот да не спамим темата и да не се приеме за реклама. :tooth:

 

От натюрлихь цицен, по-убаво нихт! Ама, гросе цицен, а не отбелязки къде требе да са. Публикувано изображение  Силиконът е за лепене на стъкла, картери и капаци на клапани. И тук-таме аквариуми.

 

Ама, честно - не ви ли писна от тоя театрален фестивал за футболисти, Бразилия 2014? :sick:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След малко свършва бре, кой играл - играл, кой е... :ebanjeee: - е... :lol:

Веднъж една девойка, на една гара - може да го филмирам,... гледайки ме нежно в очите, ми каза:

- Имаш много хубави и дълги мигли...

На което аз и изръсих:

- Ами, ... много съм плачкал.

Последва зашеметяващия ход - Дама h7, мат:

- Сигурно и много си чишкал...

Това беше един от най - еротичните моменти в живота ми.

 

Та искам да попитам знаещите - размера има ли значение...

 

п.п. Моля девствените момци, да не се намесват в мъжките приказки... :punk:  И дамите да са по - активни, бите... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има значение и не е лакомия а чисто удоволствие :DЗа кой беше Германия или Аржентина?

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей за това говоря - прям отговор от женския лагер, за който съседката ми от Пловдив получава едно " Наздраве "... :thumbs1: 

А за мачлето - бях за Германия.

 

Коя е последната хубава книга, която изчетохте с кеф... :book:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"Fuel economy of the gasoline engine" и не точно изчетох, но адски полезна и доста информативна. Като се замисля художествена литература не съм чел от ... училище... и да сигурно съм адски прост... и доста студен.

 

Идеалист си - стремиш се към съвършенство макарче знаеш, че няма да го постигнеш.

Чувствал ли си безпътие, липса на стимул и желание,апатия и безразличие за всяко едно нещо от живота ти?

Редактирано от ACID BURN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До преди 1 месец всеки ден.А даже един път като имах 5 изпита в един ден се чувствах  разложен :tooth: А това за съвършеството трябва да се каже на някои кифли ;) 

За книгите.Дочетох преди една седница една поредица на Брандън Сандърсън "мъглороден" мисля,че се казваше :) 

 

Мързи ли ви да ходите на работа,защото аз работя от почти 1 месец и вече ме мързи жестоко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непознато ми е това състояние:))) Работя доста, от известно време на две места и ако деня беше дълъг повече от 24 часа бих започнала и на трето:))))Старая се всеки ден да свършвам всичко запланувано и така се чувствам доволна от себе си , полезна, удовлетворена, успешна  и щастлива:)))

 

Кога за последен път си изпадал в състояние на умерена неспособност да се държиш на краката си при срещата с някого от противоположния пол? Или казано по-просто: пеперудите ти живи ли са или вече са хербаризирани?:)))))))))))))))))

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често ми се е случвало, като чувството наистина е трудно за описване: Изпитвайки комбинация от стрес, страх премесен със желание, непрестанни мисли как изглеждаш в очите на другия, стремеж да бъдеш естествен и да не показваш всички тези неща. Често човек не се замисля, че както той изпитва тези чувства, така и човекът отсреща също не е от бетон и изпитва същото. За мен лично при такъв контакт няма силна страна - показвайки прекалена увереност и непукизъм - неминуемо кара другия да се чувства по-неудобно!Защо често пъти мъжете си мислят, че жените нямат сексуално желание като тях, което поражда страх да направят първата крачка? Какво си мислят жените в този момент? :D /Въпрос към нежния пол/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този момент...че не знае как да подбуди интереса на една жена и от там идва великата мисъл,че сме нямали сексуално желание  :|  :tooth:

 

Към завършили студенти : Как сте се настройвали през лятото да учите за държавни изпити на есен,че ми е непонятно ?   :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това оправдания, че мъжа незнае как да подбуди интереса не и показателно.. Не е лъжа че много жени изкуствено се правят на невинни души и се държат като попарени при разговори със сексуален характер. В същото време в акъла и фантазиите им е съвсем друго... /И в действията също/ Ноо както се казва.. винаги се намира оправдание  Жените казват, че мъжете незнаят как да възбудят интереса им - мъжете пък казват, че жените нямат желанието и така ... 

