Jump to content
H22_turbo_Vtec

Издирвам човека на който си

Recommended Posts

Колеги моля ви за съдействие.Издирвам си колата и човека на който я продадох.Александър Цветанов Димитров.

гр. Казанлък, ж.к изток 2,вх б, ет 6, ап 40.

История.

Декември месец 2009 си продадох колата на изплащане за 10 вноски по 500лв.Бяха ми платени 1500 и до там.После замина за Италия за да работи и многократно ме лъга по телефона.

-Тая седмица се връщам и ще ти дам пари.5пъти

-Прати ми имената си, ще ти пратя по вестернюнион.3пъти

-Полседният път преди 2седмици ми каза, че пътувал в момента за бг и бил събрал цялата сума и щял да ми я изплати цялата.

Днес Ходих до Казанлък да го потърся на адреса по л.к, защото не ми вдига, но се оказа, че не живее там от 10г :cry: , съседката ми каза, че и други са го търсили за пари. :honda:

Това е колата.

Публикувано изображение

 

http://xplodx.snimka.bg/tuning/honda-civic.327433.9869847

 

Дайте да го намерим тоя , че незнам.Ако някой е виждал колата някъде или пък да го познава.0883515587

Дайте идея как мога да му намеря настоящият адрес.

Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Нито си първият,нито си последния :honda: Дано да се оправиш,късмет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идея ще ди дам една ако все още имаш време за редакция истрий ЕГН то на човека .Въпреки че ни е калпаво законодателството ,ако аз видя тая тема с моето ЕГН ще те съдя!Друго като продавате така коли минете през нотариус ,да ви направи един документ че лицето Х дължи тези и тези суми и тн и тн .А сега ако си му я оправил и нотариално ,моо пийнеш една студена вода .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идея ще ди дам една ако все още имаш време за редакция истрий ЕГН то на човека .Въпреки че ни е калпаво законодателството ,ако аз видя тая тема с моето ЕГН ще те съдя!Друго като продавате така коли минете през нотариус ,да ви направи един документ че лицето Х дължи тези и тези суми и тн и тн .А сега ако си му я оправил и нотариално ,моо пийнеш една студена вода .

Минахме през нотариус и имам документ на стойност 5000лв.Ходих до полицията да попитам, какво да правя и от там ме пратиха в съда, като ми обясниха, че първо трябва да го осъдя и тогава чрез съдия изпълнител се изземва каквото има.Колата е на мое име още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се води на твое име обади се в полицията и кажи за измамата.Ако си я прехвърлил, пиеш студена вода.Имаш ли разписки, договори и т.н. нещо за което да се хванеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се води на твое име обади се в полицията и кажи за измамата.Ако си я прехвърлил, пиеш студена вода.Имаш ли разписки, договори и т.н. нещо за което да се хванеш?

Да договор за покупко продажба на стоиност 5000 на расрочено плащане пред нотариус.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако колата е на твое име направо я пусни за издирване все едно е открадната.ще ти я намерят при повече късмет и хем ще си имаш колата,хем ще си с 1500лв напред.а пича сам ще дойде да те търси,за да ти доплати вноските.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да договор за покупко продажба на стоиност 5000 на расрочено плащане пред нотариус.

Мен имаш документ че :Y продава на X колата хонда за 5 бона и си му я прехвърлил нотариално такали . А той не ти я е платил.Нещо има оплескано тука ама не моо да разбера. Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами след като колата е твое име, пускай я за издирване и си я вземай ако се намери. Ако не е в Италия вече де. Като се намери вземай си я и оня после да ходи да доказва че ти е дал пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако колата е на твое име направо я пусни за издирване все едно е открадната.ще ти я намерят при повече късмет и хем ще си имаш колата,хем ще си с 1500лв напред.а пича сам ще дойде да те търси,за да ти доплати вноските.

Ивчо ти го е казал много точно.Мой приятел изяде така дървото преди време и го посъветваха да направи точно това.Резултата беше налице след една седмица.Обявяваш я за национално издирване и тва е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адвокатско мнение чакаме в тази ситуация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а в този договор, посочихте ли и датите, до които трябва да бъдат изплатени, съответните вноски?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а в този договор, посочихте ли и датите, до които трябва да бъдат изплатени, съответните вноски?

