Jump to content
Ivan_crx_

Измамник !

Recommended Posts

Taкаа ..... Значи всичко започна преди около година със закупуването на хонда црх от "колегата" - "дидо". На колицата и хлопаше карето и с продавача "дидо" се договорихме да ми го прати.След 3-4 дена го потърсих отговора беше : Не съм го свалил от колата ,(беше казал ,че има още един црх и ще ми даде неговото каре). След седмица пак звъннах иии: Не съм го свалил WE, имам друга работа Звъннах му пак ,но този път беше след месец: Aми сега сняг имаааа ,немога сега, трябва да се стопи снега. И така аз си изчаках да се стопи снега ,звъннах му :Прати ми смс със данните и ти го пращам . После вече нещата отново се оталожиха...........Наскоро видях случаино негова тема и си викам, а този път може наистина да го прати ,а отговора му беше много мил :дидо Re::), Aug 28 2010, 10:26 PM ПотребителGroup: MembersPosts: 1034Member No.: 2609Joined: 1-December 06даи ми адрес и да ти го пратя.да не ми е то в главата само прати ми адреса и да спреш да ядеш лайнапонеделник ти го пускам ..............Но както и да е Въпреки начина му на писане аз пак си дадох кординатите Познаите какво стана...... нищо ! Пиша тази тема за да се види ,за да се знае какви хора има и да няма повече : 1 година си чакам еди кво си !!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах колега не го познавам но някой хора го хвалят незнам.... мека някой колега който си е купил кола от него да се изкаже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, аз пък съм много доволен от колегата винаги е бил много коректен и винаги си е бил пич... вярвам че ще се нареди всичко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...човека явно не е вярвал.че си толкова упорит за карето и се е надявал да се откажеш за толкова време :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно но още като взимахме колата бащата викаше :Не ти ли го даде сега ,няма да ти го прати ! Пък аз викам аа ще го прати...... щото наистина ми изглеждаше печен, ама явно това е било само докато вземе парите :D А за тия които вярват ...... вярваите си то си е за вас :P мен си ме лъга 1 година и си имам мнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума няма да ви реши проблемите .... нито е отговорен за тях ! Ма верно потъва тоз форум ... амин !

Редактирано от iVo®o©KonOff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом е последвало това съобщения явно му го е обещал .... И защо да да не му помогне "форума" ?? Аз съм изпадал в още по грозна ситуация и ако не беше форума щях да съм доста изгърбен(следствие на което бях по-малко вътре). Може да е с 300 зора ама важното е да си получи човека обещаното. Може да не си получи обещаното ама поне хората ще си имат едно на ум. Може да е грозно ама е така ...

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама е в интерес на форума, такива проблеми да няма, защото тфа насажда недоверие между членовете. Решението е просто, пиша го сигурно за 3ти път - да се сложи ПРОДАВАЧЕСКИ РЕЙТИНГ + коментари, при всяка покупка/продажба се дава рейтинг и готово. В много други форуми е така и системата работи добре и успява да предпазва до известна степен потребителите си от измами и кофти ситуации.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така колега,човека е "бизнесмен" ! Разполага и търгува с автомобили ХОНДА,че как едно каре ще го бутне такъв човек! :P :P ;):P;):D :D :bg::huh::dry::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iVo®o©KonOff Posted Today, 09:13 PM Форума няма да ви реши проблемите .... нито е отговорен за тях ! Ма верно потъва тоз форум ... амин !1Да форума потъва заради еитакива изказвания :dry: Ти си гледаи как някои "тарикат" набутва хората пък след време и на теб някои може да ти го "набута" щот си седял :D 2 Темата е с цел да се предпази някои и да неизпада в моето положение !!!!prozium Posted Today, 09:23 PM Ама е в интерес на форума, такива проблеми да няма, защото тфа насажда недоверие между членовете. Решението е просто, пиша го сигурно за 3ти път - да се сложи ПРОДАВАЧЕСКИ РЕЙТИНГ + коментари, при всяка покупка/продажба се дава рейтинг и готово.И аз мисля така Това ще е само в +teror1sta Posted Today, 09:21 PM Ами щом е последвало това съобщения явно му го е обещал .... И защо да да не му помогне "форума" ?? Аз съм изпадал в още по грозна ситуация и ако не беше форума щях да съм доста изгърбен(следствие на което бях по-малко вътре).Може да е с 300 зора ама важното е да си получи човека обещаното. Може да не си получи обещаното ама поне хората ще си имат едно на ум. Може да е грозно ама е така ...Не се надявам вече много много :P;) , ама знаи ли се ,идва коледа , а на коледа стават чудеса :P rEsPeCtiVe Posted Today, 10:39 PM Как така колега,човека е "бизнесмен" ! Разполага и търгува с автомобили ХОНДА,че как едно каре ще го бутне такъв човек! Eeee даже има тема поместена във Важно: Постоянен внос на автомобили само от марката "ХОНДА" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума няма да ви реши проблемите .... нито е отговорен за тях ! Ма верно потъва тоз форум ... амин !

