Jump to content
GeFi's Garage

Попитай следващия каквото и да е.

Recommended Posts

Разбира се, че ДА - особено ако шума е породен от незправна изпускателна система или е направено умишлено и само с такава цел :D Бучи да си е*е апък вървежа никакъв го нЕма :DЗащо е толкова трудно да се намери бензин на черно? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, ... аз така като се замисля, ... на черно не мога да намеря и други неща - вино, бира, пържоли,...

някоя убава мома на черно ще е арно, ... Хонделка даже няма да откажа... :lol:

 

Някой дали се е сетил, че всичко що е музика на тоя свят, ...  е създадено от има няма 7 тона и 5 полутона...

Не е ли, ... луда работа... :worthy: :worthy: :worthy:

 

p.p. Чувал съм, че " черното " е друга бира, ама не съм пробвал досега - за момите говоря,... :ebanjeee:  бензина си го пийте... :tooth:

Наздраве, момци...  :drunk: 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази "черна бира"съм я опитвал и ми хареса ........ :D  :D  :D

 

 

Колко бири си изпивал за една вечер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

само 17 :D - и то за бая дълга вечер /От 16:00 до към 23:00 ч./ - беше в едни хубави времена - на село в кръчмата Ариана-та стъкло струваше 0.50 лв Мерак ли ти е сам да си правиш колата?

Редактирано от GS=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм да ама ръцете са ми вгъзъ ии няма къде :( 

 

Обичаш ли люто :lol: И колко точно 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко докато не ми се потпалят носът и очите :w00t: а само един път пробвах да ям след това и ефектът бе :crazy:  :tease::weirdo: и в гърлото усетих горчливо.  :laughing1:

До каде си готов да тръгнеш с колата ти ако друг се съгласи да плати всичките расходи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от свободното време - иначе обичам да пътувам, тоест бая далече бих отишъл :DКой е най-сложният ремонт /автомобилен/ който си правил без чужда помощ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия ремонти вече уе :D Сменях си сам тампоните на задните амортисьори :tooth:

 

Физически труд или работа в Офис ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбинация от двете! /Като Физическия труд го възприемаме като физическа активност, а не буквално хамалски труд/

Ходи ли вече на плаж?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М - ммм чи кък... :lol:  - в момента се жабуркам с една водчица, докато бирата чака търпеливо патешките сърчица, които съм метнал на барбекюто... Пробвайте ги, който не е опитвал тая вкусотия - първо ги мариновам във винце, соев сос и мед..., подправчици задължително - да поплуват няколко часа, ... после на скарата и..., думите не стигат... :D 

Вълка е легнал в краката ми - и той изкъпан, че много му е жега...

От това по - голям плаж... :drunk:

 

К'во да питам... Така, както съм си пуснал Queen...  :punk:  , ме обземат едни размисли - вярвате ли, че има свободна воля, че нещо зависи от вас, че имате контрол над каквото и да е...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апсолютно,свободната воля на човека е още от Адам и Ева-Бог им забрани да хапнат от забранетото дърво но тие (защото не бяха роботи,а имаха свободна воля) ядеа от плодовете на дървото.И сега имаме свободна воля всеки ден дали и какво да изберем(от най-малки неща до най-значайните неща на живота).Да питам...Караш със 200 и виждаш че на 1км идва голям завой,а ти разбираш че нямаш спирачки :crazy: .... какво ще направиш??? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам всичката гаС,пускам крилете и излитам :D Мечтаеш ли? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечтая, но за възможни неща!

Вложил си повече пари в колата си, отколкото струва тя, нали? :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Досега не още,но след 3-5години може и това да стане  :lol: Кола до 2000година или след?