До 20число всеки месец.Но след 8 дена изтича и последната вноска.Така, че трябва да ми плати цялата сума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен трябва да я пуснеш за издирване и да си я прибереш , ако си я иска ще дойде с останалите пари :honda:А в договора има ли клауза някаква при неплащане на вноските какво се случва ?Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи има договор за продажбата с уточнени в него вноски, суми и дати. Има ли някакви документи от преведените досега суми ? Начина е през съда - там ще ти издадат изпълнителен лист и след това при съдебен изпълнител, но това ако са ти наред документите. Най-добре се консултирай с адвокат - при условие, че всичко е наред той ще ти плати и адвокатските задължения. Това с националното издирване не знам какво ще постигне. Човека има договор за покупко продажба и не можете да му вземете колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Законодателсвото ни е такова че даже и да го осъдиш само ще имаш съдебно разпореждане че лицето ти дължи "Х"лева а той казва нямам и това е!!! А ако той няма нищо на негово име не може да ти помогне дори и съдия изпълнител! Брат ми бе така ужилен само че не с кола а с апартамент! В момента си има съдебното решение и си го е сложил в рамка! Колкото и лошо да звучи само боя помага .... не бой, а БОЙЙЙЙЙ....! Ако тръгнеш по законния ред .... спукана ти е работата!

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Законодателсвото ни е такова че даже и да го осъдиш само ще имаш съдебно разпореждане че лицето ти дължи "Х"лева а той казва нямам и това е!!! А ако той няма нищо на негово име не може да ти помогне дори и съдия изпълнител! Брат ми бе така ужилен само че не с кола а с апартамент! В момента си има съдебното решение и си го е сложил в рамка! Колкото и лошо да звучи само боя помага .... не бой, а БОЙЙЙЙЙ....! Ако тръгнеш по законния ред .... спукана ти е работата!

Глупости - най-малкото колата може да си вземе. Ако има клауза какво става при неизпълнение на вноските - добре. Ако не - ти плаща накуп всичко или си прибираш колата. Още повече щом е още на твое име. Директно завеждаш договора като невалиден поради неизпълнение на клаузите от негова страна и ако не ти върне колата (или не можеш да го намериш) я обявяваш за открадната. При първото минаване не европейска граница ще полежи малко в ареста и ще обяснява как точно е откраднал колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Законодателсвото ни е такова че даже и да го осъдиш само ще имаш съдебно разпореждане че лицето ти дължи "Х"лева а той казва нямам и това е!!! А ако той няма нищо на негово име не може да ти помогне дори и съдия изпълнител! Брат ми бе така ужилен само че не с кола а с апартамент! В момента си има съдебното решение и си го е сложил в рамка! Колкото и лошо да звучи само боя помага .... не бой, а БОЙЙЙЙЙ....! Ако тръгнеш по законния ред .... спукана ти е работата!

Глупости - най-малкото колата може да си вземе. Ако има клауза какво става при неизпълнение на вноските - добре. Ако не - ти плаща накуп всичко или си прибираш колата. Още повече щом е още на твое име. Директно завеждаш договора като невалиден поради неизпълнение на клаузите от негова страна и ако не ти върне колата (или не можеш да го намериш) я обявяваш за открадната. При първото минаване не европейска граница ще полежи малко в ареста и ще обяснява как точно е откраднал колата.
Последно къде да отида 1во.Ходих до полицията в Казанлък и там дежурният видимо не заинтересуван ме препрати към съда.Там щели да ми обяснят.Май ще трябва да се плаща на адвокат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускаш я за издирване не се чуди щом е на твое име ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имах абсолютно същият случай, като твоя. Датата, за последната вноска беше минала. Звънях много пъти и постоянно чувах: "Да, другата седмица ти пращам вноска", а вноска така и не идваше. Накрая се ядосах и звъннах, на майката, на купувача(че той "нямал" телефон) и и казах да му предаде, че ако до седмица колата не е изплатена на 100%, ще отида в полицията и ще я обявя за открадната. Заплахата, явно, подейства, защото до 3 дни, парите ми бяха изпратени+разликата от курса евро/лев(в договора цената е в лева, а той ми пращаше евро). Аз те съветвам, да опиташ по същият начин. Другото, за което се сещам е, че в договорът, който сте подписали, трябва да има цитирани някакви членове/алинеи, който уреждат този тип, договорни отношения - погледни ги и ако трябва, се обърни към нотариуса, който сте ползвали, за по-нататъчна информация.П.С. Препоръка, към всички колеги, които ще си продават колата(а и не само) - силно ви препоръчвам, да избягвате този вид продажби! Ясно е защо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата 'Silver Fox' е прав.Аз самият съм юрист и съм съгласен.Сканирай договора, качи го някъде и прати линк да видим какво е заверил нотариуса. :whistle:

