Jump to content
patzko0

стикери(на хонда форум) и ключодържатели хонда

Recommended Posts

Фен, взех ключодържателите. Перфектни са! :) Благодаря много! Ако има трета поръчка бих участвал и в нея! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenabg, днес получих ключодържателите. Благодаря ти за труда и добрата цена, страхотни са. Нека всички щастливци като мен си ги ползват с кеф. Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен едно голямо благодарско на колегата, за всичкия труд, който е положил и времето което е отделил, за да може да се сдобием с тези ключодържтели :thumbs1: Дано има повече колеги като него ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, си получих ключодържателите Фен! Супер са! Благодаря много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко ме е яд само че не съм видял темата по рано че да си поръчам и аз :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко ме е яд само че не съм видял темата по рано че да си поръчам и аз :thumbs1:

и аз съм я пропуснал тази тема ;) ,дано скоро пак да има нова поръчка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само мойте ги няма, а и никой не се обажда :thumbs1:

София днес я ''пратих'' !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 5 часа днес ( вече вчера) проверих в Еконт и ги нямаше тия за София. В Понеделник ги взимам и ще пиша тук как ще ги получите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варнааааа :) Айде колега отговори как можем да си получим ключодържателите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варнааааа :ph34r: Айде колега отговори как можем да си получим ключодържателите :)

Здравейте, Варненската агитка :-) Ключодържателите са в мен, много са яки - БЛАГОДАРНОСТИ НА КОЛЕГАТА - FENA- адмирации, братле. Та по темата - да се видим в сряда, всички, които имате да взимате поръчаната стока, хаха, на ОМВ-то. За по-нетърпеливите - тел. ми е 0886 101 484 - Владо. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 5 часа днес ( вече вчера) проверих в Еконт и ги нямаше тия за София. В Понеделник ги взимам и ще пиша тук как ще ги получите!

Може на месечната да ги раздадеш :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа стикери ше има ли :D:D:P;):):ph34r::):):D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ най на края вземи си стоманени ръкавици да не ти откъснат ръцете че всеки изгаря от нетърпение :):D:ph34r::)Голямо благодарско и браво на всички колеги които поеха инициативата да го направят!

Редактирано от Loony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два три поста ги няма ама ;) Колеги от еконт ми звъняха ;) има не взети пратки от четвъртък ще помоля които не си ги е взел да мине през еконт да си ги получи ! Има едно объркване с една или две пратки но те ще се изяснят. Утре ще пусна справка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги килючодържателите за София са вече в мен! Предлагам да ви ги раздам на месечната среща в Неделя (31.10.2010 г.) . Ако някой държи да си го вземе по рано може да ме потърси на 0888744791 - Станислав. Благодаря на фена, без който това нямаше да се случи! Истински фен си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Фена за добрите придобивки :lol: и на колегата Сиско за бързата реакция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,здрасти.до неделя съм в бг.можеш ли да ми пратиш 2 стикера-лепенки такива .....

Момци нямам лепенки ,нямам стикери ,нямам и ключодържатели ,вече. Така че не ми пишете да пращам ,какводо и да било и най вече ваденки .От тях па хич нямам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци нямам лепенки ,нямам стикери ,нямам и ключодържатели ,вече. Така че не ми пишете да пращам ,какводо и да било и най вече ваденки .От тях па хич нямам :lol:

Тоа па, не ти ли останаха от великденските ваденки - тея за яйцата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

Редактирано от Sisqo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги при мен има 2 ключодържателя които не ми е ясно за кого са, защото ги няма в списъка по градове. Единия е Rossi, а другия е I1iq. Моля който си ги познае да драсне едно ЛС. Очаквам колегите WILD, chris_barnes, patzko0, Setherial, greenex и chemiliq да присъстват на месечната за да си ги получат. С chris_barnes се разбрахме вече, но останалите не са писали, така че бъдете така добри да сте там! Поздрави на всички !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер за ключодържателите колега :dry: Евала, благодарим ти :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли неполучили К ? Последно имаше и такива дет не са си ги взели ! Имаше някакво объркване колегата ми писа и после не да разбирам ли че всичко е наред?

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите за София раздадени! Няма оплакали се колеги, всички са много доволни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има има неполучени ама само не разбрах за такива като мене каде са малко оутсайд от главните градове да ги търси К-тата в Екон-та ли? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HaZe имаш dwa i sa izprateni do poiskwane по еконт .За Монтана за ПЕшу см ако така могат да те намерят окей . [/u]

 

Е за това повече няма и да правя :) преди малко броих пратките 7 са НЕ взети .А като идете и са пресрочили времето за прейстои на пратката и като сложат някои лев ,и ще ги заебете и аз да го духам .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори менец ама съм по софеата постоянно и чак тая седмица си дойдох и се 1 сега отивам да ги зема споко нема значка колко кинта отгоре са сложили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,ако някой има повече стикери нека да ми пише на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз взех мойте, много са хубави :lol: :lol: :lol: Благодарско на колегата fenabg и на владсан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...