А форумите за какво служат би бил така любезен да обясниш? и също така кажи кога за теб цъфтя този форум че сега потъвал та чак и амин ! И подобни теми трябва да се толерират защото темата за внос на коли на въпросния господин е във важни ! какво или това е поведението което се толерира тук ?! измами и тарикатеене на дребно ? Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 пъти ура за търгашите :DЧудя се защо модераторите не слагат такива теми във ВАЖНИ!!! ................ :P

Редактирано от Ivan_crx_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала на момчето,че реши да сподели с нас.точно такива теми трябва да им се дава гласност,защото масата народ в този форум карат коли от по 3-4 хил лева.смисал секи го бъркат 50 лева.нека да се знае ,пък секи си има тиква на раменете.копуваш кола за 2000,ми мноо ясно че ще го дира тва каре като луд.та тто е 80-100 лева.притесняване до дупка -тва му е майката.браво пич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване .. не си първия , няма и да си последния оплакващ се във форума ! Периодично някой се оплаква от търговците ! Преди ревяха от Драго , после беше от Стамен ! Последния си купи NSX , да е жив и здрав ! Не разбрахте ли , че лошата реклама е най-добрата ! Ше му накривиш на цървула на Дидо ! Не е тва начина , да пляснеш личното съобщение ... то затова е лично ! Сега ше се изакат още 20-30 човека , накрая ше и бият катинара на темата и живота ше си продължи , а Дидо ше е по известен от преди ! :D Егоцентричния колега .... нямам никакво намерение да ти обеснявам моето си мнение , точно затова са форумите ... да си кажеш свободно мислите/дакото те делнат/ !! Има 2 вида хора в тоя живот .... манипулатори и манупулирани !! Нормално е да попадаш и в двата аспекта !Поздрави и дано темата ти върне така дълго чаканото каре ! :P Ааа и без лоши чувства ... не се стягайте мноо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

па викат-що не ходи на националната......какво да видя на таз национална хондаджий,хонди или хондатарикати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И подобни теми трябва да се толерират защото темата за внос на коли на въпросния господин е във важни !

Напълно подкрепям, че трябва да има и такива теми.Особено, когато се отнася до търговци, чиито теми са във важни.Форумите са, за да може всеки да си каже мнението - когато е доволен и когато е недоволен. Всеки си има глава - като прочете положителни и отрицателни мнения ще си направи съответните изводи и ще реши за себе си.Разбира се и другата страна има право на отговор и сигурно ще се възползва от това, за да се изясни ситуацията в общ интерес. Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво iVo®o©KonOff !! защити му интересите още малко ако е вазможно :DУтре само като бъдеш ужилен и ти си спомни че "не това е начина" и че "живота ще продължи" :PПък от изказването ти с "да си кажеш свободно мислите/дакото те делнат/ !! " си вадя изводи че май не само колата ти е червена хахаха без лоши чуства