Глупости - най-малкото колата може да си вземе. Ако има клауза какво става при неизпълнение на вноските - добре. Ако не - ти плаща накуп всичко или си прибираш колата. Още повече щом е още на твое име. Директно завеждаш договора като невалиден поради неизпълнение на клаузите от негова страна и ако не ти върне колата (или не можеш да го намериш) я обявяваш за открадната. При първото минаване не европейска граница ще полежи малко в ареста и ще обяснява как точно е откраднал колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно къде да отида 1во.Ходих до полицията в Казанлък и там дежурният видимо не заинтересуван ме препрати към съда.Там щели да ми обяснят.Май ще трябва да се плаща на адвокат.

Отиди при адвокат да ти прегледа документите и той ще те посъветва какво да правиш. Никой адвокат няма да ти откаже защото се пише едно заявление от 2 страници и се прилагат копия на документите. Възнаграждението на адвоката си влиза в сумата за която ще извадиш изпълнителен лист. "Законодателсвото ни е такова че даже и да го осъдиш само ще имаш съдебно разпореждане че лицето ти дължи "Х"лева а той казва нямам и това е" - това са глупости. Ако това беше така нито една банка, мобилен оператор, електроразпределителни или топлофикационно дружество нямаше да може да си вземе задълженията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "H22_turbo_Vtec" не искам да те разочаровам но до колкото знам колата ти е в Италия а въпросният човек не съм го виждал поне от 5 месеца.Не се познавам лично с него но имаме общи приятели ,ще поразпитам малко и ще ти пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно къде да отида 1во.Ходих до полицията в Казанлък и там дежурният видимо не заинтересуван ме препрати към съда.Там щели да ми обяснят.Май ще трябва да се плаща на адвокат.

Колега, доколкото разбирам ситуацията е неприятна, но не е като да няма какво да се направи.

Добре е, че си отишъл при нотариус и че имаш договор с описаните вноски.

Моят съвет е да се консултираш с адвокат, защото от това което си описал, пътят ти минава през съда.

Взаимоотношенията са гражданскоправни и от полицията няма да ти помогнат, а дори да обявиш колата за открадната, длъжникът ти има договор, който да представи, а може и да я е прехвърлил вече на трето лице.

 

Както разбирам имаш договор с нотариална заверка на подписите, в който са описани задължения, които не са ти платени. Този документ е основание да се иска от съда т.нар. заповед за незабавно изпълнение и изпълнителен лист.

Производството се развива доста бързо (за около 3-5 дни) и ако всичко е наред от съда издадат заповед за незабавно изпълнение и ще ти издадат и изпълнителен лист.

Държавната такса за това, която се дължи на съда е 2% от интереса.

С изпълнителния лист си образуваш веднага изпълнително дело срещу длъжника при частен съдебен изпълнител (ЧСИ), който може да направи пълно проучване на имуществото на длъжника и да събере сумата, ведно с всички разноски.

Най-лошият вариант е ако длъжникът не притежава абсолютно нищо, но дори така да е, това е твоя път, защото утре да получи наследство или да си купи кола, или да почне работа - веднага ще му се запорира заплатата или имуществото и пак ще се съберат парите.