 

Относно въпроса за изпитите.. Тегава работа... Първо си казваш: има време.. цяло лято.. После казваш: Ейся другата седмица правя едно море/екскурзия и след това почвам... После си казваш: Аз тоя предмет горе долу го разбирам - ще се подготвя за няколко дена... Та в крайна сметка от цяло лято време - подготовката остава за предходната седмица преди изпита :D /Ако е цяла седмица пак добре!/Ако ти дадът 1 лист картон и ножица и ти кажат , че трябва да направиш обемна фигура на звезда да речем... Апък ти идея си нямаш от оригами и не си го правил преди.. Как ще процедираш? /Нямаш право на отказ/ 

Редактирано от GS=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано,мразя да се мъча с неща от които си нямам и понятие.Та за това ще се откажа.Ако имаше начертани детаилите и трябваше да се сглоби само щеше да е друга бира :D 

 

За сексуалното желание на жените и аз си мислех,че не са като нас ама след като ми разказаха една историйка си промених мнението :D 

 

Като сте с приятелката/жената или приятеля/мъжа си на плажа,заглеждате ли се по мацките/пичовете ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е щом питаш само за плажа добре... Да гледам... Грехота ще е да не гледам... Замечтах се :DКъде би искал да си в момента,опиши го на повече от 4 редчета :)

Редактирано от А. Чавдарова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в момента бих искал да съм някъде на път,пътувайки за някоя интересна дестинация. Със студена напитка в ръката, с музика за душата,и с приятна женска компания, която да повдига настроението!От какво се притесняваш най-много?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, ... най - много се притеснявам, че като затворя вратата на хладилника и лампата няма да изгасне... :lol:

Знам ли.., по - скоро ме е яд, че всичко се разпада - образование, култура, здравеопазване....

Станахме като люпилня за мозъци - раждаме, гледаме, треперим над децата си и после ги вадим навън... Жалко е!

Пенсионерите гладуват с жалките подаяния, наречени " пенсия "..., нормални, бели хора ровят по кофите, за да оцелеят.

Това, ако не е геноцид.

Даже не ми се пише...

 

Кога тоя тъп народ ще се събуди и ще изхвърли боклука, ... кога!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми когато изчезне за жалост :( 

 

Лятото хардвате(муате ли пържоли) ли или го карате на салатки ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пържолите са  "дебело масло" за сега-ще прегрее двигателя :tease: (Hunter колега,не е това геноцид....не е проблема на света политически,нито икономически-проблемат е във нашите грехове!....и за това има сигурно решение :thumbs1: )Харесваш ли си колата или само мечтаеш за "пояката хонда" докато караш твоята?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам си колата и всеки път като се кача в нея искам да я карам още и още.Това обаче не ми пречи да се надъхвам, че някой ден ще имам S2000

 

Какво ви мотивира в живота?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам се мотивирам. Доста по-удачно е от търсенето на външни мотиватори.

 

Блондинка или брюнетка? И защо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И двете ако може :D Но сякаш си падам по светличките :P А защо - незнам, вътрешно усещане / Може би, защото аз самият съм с по-светла коса :D /Доверявате ли се на по-малки бензиностанциики? Последно време срещав такива, където бензина е с 20 ст. по евтин от на големите вериги, а като питам откъде взимат горивото - пак идва от големите Лукойл, ОМВ...

Редактирано от GS=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се доверявам. Работила съм на бензиностанция,която уш внася от Румъния и в същото време 98 си е от Лукойл,да не говорим,че всеки нов дилър си прави далаверите както може и вкарва гориво,което вероятно не е по стандартите,за да се случва само по нощите.