Редактирано от Зион

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъвто въпроса - такъв и отговора - ЗАВИСИ! От това къде ще се кара, от това ще се правят ли тунинг модификации, от бюджета /Ако имам 2500 лева примерно и трябва да избирам между Фиат пунто 2004 година и Сивик 5 или 6 генерация 10 години по стар - по обясними причини няма да избера фиЯД-а, нищо, че е след 2000г./Проверяваш ли системно маслото на колата си преди дълъг път?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само маслото!Всяка сутрин преди да тръгнам оглеждам под колата-така открих до сега доста неща по колите(мой и на приятели) за да се сменят навремено че след това главата :boxed: Какъв подарък искаш за рожденден? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко нагло но един NSX (да си помечтая).

Гониш ли хондата, която те е задминала? :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не, оглеждам се да видя лепенки на форума, и чакам да ме поздрави някои колега, но уви рядко се случва. Хората в другите автомобили сигурно се чудят на кого махам, премигвам и пускам аварийки...

А може ли някои да ми каже що като е беден българина се скъсва да се реди на опашки по банки и ресторанти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото не е толкоз беден ;) Да има беднихора,но те не се оплакват по цял ден,а си бачкат,защото от това им зависи живота ;) 

 

А защо като е беден българина отива на море и фърля едни безумни пари ? Ся по магистралата беше ад.Не знак как изведнъж сички почнаха да се изнасят към морето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме екстра хора бе!-е това е чудото-бачкаме за стотинки,а харчиме левове,това не го може германеца примерно.А цените не ни се различават много с тяхните,а пак заплатите....От къде мога да си намеря лепенки от форума за колата ми??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо това с бедния българин е факт извън големите градове и засъжаление северозападна България. В големите градове не е баш беден българина.

Второ контраста е голям в големия град и най-вече София спрямо малките градове и села.2-3 милиона живеят много добре или в границите на нормалното, останалата част е не живеят добре.

Третото е заобикалянето на ангажиментите(работата), но пък израстване в работата, стремеж към парите и материални облаги. Когато не се стремиш към това обикновенно ставаш "глупак" и се опитват да ти вземат и най-малкото, което имаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За стикерите - Един колега ми беше казал, че могат да се намерят в София на ул. Одрин 71 /Магазинче за цигари и алкохол/. Иначе имаше някъде тема, в която може да се разтърсиш за контакти на колеги от други градове.. 

Защо преди 10-15 години, когато навлизаха мобилните телефони - "Гъзарията" беше да имаш възможно по-малък телефон, а сега тенденциите са за все по-големи телефонища с дисплеи като кутия шоколадови бонбони :D Как си представяте бъдещето на тази техника? Може би под формата на други предмети /както сега има запалки под формата на химикалки или пистолети и други фигурки/ ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си телефоните като телевизори 27" които ще се продават с количката от супермаркета като бонус..

 

Следващ въпрос с повишена трудност:

 

Ръчна,мъжка,плетена чанта с девет букви... 

Що е то?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДАМАДЖАНА  :robot: 

Ще завладеят ли роботите ежедневието ни ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, ако станат любимци на Парламента ни, като циганите, може и да го завладеят. Демек, ако им дават помощи - батерии, грес, чаркалък, тва-онова за роботи... И ако мангалята не ги метнат към металексите, а батериите у вефовете, чшайе шукарие и да ни владеят те, както досега.

 

Дава ли ти кеф да караш картинг?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картинг- :plane:  началото на състезателите много кеф!А каква е процедурата човек да изкара състезателен лиценз и да търси спонсори за състезателна кариера? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат, ама едно е СИГУРНО! - Първо се почва от намирането на спонсори, другото е дребна работа :DКое екзотично животно  би искал да имаш като домашен любимец?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мармозетка. Не ръси много косми, не вдига много шум, три трохи и стигат за цял ден... Ако те изнерви много - една мухобойка и се е гътнала.