Ако имаш нужда от съдействие само кажи и ще се опитам да помогна.

 

P.S. Дори длъжникът да не е в България в момента, това няма да е пречка да получиш изпълнителен лист, а само може малко да забави процедурата със съобщенията, тъй като има някои особености.

 

Поздрави и успех!

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е напълно прав. Стига да има какво да му се вземе - няма да имаш проблем да си събереш парите :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно къде да отида 1во.Ходих до полицията в Казанлък и там дежурният видимо не заинтересуван ме препрати към съда.Там щели да ми обяснят.Май ще трябва да се плаща на адвокат.

Колега, доколкото разбирам ситуацията е неприятна, но не е като да няма какво да се направи.

Добре е, че си отишъл при нотариус и че имаш договор с описаните вноски.

Моят съвет е да се консултираш с адвокат, защото от това което си описал, пътят ти минава през съда.

Взаимоотношенията са гражданскоправни и от полицията няма да ти помогнат, а дори да обявиш колата за открадната, длъжникът ти има договор, който да представи, а може и да я е прехвърлил вече на трето лице.

 

Както разбирам имаш договор с нотариална заверка на подписите, в който са описани задължения, които не са ти платени. Този документ е основание да се иска от съда т.нар. заповед за незабавно изпълнение и изпълнителен лист.

Производството се развива доста бързо (за около 3-5 дни) и ако всичко е наред от съда издадат заповед за незабавно изпълнение и ще ти издадат и изпълнителен лист.

Държавната такса за това, която се дължи на съда е 2% от интереса.

С изпълнителния лист си образуваш веднага изпълнително дело срещу длъжника при частен съдебен изпълнител (ЧСИ), който може да направи пълно проучване на имуществото на длъжника и да събере сумата, ведно с всички разноски.

Най-лошият вариант е ако длъжникът не притежава абсолютно нищо, но дори така да е, това е твоя път, защото утре да получи наследство или да си купи кола, или да почне работа - веднага ще му се запорира заплатата или имуществото и пак ще се съберат парите.

Ако имаш нужда от съдействие само кажи и ще се опитам да помогна.

 

P.S. Дори длъжникът да не е в България в момента, това няма да е пречка да получиш изпълнителен лист, а само може малко да забави процедурата със съобщенията, тъй като има някои особености.

 

Поздрави и успех!

 

Не виждам кой ще е този нотариус, който ще изготви договор за покупко-продажба на автомобил с изплащане на вноски и купувача да има право да го прехвърли на трето лице преди изплащане на вноските. Най-малкото трябва да докаже, че е изплатил всичко. За другото съм съгласен.

Всичко се свежда до това H22_turbo_Vtec да каже аджеба накрая какъв точно му е договора и какви клаузи има. Другото е налучкване напосоки!

 

А полицая е нормално да е незаинтересован от приказки от 1001 нощ. В полицията или казваш "Откраднаха ми колата!" или нищо. Да му обясняваш цялата история е като да му четеш приказка за лека нощ. Освен това не е негова работа да вниква в смисъла на казуса и правилно те е насочил към съда.

Редактирано от Silver Fox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам кой ще е този нотариус, който ще изготви договор за покупка на автомобил с изплащане на вноски и купувача да има право да го прехвърли на трето лице преди изплащане на вноските. Най-малкото трябва да докаже, че е изплатил всичко. За другото съм съгласен.

Тук не е въпроса кой е съгласен и кой не е. В правото има подобна възможност, но няма да изпадам в подробности, тъй като се отклоняваме от темата. Собствеността може да е прехвърлена на купувача с подобен договор, макар и да не е платена пълната цена. Оттук той има пълното право да се разпорежда с вещта. Друг е въпросът, че задължението му да плаща вноските към първия продавач си стои.Естествено от първостепенна важност е какво точно са уговорили страните с договора. Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук:http://forum.abv.bg/index.php?showtopic=98396"Обяви ли я за открадната директно влиза в графата "набеждаване". Отделно, че куките хич няма да се зарадват, че ги ползват за безплатно издирване на неин длъжник. ""Зная за идинтичен случай, човека е подсъдим, по състав 290 /чл.290/НК. Според същия се предвижда лишаване от свобода до 5 години. Не си струва. ""Нали полицаите като намерят онзи, той ще покаже предварителния договор и ще се окаже, че нещата са в сферата на частните гражданско-правни отношения. Същото, както когато някой наемател дължи няколко наема на хазаина, но оня не може да го извади от жилището."

