Jump to content
patzko0

стикери(на хонда форум) и ключодържатели хонда

Recommended Posts

та има доста стари теми по въпроса, та затова пиша тук. Някой предлага ли тези неща? От София съм, ама в събота отивам на очни в Свищов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм заинтересован. Изчетох доста теми все стари. На много места се пита за оригиналния файл на логото на форума, но не можах да го намеря. Ако някой има нека пусне линк.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти във всички подобни теми пише,че за софия може да си вземете от колегата Омбре. Потърсете малко и се свържете с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти във всички подобни теми пише,че за софия може да си вземете от колегата Омбре. Потърсете малко и се свържете с него.

Сега в София, скоро и в други градове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Silver Fox - колега, не си написал откъде си. Разгледайте раздела със срещите и пишете в темата за вашият град. Почти сигурен съм, че в повечето градове има човек, който може да ви даде. Цената за 1 бр стикер е 1 лв доколкото знам.За ключодържатели - няма 1 официален модел. Колегата fenabg беше правил 2-3 партиди, от които си поръчах и аз. Свържете се с него за подробности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изкате ползвайте си тая тема за списък за ключодържатели . .Ще ви ги направя но органоизацията нека я поеме някои.Не че и преди не са ми помагали колеги !!! Минимална бройка е 85 /една форма/ а за начина е го тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=38337&hl=И без това всяка седмица отказвам на някои :lol: .Ползвайте тая тема и ако се съберат ще направя .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на колегата fenabg е супер. Скоро и аз му бях писал за ключодържател. Хайде да се съберем и да направим една поръчка. Изглеждат ми супер яки. Ако има и други желаещи нека се обединим. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 за Добрич! :lol: Бях си взел на предната поръчка, ама по стечение на обстоятелствата ги загубих с ключовете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Silver Fox - колега, не си написал откъде си. Разгледайте раздела със срещите и пишете в темата за вашият град. Почти сигурен съм, че в повечето градове има човек, който може да ви даде. Цената за 1 бр стикер е 1 лв доколкото знам.

По принцип съм в Чирпан. Писах вече на Ombre да видя дали има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изкате ползвайте си тая тема за списък за ключодържатели . .Ще ви ги направя но органоизацията нека я поеме някои.Не че и преди не са ми помагали колеги !!! Минимална бройка е 85 /една форма/ а за начина е го тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=38337&hl=И без това всяка седмица отказвам на някои :lol: .Ползвайте тая тема и ако се съберат ще направя .

Само ако можеш да помолиш някой модератор да я отключи... Аз ще се включа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да ползваме тази тема в която пишеме в момента а не тази която е посочил. И аз искам 2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да се включа и аз с 2, ама от тези с никовете, ако може и още 2 с Power of dreams (или каквито се правят). :lol: Ако не може с ника - само 2 :D За стикерите ще се търси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за мен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох старата тема, дизайнът такъв ли остава?

Публикувано изображение

Някой ще прави ли списък? Ако никой не е навит мога аз да се заема.

Цената дали остава същата като във другата тема (поне приблизително)?

Всеки пише +1, +2 но в другата тема се уточнява дали да пише ника на собственика или нещо друго.

 

Аз искам 4 броя, 2 с надпис Marcus, и 2 с надпис Биляна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и за мен единия да е с ника, а другия да е обикновен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има следваща партида, се включвам и аз с два броя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не караме колегата fenabg да си прави сам списък и да смята нека му помогнем.Значи дотук:Ganchev - 2Se†heriaL - 1 с ник и 1 "обикновен"chris_barnes - 2Silver Fox - 2 с ник и 2 с Power of dreamsSisqo - 2elsama - 2Т.Иванов - 1 с Power of dreamsMarcus - 2 с ник Marcus и 2 с ник БилянаBLEIN MONO - 2Общо - 21До 85 има доста :lol: Аз се ангажирам, ако има някой който поръча а не си вземе ключодържателя, да ги изкупя всички, които са без ник, да не набутваме колегата fenabg.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мене 3 , два ANM7 и един yanzzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да поръчам. Ще искам 10 бройки :lol: Ето и надписите:mitaka_t - 2 бр.d_tinkov - 2 бр.Accord - 2 бр.Civic - 1 бр.Kolio - 1 бр.n_tinkov - 1 бр.VTEC inside - 1 бр. (за този, ако няма достатъчно място за целия надпис, да остане само VTEC)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен 2 броя с надпис Italianeca :lol:

Редактирано от italianeca

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте 2 да са с ника ми Ganchev :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Marcus - Колега предните бяха от 1 страна това което си сложил, а от другата ник (или каквото искаш да пише) и отдолу има надпис Honda The Power Of Dreams.Ако ключодържателите няма да имат личен надпис няма да се включа в поръчката - аз ключодържател си имам, искам тези да са специално за определени хора. Ако ще имат надписи, искам да пишеIvalina на единият и Carrie на другият.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук:

 

Ganchev - 2 с ник

Se†heriaL - 1 с ник и 1 "обикновен"

chris_barnes - 2

Silver Fox - 2 с ник и 2 с надпис Power of dreams

Sisqo - 2

elsama - 2

Т.Иванов - 1 с надпис Power of dreams

Marcus - 2 с ник Marcus и 2 с ник Биляна

BLEIN MONO - 2

ANM7 - 2 с ник ANM7 и 1 с ник yanzzz

mitaka_t - 10 с никове както следва: mitaka_t - 2, d_tinkov - 2, Accord - 2, Civic - 1, Kolio - 1, n_tinkov - 1, VTEC inside - 1 (ако няма достатъчно място за целия надпис, да остане само VTEC)

italianeca - 2 с ник Italianeca

 