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак тази тема няма да е актуална постоянно. След 3 седмици ще е на Х-та страница и едвали някой ще търси от кого са били недоволни потребителите. И този човек пак си е на чисто. Добавянето на коментари си е нещо така да кажем приемливо решение, но тук веднага ще ми се каже това не е мястото, има друг раздел, а тази добавка е коментирана много пъти и отовно влизаме в затворен кръг. Още нещо да кажа, мерси на колегата с темата. Замислям се да сменя моят сивик с нещо по-ново. Видях, че колегата Дидо продава коли, се пак е във "важни", но вече определено не бих си купил от него. Нека му дреме на шапката за мен и на мен ми дреме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iVo®o©KonOff Posted Yesterday, 11:41 PM Иване .. не си първия , няма и да си последния оплакващ се във форума ! Периодично някой се оплаква от търговците ! Преди ревяха от Драго , после беше от Стамен ! Последния си купи NSX , да е жив и здрав ! Не разбрахте ли , че лошата реклама е най-добрата ! Ше му накривиш на цървула на Дидо ! Не е тва начина , да пляснеш личното съобщение ... то затова е лично ! Сега ше се изакат още 20-30 човека , накрая ше и бият катинара на темата и живота ше си продължи , а Дидо ше е по известен от преди ! Да вярно е правя му реклама но доколкото мога да мисля тя в никакъв случаи не е в + От BOSS`HOGG съм доволен поръчах си кори и ел стъкла и всичко беше 6++ и мога само да му благодаря че го занимавах с моите малумни въпроси :D

Редактирано от Ivan_crx_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво iVo®o©KonOff !! защити му интересите още малко ако е вазможно :DУтре само като бъдеш ужилен и ти си спомни че "не това е начина" и че "живота ще продължи" :Pбез лоши чуства

Подкрепям 'EGocentric' с това мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, темата на въпросния ДИДО не е във важни, а е ПЛАТЕНА. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума няма да ви реши проблемите .... нито е отговорен за тях ! Ма верно потъва тоз форум ... амин !

Иво, не е така. ДА, форума не носи директна отговорност затова, какви са продавачите и купувачитеи тяхната коректност и така трябва да бъде - всеки сам да си носи отговорност за думите и делата, но нали затова е ФОРУМ (да споделяме, а не да си мълчим и преглъщаме истината), а не просто вестник "Позвънете" или мобиле.бг., където всеки бастон там може да публикува, че продава света, а дефакто ти праща камък увит в станиол ! Нали благодарение на този форум стоката е продадена (той е връзката между продавач/купувач. Е, щом има нещо да се каже, то трябва да се каже, естествено с точните доказателства и аргументи, а не просто с приказки на вятъра. Отдавна има предложение за такава тема или с някакъв рейтинг на купувачите и т.н., не ми е ясно защо се туткат нещата и не се прави подобно нещо, по другите форуми ако не рейтингова система, поне има по една проста закачена тема "Некоректни/Коректни продавачи" и точка, доказано е с времето, че подобни теми не всяват раздор, а НАПРОТИВ - ПОМАГАТ, всеки тогава си има по едно на ум и подобни теми всяват респект у някой, ако е решил да шмекерува и иска след това отново да пише в дадения форум. Така че, трябва да има такива теми.Относно проблема - не коментирам, не взимам страна. Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е виновен колегата нека каже нещо в негова защита, мисля, че е един от редовните потребители във форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво да каже като си показа рогата вече,аз даже се чудя на тва момче що чак сега ни известява че не е коректен,аз лично не бих чакал една година :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото е пич за това е чакал една година и може би защото като е знаел, че купува от човек от форума и му е имал доверие така, както и аз и още доста хора имат това доверие, защото сме хора от ФОРУМА. Те та за това е чакал най-вероятно една година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колега аз също чакам два габарита от този, който ми продаде колата /май месец/, но вече не се и надявам...Така, че в БГ дори и от полицията да си платиш нещо си го вземаш на момента или изобщо не го плащай, за да не хабиш ценни нервни клетки, както в случая. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа и без лоши чувства ... не се стягайте мноо !