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега изобщо не слушай AtsokOld отивай и си я пускай за издирване.Колега AtsokOld заради такива като теб си патим, да не би да е престъпно да си отстояваш правото си и още повече да предотвратиш една измама!?Изобщо не го жали този змей като не си плаща си прибираш колата, наскоро имах авер който страдаше от същият симптом и си я пусна за издирване и си я прибра(имаше си резервни ключове, а също така и големият талон си беше при моя човек).И след седмица онзи му се яви с всички пари, които му дължеше.Така че те съветвам да не се страхуваш, а напротив - накарай го онзи да си пати от гениалният си план, вземи му страха, защото ако разбере че го търси МЕВЕРЕТО ще напълни гащите :whistle:

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ... заради такива като мен а?Четеш ли темата или ... квот хванеш?Знаеш ли как "МЕВЕРЕТО" в Казанлък му е обърнало Фнимание?И за какво право говориш в случая, та да се обяви колата за открадната?Открадната ли е? п.п. Само си питам. Можеш да не отговаряш! :whistle:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Само си питам. Можеш да не отговаряш!

Аз ще ти отговоря - ако обяви договора за невалиден поради неизпълнение клаузите по него съвсем спокойно може да обяви колата за открадната. И общо взето ти не четеш - за "МЕВЕРЕТО" вече съм обяснил.Всяко неизпълнение на договор в предвидените срокове дава право да се снабди с изпълнителен лист за неплатената сума плюс неустойката. След това чрез частен или държавен съдия изпълнител ще може да се осъществи вземането дори от автомобила, който е продал!Всеки начин да действие зависи от клаузите по договора. Редактирано от Silver Fox
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[...........................Всеки начин да действие зависи от клаузите по договора.

Договора видя ли го?А сега да си представим, след тази "напоителна" тема, купувача след като е прочел всичко, вземе пък той да обяви колата за открадната:whistle:Съветите за незабавно обявяване за открадната как кореспондират с това:"ако обяви договора за невалиден поради неизпълнение клаузите по него съвсем спокойно може да обяви колата за открадната" Пред кого ще го обяви договора за невалиден? МЕВЕРЕТО в Казанлък ли?и това:"Всяко неизпълнение на договор в предвидените срокове дава право да се снабди с изпълнителен лист за неплатената сума плюс неустойката. След това чрез частен или държавен съдия изпълнител ще може да се осъществи вземането дори от автомобила, който е продал!"Кой го дава това право? МЕВЕРЕТО в Казанлък ли?п.п. Някой каза в темата, че нещата опират до съд! Пък после обява за открадната.п.п.п. Това ли съветваш:Чл. 290. (1) Който пред съд или пред друг надлежен орган на властта като свидетел устно или писмено съзнателно потвърди неистина или затаи истина, се наказва за лъжесвидетелствуване с лишаване от свобода до пет години. :)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кое е лъжата тук? НЕПЛАЩАНЕТО НА ВНОСКАТА не може ли да се приеме за кражба колега AtsokOld?Ти си ми много интересен да седи момчето и да чака ли?По твоите думи така излиза, че можем да теглим от банките колкото ни дадат и да не си покриваме вноските и ко ще ни направят :whistle: нищо ако обявят че съм измамник примерно ще ги съдя след като си платя вноската :D По твоите думи излиза точно това което ти дадох за пример?п.п: Да когато не си плати вноската купувача продавача спокойно може да я обяви за открадната.Тук отиваме в графа измами :D още нещо ако искаш да питаш, понеже виждам, че ти не си наясно - питай :)