 

Общо - 35

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам 2 ключодържатели, обикновен и ако може с надпис patzk0 (с нула).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте + 2 ако може! Honda fen club 1 ния с ник METALA2 рия с ник Красимир Комисаров Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен ако може 1 ключодържател :lol: с ника ми west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за мен :lol:

Единия със ника, а другия The Power of Dreams! Нека направим 1 подреден списък да е по - лесно и подредено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци пуснах линк кам старата тема ама кои ли чете? Там е написано едното е гръб другото лице !!! Няма обикновен нама необикновен ! Един сяда и прави списък ! Всички останали желаещи му пращат лично с броя и никовете Пример :

 

Фена бг -1бр.

fenabg - 3br.

Аврам босия - 2бр

 

тел. за контакти 0800 123 456

Гр. Ню йорк адр. ....

Пол. Замфир Страхилоф Скоклев

Списъка се поства през ден за пригледност ,примерно .

 

КОй ще прави списъка?

 

Silver Fox да разбирам ли че ти ще правиш списъка?

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци пуснах линк кам старата тема ама кои ли чете? Там е написано едното е гръб другото лице !!! Няма обикновен нама необикновен ! Един сяда и прави списък ! Всички останали желаещи му пращат лично с броя и никовете Пример :

 

Фена бг -1бр.

fenabg - 3br.

Аврам босия - 2бр

 

тел. за контакти 0800 123 456

Гр. Ню йорк адр. ....

Пол. Замфир Страхилоф Скоклев

Списъка се поства през ден за пригледност ,примерно .

 

КОй ще прави списъка?

3 поста по-назад е последния списък, който съм направил. 2-ри подред. Само ще добавя никовете. За телефоните и адресите не знаех.

Поех един ангажимент по-назад, но предвид това, че всички ще са с имена, отпада.

Нека всички желаещи да ми напишат телефон и адрес на лични. Няма да ги публикувам. Списъка ще бъде изпратен накрая на fenabg.

И както той предложи, всеки ден (както и досега) ще поствам актуален списък с желаещите и бройката.

 

Silver Fox да разбирам ли че ти ще правиш списъка?

Ами аз съм се заел и няма да се отказвам. Редактирано от Silver Fox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Silver Fox: Колега, ти ли ще правиш списъка? Най-добре както каза фена (ама публично обявявай само града, че да не ми цъфни некой на вратата да ми краде ключодържателите :lol: ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Silver Fox: Колега, ти ли ще правиш списъка? Най-добре както каза фена (ама публично обявявай само града, че да не ми цъфни некой на вратата да ми краде ключодържателите :lol: ).

Както писах - телефони и адреси няма да публикувам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Както писах - телефони и адреси няма да публикувам.

От предишните партиди май ми седят някаде по компа стария :lol: из цела българия моо се отбича на някой на гости без да очаква :lol:. Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей забравих да пиша за градовете след като уточним бройки и така на татък един пожелание да ги взема ама това по натам :lol:

 

 

Всички останали желаещи му пращат лично с броя и никовете Пример :

 

Фена бг -1бр.

fenabg - 3br.

Аврам босия - 2бр

 

тел. за контакти 0800 123 456

Гр. Ню йорк адр. ....

Пол. Замфир Страхилоф Скоклев

Списъка се поства през ден за пригледност ,примерно .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От предишните партиди май ми седят някаде по компа стария :P из цела българия моо се отбича на някой на гости без да очаква :(.

Ми освен телефон и адрес да пишат и кой каква ракия има :lol: Утре ще публикувам новия списък на тези изпратили ми адрес и телефон на лични. За тези които са в досегашните списъци, ще им изпратя лично да не пропуснат нещо.Само да не забравя мен си :lol: Редактирано от Silver Fox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към fenabg

Понеже продължават да пристигат заявки за Power of dreams ключодържатели, предполагам е възможно да се поръчва това или нещо друго като име, т.е. колко е ограничението за брой символи за името? Питам тук, за да се ориентират колегите искащи необвързани с име ключодържатели.

Редактирано от Silver Fox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно до 10 символа е добре повече се намалява щрифта за да се съберат и е кофти ,не е проблем.Power of dreams ?? Нека някой ако има питане да пита тук .На 2 страница модела е ГРЪБ и ЛИЦЕ ,К е С две страни !!! Пак го казвам Идеята е да пише ника на собственика или името на ''съдържателя'' Без име мястото за ника ще е плътен фон ! Не е проблем

 

Публикувано изображение

 

........................................ГРЪБ..................... и.....................................ЛИЦЕ

 

Всички останали желаещи му пращат лично с броя и никовете Пример :

 

Фена бг -1бр.

fenabg - 3br.

Аврам босия - 2бр

 

тел. за контакти 0800 123 456

Гр. Ню йорк адр. ....

Пол. Замфир Страхилоф Скоклев

Списъка се поства през ден за пригледност ,примерно .

 

Забележка !!! !!! !!!

 

Оригинале е огледален ,тоест .

Тъмните части са светли а светлите тъмни :lol:

 

Публикувано изображение

 

]

Публикувано изображение

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

@mitaka_t

VTEC inside става 11 символа с интервала. Реши дали да остане така.

 

Моля всички да си прегледат имената и ако има грешки да ми пишат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...