Jump to content
rothmans101

На кой къде му е свършвало горивото

Recommended Posts

Случи ми се на сфетофар а зад мен патрулка.голямо шоу беше като ме избутваха полицайте, единия не спря да псува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да има безброй тъпи кой-какво-къде-защо-как-кога теми, но тази определено ме кефи и ще я следя! :lol:На мен най-голямата ми изцепка е била на входа на "ЛукОйл". В смисъл вече бях влязъл в бензиностанцията, и на 5 метра от колонката прибака пущината та си я бутах до пищова. :lol: Поне разхода го бях смятнал как трябва и че трябва да зареждам вече. Толеранса във сметките бяха 2 влизания във втек по път към бензиностанцията и ми отиде презапасяването. :(

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 1 път съм оставал без бензин и то на 100-150м от някаква неизвестна бензиностанция...Добре 100-150м нищо не са, уж съм кУраУ момче, ама що да ми е лесно, що да не е баир нагоре да бутам сам...някакъв Сеат ИБИЗА... ибиза ибиза и накрая... я избутах :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като млад шофьор (карах ЛАДА 5-ца) една зима :D ми свърши горивото на 5 км. преди В.Търново - просто не прецених, че разходът на гориво в студа е по-голям...тогава нямах още моб. телефон..май само мутрите имаха някакви мобифони по 3 кг. всеки ;) и на стоп стигнах до града. В 1 бензиностанция ми наляха 5 л. бензин в пластмасова туба, съответно с много уговорки и молби, после такси...и т.н. Извод: в зимно време пълнете до горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На магистралата - Пловдив / София , добре че мина пътна помощ и ни издърпа до бензиностанцията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като малък като карахме балканчетата мотопетките доста чесно ми свършваше горивото на 2-3 км от нас мани мани бутане страшно ставаше, иначе един път ми свърши бензина 500м преди безнинонстанцията неприятна работа да те гледат как буташ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В една горичка с една :honda: птичка :punk: и ходихме заедно до бензиностанцията .Ама след после :bg:П.п преди 100 години.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само веднъж ми се е случвало и то не по моя вина да ми свърши горивото на прибиране от училище понеже ходех с колата,на около 1,5км от бензиностанцията,но за щастие не бях сам.Имаше още четирима с мен които ме поизбутаха де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път! :bg: Бях решил да видя кога и дали ше ми светне лампата за бензина, а си карам до последно :punk: . Лампата така и не светна де :honda: , ама като почна да придръпва и я подкарах към бензинаджийницата ;) . Пущината спря на 30м пред бензинската станция ;) . Добре че имах едно празно шише от мин вода да ми напълнят него, та не ми се наложи да бутам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да на мен ми се е случвало точно 3 пъти. 1.Със старият Accord86 на газ, в Бургас точно на най-стръмният баир отстрани на младежкия дом, 3-ма бяхме не успяхме сами, добре че минаваха 2 лица и помогнаха и после трябваше 3мата да я бутаме до автогарата до билата. 2.Пак с нея, пак в Бургас. Най-големият сняг и тя изгасна насред полето, щот бяхме до един сервиз на 4-ти км бутахме до бензиностанцията на Метро.3. С един Ford Eskort пак на газ. Влизаме в София, завивам на Орлов мост в дясно и от там като угасна на военна академия си го бутах до един петрол след кръговото на сточна гара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато учех в ТУ-София карах Ладата на нашите от време на време, особено когато бях не лекции до късно.В една подобна вечер тръгвам от Ту-то, да метна едно приятелче до Младост, а той ми вика - лампата за бензина ти свети бе човек.Аз сигурен, че имам бензим му викам - сигурно се е прецакал бензиномера и карам смело. Та ... оставям го аз пича и на ЗИТ (7-ми километър)... случка ...Ладето засмука въздух и умря ...Спирам аз в локалното и к'во да видя - идиотите ми източили бензина, че ми гепили и капачката.Гледам още някакъв колега бутата една Шкода и му викам - и ти ли свърши бензина, а той ми отговаря - не блокира мотора...Викам си тоя е по зле от мен :punk: Тъмно, помощ от никъде ... почвам да бутам сам полека лека и така до бензиностанцията на Корабчето на Горубляне (случката става 1992г.) ;) , а там смяна на екипа (майка му и късмет :honda: ). Та смениха се, ама аз така я бях добутал (от изнемощяване), че предните гуми бяха опряли в някакъв праг на входа на бензиностанцията (а съм първа кола), и не мога да я бутна да влезе в бензиностанцията пущинята :bg: , а тия зад мене само ме гледат и никой не помага.Е в крайна смета заредих и отпраших за дома ;) .

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на мене още не ми е свръшвало с Хондата, ама с един авер замръзнахме на едно кръстовище у Шумена и то хора, хора, срам , срам, бутахме Ланчийката, а ОМВ на 20 метра, ама от другата страна на булеварда, пък то огради няма как да стигнем до него..... :honda: дойдоха и ни дръпнаха накрая :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се е случвало да закъсам някъде за гориво, но абсолютният ми рекорд по оставащ бензин (тогава) в резервоара беше някъде около 200 грама :) Идвах си от море и бях свършил всички пари. Тогава звънях на баща ми да идва на някакви бензиностанция около Ален Мак да ми зарежда колата. Помня, че това, което дозаредихме, беше 44 литра и нещо от 45 литра резервоар. Но това беше преди 15 години. От години насам не ходя никъд без да имам поне 40 литра в резервоара. А зимата винаги пълня до горе, колкото и болезнено да се отразява на бюджета.

Редактирано от Otto Kluge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на мен засега не ми се е случвало да ми свърши бензина, но съм карал на лампа 5-6 пъти и съм се чудил дали няма да се наблъскам в някое задръстване, защото тогава лошо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми свършва постепенно и постоянно, и всеки път в цилиндрите се случва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...