Jump to content
a4oTo

Някой гледал ли я е

Recommended Posts

...незнам дали някой я е гледал,но колата е страхотна така по снимките,ако се чудиш много може и да не я видиш на живо :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, от снимките се вижда, че предната броня не е на място. Огледай по-обсотойно предницата.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от Балчик си, а питаш у форума за кола от Приселци на 15 км. (грубо) от Варна?!Ай стегни се и ходи я виж на място. :weights: Ако наистина ще купуваш де. Пък, ако само си питаш, тва е друга работа.От снимката наистина се вижда, че има малко разминаване между предния капак и цялостната линия. По-скоро капакът не си е на мястото, а не бронята, понеже не се вижда да има разминаване между фаровете и бронята. И в двата случая добре огледай за удар отпред.Успех! :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което се вижда от снимките (и не са споменали колегите)добри страни - двигателя не е мит, има кабели за музикалоши - планката за радиатора на климатика е поръждясала (огледай добре за ръжди), и 2те капачки на дюзите на климатика ги няма - очаквай да ти каже че колата има климатик но иска пълнене. Двете дюзи + капачки + пълнене са ти към 100тина лв.Като цяло цената не е ниска. За тези пари може да се намери купе втек. Ако общото състояние е добро и не търсиш кола за ръчка - скачай :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро капакът не си е на мястото, а не бронята, понеже не се вижда да има разминаване между фаровете и бронята. И в двата случая добре огледай за удар отпред.Успех! :weights:

Е то няма как да се удари и изкриви капака без да се засегне и бронята ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошко .... гледах я колата , но не много обстойно , защото нямах време за това !!! И пуснах темата , за да видя дали някой я е гледал по-подробно , и дали си заслужава. А цената не е тази ... доста по-надоло я спазарих :-) Но искам някой който наистина разбира да я погледне преди да си сложа таралеж в гащите :-) Мерси на всички , които ми помогнаха до някаква степен :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си я спазарил на ниска цена - скачай. Покарай я малко, виж дали дърпа на някъде. Ако е имала лек удар, и е направена не те бърка. А ако удара е сериозен, лесно ще си личи като вдигнеш капака :weights:п.п - А нивото на капака се настройва много лесно от 2те гумени подложки, които го държат на място. Реглажа става за 2-3 секунди.

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от Балчик си, а питаш у форума за кола от Приселци на 15 км. (грубо) от Варна?!

Извинявай,но къде видя,че е Приселци?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом не си уверен в себе си пробвай с някой колега от Варна в сервизи и магазини има координати или друг, който разбира да ти помогне с огледа даже и срещу заплащане да е подобна инвестиция бързо я избиваш като не отремонтираш :lol:

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах я, ама гледах страшно много коли и вече не помня на тази какво и имаше. Сигурен съм, че имаше пребоядисване, но не цялостно и непомня къде точно беше.Знам, че исках да я покарам, което означава, че не ми е било лошо впечатлението за нея, но продавача каза, че имало локви и ще изцапам, та и без пари да ми я беше дал пак щях да си му тегла поздрав към родата и да си тръгна. Ама да знаеш, че цената трябва да иде надолу и то доста, в никакъв случай не давай над 3.900 за нея, за над 4к има по-добри оферти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тукашните просто искат да разменят ключове за пари, по възможност бързо и лесно и без много приказки. Този търговец едва ли предпочита да се лиши от 20 минути за миене, направено със никакви ресурси пред печалбата от колата.. Значи и има нещо, което ще си проличи веднага след каране, и го знае :lol:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро капакът не си е на мястото, а не бронята, понеже не се вижда да има разминаване между фаровете и бронята. И в двата случая добре огледай за удар отпред.Успех! :lol:

Е то няма как да се удари и изкриви капака без да се засегне и бронята ;-)
Прав си, колега. Но има как да се направят бронята и фаровете, а капакът да не се направи. ;) Причините могат да са много. От недоглеждане, до нежелание, през "и тъй ще мине". Както каза Pamo, във Варна не ги мислят много по автокъщите. Гледат да стане бързо смяната и за колкото може повече. Ако може да ти я бутнат и без да я караш. Излизали са ми с най-невероятни обяснения, подобни на това, че има локви и ще я изцапам. :) Едно друго беше: Ааааа, сЯ тряЯ да изкарам пет коли, да го пробваш тоз Прелюд и после я го земИш, я нИ гУ земИш...Или го земаш тъй или няма сделка! Колата е супер, няя да тЪ лъжа я! (цитирам по памет). Аз ще посъветвам Ачо, да отиде на стенд задължително преди да плати, защото предницата може да се направи да не дърпа и пак да има криво отдолу. На стенд ще си покаже най-добре. По-добре едни 25-30 лв. за стенд, отколкото една купчина главоболия и пари на вятъра. То цялата работа и от друго може да се е изкривила накрая, но по-добре да се огледа добре в коша и отдолу за следи от удар, прясно боядисване, китосване и т.н, щото един път се купува.Тъй, тъй ще си я подкарал, мини и през някой от читавите сервизи, ако нямаш някой, който ги чува нещата, под ръка. Тях можеш да ги видиш в съответния раздел у форумО. :) Така вече ще имаш много по-добра представа за колата дали си струва да я вземаш. Иначе това купенце си е уникално, не се виждат такива много, много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви !! В събота пак ще ходя , и този път специално за нея :-) Дано и няка нищо сериозно , че много ми хареса :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тязи кола първо се продаваше в автокъща в Шумен,но след около месец я преместиха във Варна.Колата се продава отдавна,може би едно 5-6 месеца.И аз я гледах във Варна,не много обстойно,когато накарах човека от автокъщата да я запали,все едно го накарах да копа царевица.Колицата изглежда добре отвън,но хубаво си отваряй очите,пробвай дали всичко работи до най малки подробности,казвам го защото се опарих веднъж от недооглеждане.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз преди около 7 месеца търсех читава Хонда и се рових из Мобиле , Карс и др. И имам спомен че тази кола се продаваше и тогава .Има тъй нараченото разменяне на коли помежду автосалоните .За това гледай много то верно , че е на късмет кола и жена ама като не си гледал после повече боли . :D Успех и късмет :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви !! В събота пак ще ходя , и този път специално за нея :-) Дано и няка нищо сериозно , че много ми хареса :-)

Здравей колега! Щом колата е в някой от автосалоните след метро те съветвам да намериш колегата MIYAMOTO - ДИДО да ти помогне при огледа,предполагам,че няма да ти откаже,а и сервиза му е наблизо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...