Jump to content
BOSS`HOGG

Nsx _ Honda The Power Of Dreams

Recommended Posts

Честито за жълтото нещо, много безаварийни и ускорителни километри. И Антирадар да си сложиш, или антизаглушител направо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамба, няма какво да ти кажа ти вече си го знаеш :) Радвам се че поредната икона на Honda попадна в ръцете на истински фен. Честито, пожелавам ти да те радва дълги години и винаги да слизаш от нея с широка усмивка на лицето. п.с. Отново честито и много безаварийни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво може да каже човек - освен браво. Искрено ти се радвам за това, че реализираш мечтите си! Честито и безпроблемно шофиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни и от мен!Това е мечтата на всеки един обичащ и уважаващ марката Хонда. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Стамба, изби рибата с тая кола.Много безаварийни км.! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, интерестно ми е каква ли е следващата ти мечта свързана с Хонда :)Още в четвъртък я видях на платформата докато пътуваше. Беше ясно при кого отива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй TAXI , на ква тарифа е бря ??? :) Е бати дъргела ... нещем да го видим тФа ! :) УжасТ ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алелеее, Стамба !!! Аз едва преди няколко дни ти пожелах до следващия рожден ден да си го купиш, а ти.............не можа и 5 дни да изтраеш! Честито брат, милион безаварийни километри ти пожелавам, чакай и на мен да пожелая един, та дано и аз прихвана......... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамене честито :D ебати колата , ебати колекцията !!! Огоромно ЕВАЛА !!! Не знам обаче какво да ти пожелая , то не остана :) Отново Евала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, остава да направиш и колекция мотори :) Много безавариини и щастливи мигове.Междувпрочем, колко харчи? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, не е истина! Няма такъв автопарк, като твоя! Само сбъднати мечти, сякаш вчера беше, когато се похвали за интеграта и хоп, NSX! Който го може, го може. Честито!Бялото най- ще и ходи, между другото! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много хубава!ам не разбрахме колко кончета, дай инфо за двигателя коя серия е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен жив и здрав и милиони километри ,просто няма какво друго да се пожелае :) Една изпълнена мечта към ,която вярвам всеки тук се стреми , евала за постоянството ,с което осъществяваш целите си , както и другите казах ей това е СИЛАТА НА МЕЧТИТЕ. Честито :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, ти изби рибата! Жив и здрав и да си я караш с кеф :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен, да си я караш с кеф и много много безаварийни километри :) колата е уникална

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1- Кво прайш бе мен, бях сигурен, че днеска цял ден ще се возиш, обикалям тая Варна като луд, та да мерна жълтия звяр, ама не.2- За колегите дето питат за двигателя - най-вероятно е C32B2 V6 2xDOHC VTEC 24V 290hp (прав ли съм Стамене?)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се местя във Варна за да и се радвам.Тук в стз няма такива коли. :) .Стамене така като си почнал с нетърпение чакам да излезе и новият нсх, че и него да си купиш за да му се порадваме и ние. :) С нетърпение чакам да ми почнат очните и да дойда пак на истинските хонда срещи във Варна.Радва много.Колко пари излезна и от къде докарахте?Гледам волана е на правилното място за тия географски ширини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек не те познавам но ти си най-лудия за мене в форума.... като си наумиш нещо и веднага го получаваш..... айде няма просто какво да пиша..... да ти е честита новата придобивка..... :)

Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Много безаварийни километри с този звяр. Надявам се да го видя така да минава по бавно по улицата да ми напълни душата и със звук и с визия. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега ,скоро и аз се надявам да стана горд собственик на хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше,за рожденните дни все това пожелавахме....ама не е БЯЛА... :) .МАНИАК,живи и здрави да си возите дупетата в таксито мноооооого дълго време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито пич! много хубави моменти с тая красавица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благопожелания и адмирации ;) и както казва една народна мъдрост "Човек е голям колкото са силни мечтите му" (приликата е хем случайна , хем не е ). Сигурно и в твоя поглед има онази топлина и разбиране която видях преди много време на една снимка, където Великият - Вечна му памет също миеше с маркуча една червена, макар тоя кадър да бе рекламнорежисиран. Постнатите от Теб снимки обаче са 100% нещата от животаи. Завиждам не за "конете и плявата" а именно за това че можеш необезпокоявано да съзерцаваш по джапанки и на трикрако столче съвършенството на болезнената истина - векът на МАШИНИТЕ свърши , идва векът на машинарията. На колегите които питаха "колко" само ще кажа че в нито една от великите реклами на достойни "дъхоспиращи" не са използвани ТТ цифри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито пич,това е страшна машина,мечта за много от нас,искрено се радвам за теб,че правиш всичко възможно да реализираш мечтите си,продължаваи в същия дух,едно огромно ЕВАЛА от мен.Безаварийна :D :D ;) ;) :D;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито и от мен! По-хубав подарък не бях виждал! Допълни колекцията докрай, абсолютно градивно ;)P.S -> оправете и емблемата на количката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Много безаварийни километри и време беше да имам конкуренция! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, това е наистина една мечта на всеки Хонда фен много безаварийни километри ти пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви приятели , фенове и колеги за пожеланията и хубавите думи . Всичко ми е още като насън и немога да осъзная това което ми случва , немога да повярвам че е реалност . Вече си мисля че тва мойто е болест , болен съм по Хонда и незнам кога ще се излекувам и дали въобще някога ще се излекувам , за това и така искам да си устроя живота за да съм винаги до ХОНДА .Колите да са ми Хонда , работата ми да е Хонда , заобикалящият ме свят около мен да е свързан с Хонда . За колата нищо немога да ви кажа , защото още няма регистрация , задната броня е за боя и не съм я карал много :) , направих една , две обиколки на квартала , неуписуемо е държанието и е на пътя , ускорението и звука на мотора . Паленето на колата е брутално , как възплъменява тоя мотор не е истина , мога цял ден да си я паля , гася и пак да я паля.Абе живот и здраве ще се виждаме по сбирките и ще се кефим заедно.Благодаря ви още веднъж за подкрепата и пожеланията . Благодаря ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо онзи ден си говорих с брат ми, как във Враца (и не само, от цяла България) много познати си навкараха всякакви бегачки я от Англия, я от някъде другаде (ЕВО-та, Импрези, Супри, скайлани, TVR Cerbera, разни бмв-та М-ки и т.н. резачки) и как никой няма да вкара NSX и да се възползва от падналите вече отдавна мита, акцизи и тем подобни глупости, как няма реални ценители на този автомобил (ценители, защото NSX дори и от 91-а струва по-скъпо от БМВ М3 2001-а, просто тая кола държи стойност, не се обезценява лесно и е адски скъпа, а повечето като видят Хонда '92-и набор за 20000+ евро в Германия или 16 000+ паунда в англия, просто почват да коментират и ахкат "какво и е толкова скъпото па на тая хонда, за тия пари еди кво си може да се вземе", въобще незнаят за каква кола става дума). А това дори е след фейслифта (след 2002-а), от последните NSX–и, просто.... :) Е браво Стамен - да ти е честита NA2-ката (май това е единствена в БГ NSX NA2 и то след фейслифта ?) най-после да се появи ценител на този автомобил ! Всичко друго освен едно голямо "БРАВО" е излишно.Колата на вид е екстра, някой манияк предишен собственик добре си е поиграл да я направи жълта (много я отваря този цвят), има съвсем леки забележки на вид, които съм сигурен, че ще оправиш и тази кола ще стане като нова ! Покажи още снимки да и се нарадваме, виждам от зад има крило ала "Type R", ала бала...PS: от къде я вкара ако не е тайна (Германия, Швейцария) ?

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се води ACURA NSX , 2008г. е вкарана от Щатите в Англия и аз я взех от Англия.Незнам почти нищо за нея , сега тепърва ще разучавам каква е що е и т.н. Серийният номер и е 000012 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простоо........нямам думи;)Не мога да си представя как се чувстваш,но сигурно си на 7-мото та даже и на 8-мото небе :) Честито и да си летиш със здраве. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два дни няма да вляза тук и какво ли ще се случи!Стамба, всичко каквото трябва са ти го пожелали колегите. Аз се присъединявам към техните пожелания и само добавя, че искрено ти завиждам! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да кажа в този вълнуващ момент, за всички нас и за гордия притежател на КОЛАТА, ще е малко. Искрени поздравления и едно голямо Честито :) Радвам се, че успяваш да реализираш съкровеното мото на Хонда - явно когато мечтата е толкова силна, то това води до нейното реализиране :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се води ACURA NSX , 2008г. е вкарана от Щатите в Англия и аз я взех от Англия.Незнам почти нищо за нея , сега тепърва ще разучавам каква е що е и т.н. Серийният номер и е 000012 .

Явно доста е пипана, защото на Акурите (т.е. за Сев. Америка - САЩ и Канада) са много разликитв спрямо NSX-ите за другате по света - най-малкото, мигачите острани на автомобила са големи и са сложени в краищата от към броните и на предните и на задните калници (тук на твоя, мигача отстрани на предния калник е малък и си е откъм вратата, т.е. в задната част на калника), т.е. говорим за сменени калници като на Евро модел, отделно волана, километраж, надписа и емблемата на двигателя "ХОНДА"... явно много са се потрудили да прилича на Хонда, а не на Акура. Което няма никакво значение де...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Стамене жестока придобивка :) -много готини моменти с нея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По вин номера излиза това :)Country of origin: Honda Motor Co. Ltd Japan - Passenger car Assembly plant: Tochigi Model: NSX Coupe 3.2 DOHC VTEC Body type and transmision: coupe , manual transmision Year of production: 1998 Serial Number: 000012

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS, цепиш мрака просто! Желая ти единствено здраве !!! Другото ти сам си го правиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...