Това е начина Иво, тоочно това е начина, защото българина докато не го изложиш като кифладжия си тарикатее на дребно!Ама в момента в който го праснеш на тезгяха и става по тих от тревата и отзивчив във всяко едно отношение.Не се нахвърляйте на момчето.Правилно е пуснал темата!И не вярвам някой да не застане зад него.Ясно е, че търговците винаги ще са от грешната и лоша страна - и от мен има доволни и недоволни, но какво да се прави, няма как да клекнеш и да се харесаш на всички.Но пак подчертавам във въпросната ситуация момчето е в правото си.п.п. Ако не ти прати каре обади ми се , ще ти подаря едно.Поздрави и както написа iVo®o©KonOff " .. Ааа и без лоши чувства ... не се стягайте мноо ! 8)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаках една година защото се надявах и още се надявам........... доиде ми до гуша вече само да си чакам ама дано повече хора го забележат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колега аз също чакам два габарита от този, който ми продаде колата /май месец/, но вече не се и надявам... :D

...ако мине датата от обещанието не чакайте а пишете тук!!!Пък нека някой обеснява,че няма да помогне форума то затова е ФОРУМ да помага!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме прееба с цяла кола, не съм писал тук защото съм си виновен че не разбирам и ми беше първа кола и се хвърлих. Перфектната кола без грам ръжди се оказа със замаскирани вежди и за смяна на сегменти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много минуси за човека вносител на ХОНДА,още един недоволен! Накрая ще попадне на някои които нетрябва и ще му се види нанагорнище :punk::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване .. не си първия , няма и да си последния оплакващ се във форума ! Периодично някой се оплаква от търговците !

Преди ревяха от Драго , после беше от Стамен ! Последния си купи NSX , да е жив и здрав !

Не разбрахте ли , че лошата реклама е най-добрата ! Ше му накривиш на цървула на Дидо !

Не е тва начина , да пляснеш личното съобщение ... то затова е лично ! Сега ше се изакат още 20-30 човека , накрая ше и бият катинара на темата и живота ше си продължи , а Дидо ше е по известен от преди ! :o

 

Егоцентричния колега .... нямам никакво намерение да ти обеснявам моето си мнение , точно затова са форумите ... да си кажеш свободно мислите/дакото те делнат/ !!

 

Има 2 вида хора в тоя живот .... манипулатори и манупулирани !! Нормално е да попадаш и в двата аспекта !

 

Поздрави и дано темата ти върне така дълго чаканото каре ! :punk:

 

Ааа и без лоши чувства ... не се стягайте мноо !

Много Четаха малко разбраха какво казва колегата ,така си Четете и плямпате колко да не заспите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаках една година защото се надявах и още се надявам........... доиде ми до гуша вече само да си чакам ама дано повече хора го забележат ;)

Пич, знам че не ти е до шеги, ама като прочетох какво ти е писал на лични въпросният търговец, мисля че нямаш основание да се оплакваш.. :D Човека е казал "в понеделник ти го пускам", но не е уточнил нито седмица, нито месец, нито година ... :D Така че можеш да се надяваш още .. Може пък, все някога да дойде този понеделник.. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам, че късно видях темата НЕ СЕ КРИЯ ОТ НИКОГО..... Старая се клиентите ми да останат доволни, но не винаги можеш да угодиш на всички. Спомням си много добре тази кола когато ти я продавах. Ти беше с баща си, с твой приятел и едно момиче. При договаряне на цената се разбрахме да я намаля, защото имаше каре за смяна. На втория ден ти пратих комплект кабели понеже ми каза, че единия е прекъснат. Грешката ми е , че след 20-то ти обаждане ти обещах и каре. Не се излагам за такива дреболии. Ще си го получиш утре. И понеже съм "измамник" пращам ти цяла поуоска с две карета, защото нямам време да го свалям. В следващият си пост ще кача товарителницата от Еконт, че да живееш нормално от тук нататък. Нещо друго ако ти трябва напиши нова тема и ще ти го подаря.................. :D:D:D:D:D:D:D:):):):):):) По принцип е хубаво да има такива теми, но без да се злоупотребява...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е хубаво да има такива теми и първо да се чуят и двете позиции и после на всеки друг :D Не зашитавам никого , но ако трябва да е честно ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D и все пак ако ви каже грам ръжда няма и мотора е перфектен, си го проверете с някой който разбира, защото може да ви се наложи да сменяте сегменти и да кърпите купе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D и все пак ако ви каже грам ръжда няма и мотора е перфектен, си го проверете с някой който разбира, защото може да ви се наложи да сменяте сегменти и да кърпите купе :D