 

Що така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щото много ме мързи :D 

Кво мислите за индииците и всякви други тъмни хора.Расист ли си ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Индийци,и подобни на тях е доказано от учените че тялото на човека се приспособява по климата кадето се намират хората-съответно и самото тяло изглежда по такъв начин.-пример...Във Северна Корея има такъв закон ако твойте баба и дядо са вярващи-християни те и тяхните 4поколения отиват във работен лагер(концентрационен) и им е забранено да поткренат очите към небето държат ги без слънце и след дълги години тялото им става пониско(съкратява им се с 20-40см) лицето избледняло,очите затворени....-думата ми е как тялото се приспособява на околната среда...Затова не съм расист!Ще има ли край на този свят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Край ще има за всеки от нас, а светът си продължава... С какво ти е помогнал най-много форума? А/ С купуването на части от раздел продаваБ/ С допитване на други колеги за даден проблемВ/ С идеи за тунинг Г/ С губене на време пишейки в теми като тази :D Д/ Друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б и Г 

 

Чудя се за една ситуация.Пеят 2 момичета на центъра и са сложили кутия за да им пускат пари.Спират да пеят и вадят S4ки.Според вас това нормално ли е ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Естествено, че не е нормално, но това е явление в цялата страна.Всеки(почти) харчи пари, с които не разполага за дивотии и си надскача възможностите за да се прави на такъв какъвто не е.

Какво правят най-добре германците?Коли, бира, или футбол?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е, колега, нормално е. Повече от нормално е. По целия цивилизован свят, тези хора ги наричат "Улични артисти". Тези хора не си бъркат в носа, а правят това, което могат - да пеят, свирят, танцуват. Правят го на улицата. Правят го за другите хората по улицата - тяхната публика. И в целия цивилизован свят, публиката плаща за това, че някой прави нещо за доброто и настроение.

Артистите пък харчат спечелените парите по тяхно усмотрение - за иПхоне, маркови дрешки...

Те не са просяци! Те работят! Не по начина, който ти разбираш и по който ти работиш, но все пак - те работят. За кой, кой-колкото прецени, че струва изкуството им. Не е идеалния вариант, но много го практикуват. Имат право!

Ако не одобряваш това или не ти харесва - продължаваш по пътя си и не плащаш, защото те не са твоите артисти, а ти не си тяхната публика.

Същото е, като да минеш покрай магазин - ако ти харесва и има какво да купиш от него, влизаш и купуваш. Ако не - продължаваш по пътя си.

 

Ще пропусна възможността да задам въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че бирата на германците е добра,колите...средно и много добро,а футбола си е според генерациите-сега са добри,но след 5-10години може други да са по-добри.1994 на световното чух че България е победила Германия с гола на Лечков :bg: Защо не искаш друга кола след като си пробвал HONDA?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото другите са с много сложен двигател :D Пък и моята след като й смених сите амортисьори е желязна :P 

 

Още една чуденка по друг казус.Живее мома в общежитие и е сама в стая.Има пари да си плати нета,но отива при момченцата съседи и им иска паса за вифи-то :D 

В продължение на месеци тя ползва нет,но не плаща,а в същото време ходи всяка седмица в Бедрум.Та това нормално ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз ако съм на тебе, ще сменям по-често паролата, чe да идва момата по често на гости :D Ако е хубава и палава може да се измисли някоя забава с нея :DТова, че ходи в Бедрум пак не е фактор - като има някой като тебе да я черпи :D Важното е едно! - тя да се отплаща както може :P Кога за последно си пускал ТОТО?

Редактирано от GS=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, ... аз съм си го пуснал в момента - " I will remember "

 

...

 

Трябва ли да има смъртно наказание  в китната ни, цъфнала и вързала татковина...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смъртно не,но трябва да има тежки закони-ако крадеш независимо дали си депутат или общ работник отива ръката :) Колко би платил за едно кръгче с F1 болид?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за едно кръгче - не повече от пет лева, дори е по-вероятно да пропусна и за парите да изям две големи шкембета.

Виж, за няколко обиколки на любима писта, бих се одръндил и четирицифрена сума, колкото и струва такова удоволствие.

 

Обикновен телефон или смартфон?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...