 

 

 

Кое е последното нещо което те е зарадвало адски много?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един лек маховик  :lol:  :lol:  :lol:

 

 

Какво те натъжава?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доускорението на пета предавка :tooth:

 

Трябва ли да вярваме в леля Мария и лорд Съмърсби, след като ни отнеха правото да вярваме в Дядо Коледа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми за новото поколение е така, отнеха ви го. Аз още си вярвам в Дядо Мраз идваше всеки декември заедно с портокалите по магазините.

 

Каква е най ниската скорост с която сте карали Хондата си по магистралата? говорим продължително време

Редактирано от ijp_cor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не броим един случай когато закъсах, че сивика си изхвърли всичката охладителна течност и съм карал на 5-та без газ... до най-близката бензиностанция... тоо най-продължителното е със 70 km/h - беше през зимата и имаше брутална мъглаИзобретяването на какъв уред, инструмент, пособие .. би ти помогнало за нещо, което те затруднява да го правиш с ръце?? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автоматична циганка, че механичните мрат и нема кой да ме хвали, колко съм сръчен.

 

В гората те среща мечка стръвница, която ти анонсира дилема - да те яде без прибори или да те е*е без презерватив?

а) ше те яде

б) ше те е*е

в) таковал си я в мечката, в гората си по голяма нужда

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че колежката ти е шибнала минуса, затова да възстановя някакво равновесие в природата, ще се пробвам:

 

1. Какво правя аз в гората - явно, че ме е напънала " голямата нужда ", ... ама що го диря тук - за гъби ли съм, малини ли събирам, среща с някоя девойка ли имам... :punk:

2. Щяла да ме е... е - коя е тая Баба Меца, че иска да ме клеца... :lol:  Явно е някой прошарен мечок, на който младите мецанки веке не му вързват и е решил да плющи с хорица добри... :D  И то без, ... рзбиршли...

3. Да ме яде искала - абе, ... то и това е вариант, ама... Мога ли аз да я... :ebanjeee:

 

Като ви е страх от мечки, ... що одите по горите... :drunk:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ами,защото без риск няма забавление :tongue1:  :punch:  :D обичаш ли да караш както във Need for speed underground по улиците пълни с коли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая игра аз съм я измислил, бре... :ppp  - минавам ги отляво, отдясно, отгоре, отдолу, ..... Отзад ги минавам даже... :lol:

 

Що така - очаквам всеки ден с нетърпение, рзбиршли....., може би щото ставам все по - готин с възрастта, ... а вие...

 

п.п. Това го откраднах от Драгойчо... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз очакам... но си стоя се на 23...

 

 

 

Ако една мравка може да носи 10 пъти повече от собственото си тегло, това значи ли, че 50 грама мравки могат да ми донесат една голяма бира?

Редактирано от А. Чавдарова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, защото самата бира тежи 500 гр. А чашата кой ще я донесе?

 

 

Защо никой досега не е виждал гибон с пазарска чанта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да си сигурен... все някоя женска може да е изпаднала в депресия за шопинг :D

 

 

Използваш ли ароматизатор за колата си,ако е да - какъв е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам,но се измириса :( И сега чакам да пуснат новите аромати :D Продава ги един пич от Пловдив и ароматизаторите се казват Revenge Doll.Имам един обесен политик на огледалото :tooth:

 

Що ме мързи толкова ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки го мързи , че тебе ли няма да те мързи :D 

 

Каква е твоята кола мечта ? ? ? ? :P 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NSX разбира се и ако може да е от първите поколения. :wub:

 

Да си спретнем една морска среща, че да се видим работещите тук фенове на хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставам Тук - Лора Караджова

 

За какво си мислиш в момента?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време като се напиехме с приятели почвахме да тролим някви кифли в Импулса.Голяма смях падаше :D 

 

Кво обядвате като сте на работа :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не обядвам, няма време........ ще работим ли ще ядем ли :-)

 

А къде изчезнаха врабчетата, няма ги както преди?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...