Ама и вие сте интересни.Купувате си скрапери на по 20г. за по 2000-3000лв и искате да ви возят до гроб като на дядо ви Волгата.Е не става.Не защото Волгата е кола,а Хонда не е.А защото хондата отдавна е прехвърлила 200 000км без значение дали Дидо или вие го знаете.Километражи връщат вече навсякъде.Стана ми странно как автора на тая тема му мрънкал за карето,щото и аз скоро си купих кола и като я подкарах се оказа че и двете карета са й за смяна.Да де ама не му звънях на пича,все пак бях там,гледах я и реших да я купя.Извадих си 200кинта от джоба и реших проблема.А тия ръжди и сегменти......едната ми кола точно след боя беше перфектна,точно за месец-два.Като я е вкарал Дидо може и да не се е виждала,но ако му е седяла на обява може и да е избила или да избие при теб-какво очакваш от дърта Хонда всъщност?Същото и за сегментите.Ако колата не се кара дълго време,примерно защото е за продаване,могат да спекат и се оправят само със смяна.Ама кво ли ви обеснявам,българина е цар да минава тънко и после да има големи претенции.Замислете се колко са ви стрували тия коли,на колко години са и спрете да се правите на цигани.Авторът бях на ръба да го оправдая,само защото си мислех че уговорката им с Дидо първоначално е била за това каре.А то се оказа малко по-иначе , нали?Айде карайте ги тия коли,и без това за тия пари са на доизживяване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората не харесват досадници едно каре колко пари е бе колега ,даи да ти съберем пари и да ти го купим тук в форума даже написал измамник...п.с. оплачи се на татко

Редактирано от Pepix_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам, че късно видях темата НЕ СЕ КРИЯ ОТ НИКОГО..... Старая се клиентите ми да останат доволни, но не винаги можеш да угодиш на всички. Спомням си много добре тази кола когато ти я продавах. Ти беше с баща си, с твой приятел и едно момиче. При договаряне на цената се разбрахме да я намаля, защото имаше каре за смяна. На втория ден ти пратих комплект кабели понеже ми каза, че единия е прекъснат. Грешката ми е , че след 20-то ти обаждане ти обещах и каре. Не се излагам за такива дреболии. Ще си го получиш утре. И понеже съм "измамник" пращам ти цяла поуоска с две карета, защото нямам време да го свалям. В следващият си пост ще кача товарителницата от Еконт, че да живееш нормално от тук нататък. Нещо друго ако ти трябва напиши нова тема и ще ти го подаря.................. :D:D:D:D:P:D:D:):):):):):) По принцип е хубаво да има такива теми, но без да се злоупотребява...

евала ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала наистина за добрия тон,въпреки смотаната и невярно поднесена тема.С какви очи авторът я пуска с това определение за Дидо,и аз не знам?Хем му свалили пари за карето като я взимал,хем досаждал докато му го обещаят като подарък,хем накрая Дидо е най-големия измамник понеже не му го подарил на момента.Стегнете се хора,че почва да ме досрамява че карам Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...