Редактирано от Golf-Assassin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прати ми ако искаш сканирани документите на ivanov.yordan@gmail.com .Имали сме не един такъв случай, ще се опитам да ти помогна.Поздравип.п.Без да видя документите, само ще гадая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, четейки темата си мисля, защо не пуснеш тук едно копие от договора ти за покупко - продажба (като задължително изтриеш всякакви лични данни) и мисля, че поне един от досега отзовалите се ще ти помогне с правна информация, т.е. - как да постъпиш най - правилно. Не, че не можеш директно да отидеш при адвокат, но тук е безплатно, все пак сме колеги и съм сигурен, че доста от нас са изпадали в такива кофти ситуации, къде от недоглеждане, къде от наивност. В крайна сметка и нотариуса е човек и може да сгреши. :whistle:

Редактирано от ZAPPA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, четейки темата си мисля, защо не пуснеш тук едно копие от договора ти за покупко - продажба (като задължително изтриеш всякакви лични данни) и мисля, че поне един от досега отзовалите се ще ти помогне с правна информация, т.е. - как да постъпиш най - правилно. Не, че не можеш директно да отидеш при адвокат, но тук е безплатно, все пак сме колеги и съм сигурен, че доста от нас са изпадали в такива кофти ситуации, къде от недоглеждане, къде от наивност. В крайна сметка и нотариуса е човек и може да сгреши. :)

Добре колеги ще се постарая утре да сканирам документа.Днес го дадох на един прияте утре да се разкара до нотариуса, с който правихме договора.Ще ви пиша какво е станало и ще направя копие за да сте в час.Поне темата да послужи като поучителна за хора, които за напред ще продават коли.В тая криза всеки 2ри обадил се за обява, пита за разсрочено плащане. :whistle: Един колега писа, че колата е в Италия и, че не го е виждал от 5месеца.Вярно е това, горе долу от толкова не ми е плащал и ми беше споделил, че колата била в Италия и много и се кефили италиянците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кое е лъжата тук? НЕПЛАЩАНЕТО НА ВНОСКАТА не може ли да се приеме за кражба колега AtsokOld?Ти си ми много интересен да седи момчето и да чака ли?По твоите думи така излиза, че можем да теглим от банките колкото ни дадат и да не си покриваме вноските и ко ще ни направят :whistle: нищо ако обявят че съм измамник примерно ще ги съдя след като си платя вноската :D По твоите думи излиза точно това което ти дадох за пример?п.п: Да когато не си плати вноската купувача продавача спокойно може да я обяви за открадната.Тук отиваме в графа измами :D още нещо ако искаш да питаш, понеже виждам, че ти не си наясно - питай :)

Асасинчо,Понеже виждаш, че не съм наясно питам: 1. Без да искаш позна, че съм интересен! Как?2. Къде съм казал (написал) да се чака?2. Да е обявявала банка някой за измамник?4. "Да когато не си плати вноската купувача продавача спокойно може да я обяви за открадната". Това като тълкуване на закона ли да се приеме? Цитирай закон, член, алинея. Кой го е изтълкувал - конституционния съд ли?5. Да си чувал, че 10% от кредитите са необслужваеми? Значи според теб са откраднати и всички те трябва да бъдат съдени за кражба, като преди това с обаждане до МЕВЕРЕТО биват издирени!5. По графата "измами" ти си компетентен! Цитирай закон, член, алинея. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига сра.те на момчето в темата, или му помагате или не - кво се джвакате един друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От цялата работа само един-двама му помагате донякъде,момчето което му обяснява как по съдебен път може да си прибере колата и другото момче,което има общи познати с мошенника.Всичко друго е излишно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай с това сканиране и публикуване на договор в интернет. Има си изисквания за публикуване на лични данни за което се носи отговорност. Вземи си документите и отиди при адвокат. Съдебното производство е за 3 дни и ще ти изкарат изпълнителен лист. След това отиваш при съдия изпълнител и той ще се оправя. Това за обявяване на колата за открадната защото не бил внасял и така нататък са глупости и само ще си навлечеш проблеми. Колегата Unicorn ти е обяснил подробно това което ти казах преди това. Не се занимавай с глупости да си създаваш още проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...